Centrum plastické chirurgie - SurGal Clinic, s.r.o.
Centrum plastické chirurgie - SurGal Clinic, s.r.o.

Centrum plastické chirurgie - SurGal Clinic, s.r.o. Premium

(9 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Drobného 38-40, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
IČP nebo IČO 25314394
Centrum plastické chirurgie - SurGal Clinic, s.r.o.
Centrum plastické chirurgie - SurGal Clinic, s.r.o. Premium
(9 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 2916 návštěv profilu

Centrum plastické chirurgie SurGal Clinic, s.r.o. nabízí špičkovou péči v širokém spektru výkonů plastické a estetické chirurgie. Centrum je součástí privátní nemocnice s nadstandartním vybavením, kde o Váš zdravotní stav po operaci nepřetržitě 24 hodin pečuje kvalifikovaný lékařský i sesterský tým a v případě jakýchkoliv komplikací je připraven okamžitě zasáhnout.

Vedoucím lékařem centra je MUDr. Lucie Thomas Kučerová. Lékařský tým centra je tvořen vysoce kvalifikovanými profesionály se širokou praxí na poli plastické a estetické medicíny. Mezi senior konzultanty patří MUDr. Ivan Justan, Ph.D.

Naši odborníci poskytují péči v celém spektru plastické a estetické chirurgie, chirurgie ruky a rekonstrukční chirurgie. Díky zázemí nemocnice je možné volit i mezi kombinovanými zákroky při jedné operaci.

Centrum plastické chirurgie je součástí nemocnice již od roku 2011. Nabízí klidné a harmonické prostředí ke konzultaci i následné péči.

Centrum je součástí systému GRAND CLASS, tudíž všichni naši pacienti mohou využít hospitalizace v luxusních jednolůžkových pokojích ve standard pětihvězdičkového hotelu. Výjimkou není ani exclusive strava.

Ke konzultaci se prosím objednejte na recepci GRAND CLASS nebo využít můžete také kontaktní formulář. Vstupní konzultace s lékařem je zpoplatněna, avšak cena za konzultaci Vám bude odečtena od ceny plánovaného zákroku.

Mezi naše priority patří poskytnutí vysoce kvalitní a bezpečné péče pro pacienty, aby se u nás cítili co nejlépe. Používáme pouze materiály renomovaných značek s mezinárodní certifikací a také díky tomu jsme vyhledávaným pracoviště medicínské turistiky.

V rámci rekonstrukční chirurgie pomáháme pacientkám po ablacích prsou z onkologických důvodů. Naše centrum se také částečně zabývá chirurgií ruky a chirurgií kožních nádorů. Svěřte se do rukou odborníků, kteří mají svou práci rádi a každý den plní sny mnoha pacientů! Za kvalitou naší péče stojí stovky spokojených pacientů, kteří se nezřídka vrací k dalším plánovaným zákrokům.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Estetická medicína

Operace intimních partií

Recenze (9)

4.8
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Ve svých 35 letech jsem se rozhodla jít na zákrok a jsem moc spokojená. Vybrala jsem si MUDr. Lucii Thomas Kučerovou. Paní doktorka mi po konzultaci nabídla velmi brzký termín, zákrok proběhl v pořádku, bez bolesti a oči se mi během 14 dnů krásně zah...Číst dál

Kompletní příběh (Operace horních víček):
Blefaroplastika, Surgal Clinic - MUDr. Lucie Thomas Kučerová
Zobrazit další recenze
Požádejte: Centrum plastické chirurgie - SurGal Clinic, s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (11)

Labioplastika s lokálním umrtvením

U paní doktorky jsem podstoupila labioplastiku s lokálním umrtvením. Paní doktorka je příjemná, empatická a s výsledkem zákroku jsme velmi spokojená. Čekací doba na konzultaci i samotný zákrok je velmi krátká, vše jsme stihli v rámci cca 14...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (89)

Požádejte: Centrum plastické chirurgie - SurGal Clinic, s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!