Centrum plastické chirurgie - SurGal Clinic, s.r.o.

Centrum plastické chirurgie - SurGal Clinic, s.r.o.

(9 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Drobného 38-40, Brno, Jihomoravský kraj
IČP nebo IČO 25314394
Centrum plastické chirurgie - SurGal Clinic, s.r.o.
Centrum plastické chirurgie - SurGal Clinic, s.r.o.
(9 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Centrum plastické chirurgie SurGal Clinic, s.r.o. nabízí špičkovou péči v širokém spektru výkonů plastické a estetické chirurgie. Centrum je součástí privátní nemocnice s nadstandartním vybavením, kde o Váš zdravotní stav po operaci nepřetržitě 24 hodin pečuje kvalifikovaný lékařský i sesterský tým a v případě jakýchkoliv komplikací je připraven okamžitě zasáhnout.

Vedoucím lékařem centra je MUDr. Lucie Thomas Kučerová. Lékařský tým centra je tvořen vysoce kvalifikovanými profesionály se širokou praxí na poli plastické a estetické medicíny. Mezi senior konzultanty patří MUDr. Ivan Justan, Ph.D.

Naši odborníci poskytují péči v celém spektru plastické a estetické chirurgie, chirurgie ruky a rekonstrukční chirurgie. Díky zázemí nemocnice je možné volit i mezi kombinovanými zákroky při jedné operaci.

Centrum plastické chirurgie je součástí nemocnice již od roku 2011. Nabízí klidné a harmonické prostředí ke konzultaci i následné péči.

Centrum je součástí systému GRAND CLASS, tudíž všichni naši pacienti mohou využít hospitalizace v luxusních jednolůžkových pokojích ve standard pětihvězdičkového hotelu. Výjimkou není ani exclusive strava.

Ke konzultaci se prosím objednejte na recepci GRAND CLASS nebo využít můžete také kontaktní formulář. Vstupní konzultace s lékařem je zpoplatněna, avšak cena za konzultaci Vám bude odečtena od ceny plánovaného zákroku.

Mezi naše priority patří poskytnutí vysoce kvalitní a bezpečné péče pro pacienty, aby se u nás cítili co nejlépe. Používáme pouze materiály renomovaných značek s mezinárodní certifikací a také díky tomu jsme vyhledávaným pracoviště medicínské turistiky.

V rámci rekonstrukční chirurgie pomáháme pacientkám po ablacích prsou z onkologických důvodů. Naše centrum se také částečně zabývá chirurgií ruky a chirurgií kožních nádorů. Svěřte se do rukou odborníků, kteří mají svou práci rádi a každý den plní sny mnoha pacientů! Za kvalitou naší péče stojí stovky spokojených pacientů, kteří se nezřídka vrací k dalším plánovaným zákrokům.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Recenze (9)

4.8
9 Recenzí · 100 % doporučuje
Operace očních víček

Ve svých 35 letech jsem se rozhodla jít na zákrok a jsem moc spokojená. Vybrala jsem si MUDr. Lucii Thomas Kučerovou. Paní doktorka mi po konzultaci nabídla velmi brzký termín, zákrok proběhl v pořádku, bez bolesti a oči se mi během 14 dnů krásně zah...Číst dál

Kompletní příběh (Operace horních víček):
Blefaroplastika, Surgal Clinic - MUDr. Lucie Thomas Kučerová
Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (12)

Velká abdominoplastika

Po zhubnutí 60kg jsem se stále necítil dobře, kvůli velkým převisům kůže na břiše. Nebyl jsem stále schopný chodit například na bazén. Tak mě napadlo vyzkoušet abdominoplastiku, ze které jsem měl napřed obavy, ale nyní jsem moc rád, že jsem...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (89)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.