MUDr. Jana Melková

MUDr. Jana Melková

Žádné recenze
Ohodnotit
K.H.Borovského 586, Jevíčko, Pardubický kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Jana Melková
MUDr. Jana Melková
Žádné recenze

Informace

  • 519 návštěv profilu

MUDr. Jana Melková v současnosti působí v Centru laserové medicíny v Jevíčku. Po úspěšném ukončení studia na Lékařské fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Brně nastoupila tato lékařka do Bakešovy chirurgické nemocnice v Brně, během let však pracovala hned na několika pracovištích. Mezi ně patří například Fakultní nemocnice Brno, kde působila jako lékařka na JIP.

Absolvovala také několik odborných stáží, včetně těch zahraničních. Jako příklad můžeme uvést například stáže na klinice v Neapoli (v letech 2002 a 2003), dále stáže na Bogenhausen Klinik, Mnichov (2005 a 2006) či stáž na dermatologické klinice ve Vídni (2006).

Tato lékařka vlastní atestaci v oboru chirurgie, dále také licenci České lékařské komory k provozování soukromé lékařské praxe.

Ve svém oboru se stále vzdělává, pravidelně se účastní odborných školení. V roce 2014 absolvovala například školení robotické dermatoskopie, o rok později (tedy v roce 2015) pak školení invazivní laserové operativy pod záštitou Společnosti pro estetickou laserovou chirurgii Jana Evangelisty Purkyně.

Centrum laserové medicíny MUDr. Jana Melková nabízí širokou škálu služeb. Při zákrocích využívá moderní přístrojové vybavení, jehož součástí je hned několik špičkových laserů.

Vyšetření znamének

Zařízení provádí profesionální diagnostiku znamének, v případě potřeby také realizuje odstranění na počkání.

Laserové zákroky

Trápí vás akné? Nebo byste se rádi zbavili nežádoucích chloupků? Pak vám pomůže laser. Navíc toho umí mnohem více – dokáže omladit pleť, odstranit pigmentové skvrny či odstranit rozšířené žilky.

Rázová vlna

Za zmínku stojí i aplikace tzv. rázové vlny. Ta je velmi účinná pro odstranění celulitidy, léčbu zánětů či odstranění patních ostruh.

Chirurgická ambulance

Součástí zařízení je také chirurgická ambulance. Provádí zde například léčba popálenin, úrazů, zlomenin, stejně tak jsou zde realizována ošetření bércových vředů či převazy ran.

RTG a ultrazvuk

V centru se nachází RTG a ultrazvuk – tyto přístroje pomáhají při diagnostice, ať už se jedná o kosti a klouby, či měkké tkáně.

První návštěva zdarma:

  • Ne
Požádejte: MUDr. Jana Melková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!