MUDr. Petr Štiegler

MUDr. Petr Štiegler

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
K Olšině 230, Pardubice, Pardubický kraj
MUDr. Petr Štiegler
MUDr. Petr Štiegler
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Chirurgie a cévní poradna MUDr. Petra Štieglera pracuje pod hlavičkou ST.FORTIS s.r.o. jako privátní chirurgické zdravotnické zařízení , které má v současnosti 2 provozovny.

První, kde je provozována chirurgická ambulance s cévní poradnou, je situována do nově zrekonstruovaného objektu v klidném prostředí ulice K Olšině 230, v Pardubicích - Polabinách - asi 80 m od budovy Polikliniky K.Šípka.

Druhá je v budově Polikliniky KOLF na Masarykově náměstí 2667 v Pardubicích, kde jsou provozovány chirurgické sály a moderní lůžkový stacionář a jsou zde prováděny operační chirurgické zákroky v rámci tzv. jednodenní chirurgie ( one day surgery). Obě zařízení mají velmi dobrou dostupnost MHD i možnost parkování pro automobily v blízkosti obou provozoven.

Naše privátní zařízení má s drobnými obměnami již mnohaletou tradici a v současné době se stará o cca 11 000 svých klientů prakticky z celé naší republiky.

Jsme smluvním partnerem zdravotních pojišťoven VZP(111), VOZP (201), OZP /207), ZPMV ( 211) a ČNZP (222).

Hlavní cíl naší činnosti spatřujeme v poskytování vysoce odborné a komplexní poradenské, diagnostické i léčebné péče v oblasti chirurgie a to především se zaměřením na cévní a to hlavně žilní onemocnění dolních končetin.

Veškerá zdravotní péče je garantována zkušenými a plně erudovanými odborníky.

MUDr. Petr Štiegler je chirurgem s II. atestací v oboru a s nejvyššími licencemi České lékařské komory a Osvědčením odborné způsobilosti Ministerstva zdravotnictví, který má 25 let praxe v oblasti diagnostiky, konzervativní i chirurgické léčby výše uvedených onemocnění.

MUDr. Pavel Žďárský a MUDr. František Kopáč jsou zkušení a plně kvalifikovaní lékaři – anesteziologové s II. atestací v obou, se kterými spolupracujeme při provádění operačních zákroků.

MUDr. Petr Štiegler působí jako cévní chirurg. Posledních patnáct let své praxe se věnuje chirurgické léčbě žilních onemocnění dolních končetin.

Je autorem a spoluautorem mnoha publikovaných článků věnujících se této problematice.

MUDr. Petr Štiegler je všeobecný a cévní chirurg s mnohaletou klinickou praxí v oboru chirurgie a cévní chirurgie, kterou získal především na Chirurgické klinice Pardubické krajské nemocnice.

Lékař se po složení I. stupně chirurgické atestace specializoval zejména na problematiku cévních onemocnění. V roce 1995 pak složil také atestační zkoušku II. stupně ze všeobecné chirurgie a odešel do privátní chirurgické praxe, kde zastával funkci vedoucího lékaře nestátního chirurgického zařízení.

Dlouholetou praxi v oboru cévní chirurgie získal mezi lety 1986 a 1994 na Chirurgické klinice Pardubické krajské nemocnice, kde pracoval jako lékař a následně ordinář pro cévní chirurgii.

Během svého působení absolvoval studijní pobyt na Chirurgické klinice Umberto I. v Římě. Rovněž se zúčastnil odborné stáže na oddělení cévní chirurgie v Nemocnici na Homolce v Praze.

Od roku 1995 až do dnešní doby působí jako odborný garant v oboru chirurgie a vedoucí lékař v nestátním chirurgickém zdravotnickém zařízení ST. FORTIS s.r.o. (dříve HELP s.r.o.). Také je členem týmu odborníků na cévní chirurgii na Chirurgické klinice v Pardubické krajské nemocnici. Od roku 2012 spolupracuje s Perfect Clinic v Praze.

MUDr. Štiegler je pravidelným účastníkem domácích i mezinárodních flebologických kongresů.

Jako autor a spoluautor publikuje v odborném chirurgickém periodiku.

Je držitelem těchto odborných oprávnění:
 • licence České lékařské komory - vedoucí lékař a primář v oboru chirurgie
 • osvědčení Ministerstva zdravotnictví ČR o specializované zpusobilosti lékaře v oboru chirurgie
 • osvědčení k provádění nitrožilních laserových operací
Je členem těchto odborných lékařských společností:
 • Společnost chirurgická ČLS JEP
 • Společnost angiologická ČLS JEP
 • Společnost flebologická ČLS JEP
 • Společnost kardiologická ČLS JEP
 • Česká společnost pro využití laserů v medicíně ČLS JEP

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • Jiné

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Sklerotizace žil s usměvavým líkařem

Dobrý den, pana MUDr. Petra Štieglera vřele doporučuji. 10 let jsem po operaci navštěvovala ordinaci, kde mi byla dělána sklerotizace žil. Vždy usměvavý a příjemný, proto jsem doporučila svým známým. Nyní se chystám na operaci a myslím, že nebudu...

Číst dál

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.