Reaugumentace po 3 letech

DakovaCh

Pan doktor se se mnou po předchozí, bohužel ne moc kvalitně provedené augumentaci, pěkně nadřel, jelikož z původních implantátů, toho po pouhých 3 letech kromě volně “vyteklého” silikonového gelu v mých prsou moc nezbylo, nemluvě o spoustě dalších nezbytných úprav, včetně korekce nevzhledných jizev, která se mu podařila nad má očekávání ❤️ 335ml silikonové kaše jsme nahradili kvalitními implantáty Mentor o objemu 350ml a jsem moc ráda, že jsem se zákrokem na pana doktora počkala. Já jakožto augumentační profík s léty praxe a odříkání ? můžu posoudit, že na chirurgovi opravdu záleží nejvíc. Oproti první operaci se nyní vše hladce, rychle hojí, o poznání menší bolestivost, výsledkem je nádherný, přirozený tvar a pooperační péče úplně jiný svět. Lituju, že jsem tady nešla už poprvé a děkuji moc samozřejmě taky celé Medicom Clinic za tu královskou péči a až si zas něco vymyslím a budu chtít upravit, nebudu váhat, kterou kliniku navštívím.

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4
Lucie

v první řadě máš nádhernou podprsenku!! :-) Ta je fakt boží... koukám na Tvůj profil a původně jsi byla spokojená i po první operaci, ne? Výsledek je fakt krásný...zajímalo by mě, jak jsi poznala, že s prsy není něco v pořádku? A víš proč gel vytekl? Proč se to stává?

Zobrazit odpovědi 2
DakovaCh

Děkujuuu :)) Spokojená jsem byla, protože mi pan doktor splnil sen. O tom ale budu psát ještě samostatný článek. Poznala jsem to tak, že jedno prso celkem nehezky změnilo tvar, nehledě na to, že mě taky dost bolelo. Proč se to stalo je mi jasné, nebudu tady ale nikoho hanit :)

Reakce na DakovaCh
Lucie

Jasně, chápu.... A jak jsi tedy poznala, že s prsy není něco v pořádku? A víš proč gel vytekl? Proč se to stává?

mirka

Tak ty jsou opravdu krasne. Take chci na reopku , nemam sice problemy, ale prsa mam udelalne uplne o nicem . Mela jsem take predstavu krasnych plnych prsou, misto toho mam udelany prirozeny povislaky ???

Moc díky a užívejte si to . ???.

Moc díky a užívejte si to . ???.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti