Augmentace prsou, Mentor, anatom, 440 ml

Endy

Ahoj,
před cca 18 dny jsem podstoupila na Premier clinic u MUDr.Juraje Payera augmentaci prsou ( Mentor, anatom, 440 ml pod sval ) a chtěla bych touto cestou poděkovat za krásná prsa. Přikládám fotky, původní prsa, 1 den po operaci, 7 dní po operaci.
p.doktor je opravdu člověk na správném místě, neustále usměvavý a v dobré náladě, empatický, celkově příjemný člověk.Takového lékaře člověk nepotkává každý den.
Dále také p.Luboši Mrázovi za perfektní služby na recepci a vstřícnosti k pacientům, sestřičce Pavlínce za skvělou péči a vždy dobrou náladu, pí.anestezioložce za sladký spánek a bezproblémové probuzení, to bude tou premiérovou narkózou : o))
Vše proběhlo, rychle, bez komplikací, bolesti byli snesitelné, po přečtení některých hrůzných scénářů jsem se bolesti bála nejvíce, ale každý má práh bolesti opravdu jinde, já ji naštěstí snášela dobře a během týdne, už jsem se zapojila do běžného života a to mám 2 děti , 6 let, 1,5 roku, dá se to zvládnout.Celý tým Premier clinic je skvělý, jen tak dál.

Zobrazit příspěvky13 Skrýt příspěvky13
Lucie

Endy, krásná prsa a krésné hodnocení :-). Prsa vypadají opravdu přirozeně...implantát byl vkládán podprsní rýhou, že? Nevložila byste fotku jak se hojí jizva? Budete něčím mazat? Jak se o ní staráte? Přeci jenom člověk se pod prsy potí, ne?

Zobrazit odpovědi 8
Endy

Ano, podprsní rýhou, p.doktor říkal,že se hojím dobře a jizvy by časem neměly být vůbec vidět.Začala jsem mazat 2 x denně cca 17 den bepanthenem.Fotky jsou trochu rozmazané a jsou tam otlaky od buničiny, kterou si na ně přikládám.

Reakce na Endy
Lucie

je no, ale jizva vypadá krásně na to že jste ještě ani né měsíc po operaci! Moc se těším na fotky dalšího vývoje :)

Reakce na Lucie
Endy

Ahoj,přikládám fotografie po cca 5 týdnech od operace, prsa si už krásně sedají, už i změkla a dá se říct, že nemám žádné bolesti.

Reakce na Endy
Lucie

To je pecka! Díky, že jsi nezapomněla...cítíš rozdíl během těch pěti týdnů? Pracují prsa?

Reakce na Lucie
Endy

Tak na to se zapomenout nedá, když mi to vlastně tak trochu změnilo život.Ono jít ven jen v tričku bez podprsenky je opravdu novej a super pocit.Asi nejvíc cítím, že ustupují bolesti a cítím se lépe.

Reakce na Endy
Matalala

Pozor na podprsenku s kostici tak brzo po operaci :D

Reakce na Matalala
Endy

Ahoj,dnes na kontrole po cca 7 týdnech vše v pořádku, jizvy mám cca 3-4 mm nad podprsní rýhou, takže mi podprsenka s kosticí nevadí, prozatím jí ještě nenosím celý den, jen občas na pár hodin.Pooperační hojení u mě probíhá velice dobře a musím říct, že už teď mohu říct, že vůbec nevím, že jsem na nějakém zákroku byla.

Reakce na Endy
Matalala

No,jste štastná žena,já po roce po op jsem ráda,když to večer ze sebe/podprsenku s kosticí /sundám 😂

Baby16

Ahoj,
chtěla jsem se tě zeptat, co všechno chtějí v této klinice na předoperačním vyšetření? díky

Zobrazit odpovědi 3
Endy

Ahoj,
chtějí EKG, změření krevního tlaku,odběr krve + HIV...atd.,sono prsou, závěr od praktického lékaře zda jsi schopna výkonu.Bohužel dost praktických lékařů nechce v rámci pojišťovny napsat tyto vyšetření pokud se jedná o augmentaci, kromě sona, to si musíš uhradit sama, já byla na http://www.mammacentrum.cz/,ve Vršovicích, jako jediní mě vzali asi cca za 3 týdny, nikdo se mě na nic neptal, takže žádné výslechy na co to potřebuju...atp.,myslím, že jsem platila 400-500,-.Klinika všechny vyšetření udělá také, hradí se cca 3000-3500,-, bližší info u nich.

Reakce na Endy
Premier Clinic

Dobrý den,
přesně, jak píše Endy. K operaci v celkové anestezii je potřeba provést krevní vyšetření (srážlivost krve, biochemii, krevní obraz, virologie), EKG, interní závěr, vyšetření moči a vyšetření prsů. Cena za vyšetření je 3 400,- + 1 200,- sono prsů.

Premier Clinic

Reakce na Premier Clinic
ILV

Dobry den,mohu se zeptat, zda prodelana oboustranna plicni embolie pred cca.13lety je kontraindikaci k provedeni vykonu v celkove anestezii? Jsem toho casu bez jakekoliv medikace a obtizi, krevni obraz, EKG atd.v norme. Mam za sebou 2 cis.rezy (vzdy ale spinalni anestezie a pred vykonem nejakou dobu clexane). Dekuji za odpoved.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí