Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 5. 2018 · Aktualizováno: 20. 5. 2019

Augmentace prsou, Mentor, anatom, 440 ml

Stojí to za to
Průměrná cena: 89.000 Kč
86119
86118
86117
86115
86116

O lékaři

Hodnocení:
Augmentace prsou, Mentor, anatom, 440 ml
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Ahoj, před cca 18 dny jsem podstoupila na Premier clinic u MUDr.Juraje Payera augmentaci prsou ( Mentor, anatom, 440 ml pod sval ) a chtěla bych touto cestou poděkovat za krásná prsa. Přikládám fotky, původní prsa, 1 den po operaci, 7 dní po operaci. p.doktor je opravdu člověk na správném místě, neustále usměvavý a v dobré náladě, empatický, celkově příjemný člověk.Takového lékaře člověk nepotkává každý den. Dále také p.Luboši Mrázovi za perfektní služby na recepci a vstřícnosti k pacientům, sestřičce Pavlínce za skvělou péči a vždy dobrou náladu, pí.anestezioložce za sladký spánek a bezproblémové probuzení, to bude tou premiérovou narkózou : o)) Vše proběhlo, rychle, bez komplikací, bolesti byli snesitelné, po přečtení některých hrůzných scénářů jsem se bolesti bála nejvíce, ale každý má práh bolesti opravdu jinde, já ji naštěstí snášela dobře a během týdne, už jsem se zapojila do běžného života a to mám 2 děti , 6 let, 1,5 roku, dá se to zvládnout.Celý tým Premier clinic je skvělý, jen tak dál.

13

Komentářů (13)

Ahoj, přidávám fotky po roční kontrole, skvělý výsledek , prsa už pěkně změkla a ještě se dotvarovala.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Měla jsem pocit jistoty

Augmentaci jsem podstoupila v dubnu 2015. Už na konzultaci jsem získala pocit naprosté jistoty a obavy, které jsem do té doby měla rázem zmizely. Těšila jsem se na výsledek. Implantáty, které pan doktor navrhoval byli přesně ty pravé, i když...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.