Augmentace prsou, Mentor, anatom, 440 ml

Endy

Ahoj,
před cca 18 dny jsem podstoupila na Premier clinic u MUDr.Juraje Payera augmentaci prsou ( Mentor, anatom, 440 ml pod sval ) a chtěla bych touto cestou poděkovat za krásná prsa. Přikládám fotky, původní prsa, 1 den po operaci, 7 dní po operaci.
p.doktor je opravdu člověk na správném místě, neustále usměvavý a v dobré náladě, empatický, celkově příjemný člověk.Takového lékaře člověk nepotkává každý den.
Dále také p.Luboši Mrázovi za perfektní služby na recepci a vstřícnosti k pacientům, sestřičce Pavlínce za skvělou péči a vždy dobrou náladu, pí.anestezioložce za sladký spánek a bezproblémové probuzení, to bude tou premiérovou narkózou : o))
Vše proběhlo, rychle, bez komplikací, bolesti byli snesitelné, po přečtení některých hrůzných scénářů jsem se bolesti bála nejvíce, ale každý má práh bolesti opravdu jinde, já ji naštěstí snášela dobře a během týdne, už jsem se zapojila do běžného života a to mám 2 děti , 6 let, 1,5 roku, dá se to zvládnout.Celý tým Premier clinic je skvělý, jen tak dál.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Lucie

Endy, krásná prsa a krésné hodnocení :-). Prsa vypadají opravdu přirozeně...implantát byl vkládán podprsní rýhou, že? Nevložila byste fotku jak se hojí jizva? Budete něčím mazat? Jak se o ní staráte? Přeci jenom člověk se pod prsy potí, ne?

Zobrazit odpovědi 2
Endy

Ano, podprsní rýhou, p.doktor říkal,že se hojím dobře a jizvy by časem neměly být vůbec vidět.Začala jsem mazat 2 x denně cca 17 den bepanthenem.Fotky jsou trochu rozmazané a jsou tam otlaky od buničiny, kterou si na ně přikládám.

Reakce na Endy
Lucie

je no, ale jizva vypadá krásně na to že jste ještě ani né měsíc po operaci! Moc se těším na fotky dalšího vývoje :)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Související recenze a zkušenosti
Zvětšení prsou v Kolínském sanatoriu
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Byla jsem v Kolínském sanatorium na zvětšení prsou. Všem moc děkuji za péči kterou vynaložili, paní ředitelce a panu doktorovi za super odvedenou práci. Mají zlaté ručičky ☺. Prsa jsou překrásná .... Více 
Splnila jsem si životní sen
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Dobrý den, Jmenuji se Márkéta, je mi 25 let, vážím 50 kg a měřím 161 cm. Moje prsa byla tzv. 0. V září jsem intenzivně zacala přemýšlet o zvětšení prsou a přesvědčovat i svého manžela. Z... Více 
Doktor ve Vašem okolí