Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 6. 2020 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Žlábek mezi prsy pomocí Mentoru 490ml

Stojí to za to
Průměrná cena: 73.000 Kč
20552
20551
87479
87478

Hodnocení od feiit:

Poděkování klinice Primed za žlábek mezi prsy

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu doktoru Paciorkovi, a celému týmu sestřiček, které se o mě skvěle staraly. Když jsem se rozhodla pro výměnu impl, které mám 7 rok čekala jsem až dokojím a uvidím svá prsa, bohužel double efekt, velká mezera mezi prsy, jedno výš než druhé, nebyla jsem spokojená. Práce pana doktora se mi velice líbila naživo na mé kamarádce, a tak jsem se rozhodla pro konzultaci. Můj sen nebyla obrovská prsa, ale aby vypadala konečně dle mých představ, což pan doktor velice rychle pochopil a jeho prvotní návrh zněl 490ml (250ml jsem měla) Tato velikost mě vyděsila, ale pan doktor mě uklidnil, že to opravdu bude pěkné a žlabek bude. Po operaci jsem několikrát zvracela, ale to bohužel z narkozy mám vždycky, zůstala jsem na klinice 2 celé dny vzhledem k tomu, že jsem přijela až od Brna. Po sundání obvazu jsem byla nadšená, k mé postavě ani žádná sestřička netipla tolik ml, a opravdu to ke mě úplně sedlo. Navíc pan doktor do levého prsa přidal vnitřní stehy, aby ho podepřel. Moc děkuji a těším se na konečný výsledek za několik týdnů. Přidávám fotku před i po (4den ještě otoky)

11

Komentářů (11)

Malá zkouška asi na minutku toho co mě čeká je to každý den lepší a lepší uvidíme za těch 6tydnu
Odpovědět
Dobry den, prsa se povedla. Jak dlouho jste prosim cekala po konzultaci na operaci? Jdu na konzultaci k pani doktorovi 22.6. a potrebovala bych operaci nejpozdeji v srpnu. Dekuji za odpoved.
Odpovědět
Operace se dá zabugovat dřív než budete mít po konzultaci, zavolejte si na termín a uvidíte co vám nabídnou mě díky korona nabídli termín za 3t jak je to ale teď nevím
Odpovědět
Diky za odpoved. Jeste se chci zeptat, kolik Vas prsa stala?Mam taky, uz 15 let, implantaty a chci je vymenit za vetsi, minimalne 500 ml.
Odpovědět
Mám to v popisku 73tis
Odpovědět
Dobrý den, vůbec bych neřekla, že máte 490ml. Vypadají naprosto skvěle, vůbec ne tak velké a perfektně k Vám padnou. Jak si po čase prsa sedla a změkla? Jak jste spokojená?
Děkuji a mějte se krásně
Odpovědět
Hezký den prsa sedla spíše poklesla a zvrasneli se, úplně mi nesedli asi tyto impl nemám pro ně dost tuku, takže to není ono, mám nabídnuto vyplnit vlastním tukem a nebo vyměnit za jiné.
Teď to ale neřeším v této době
Odpovědět
To se občas stává 😕 Jakou z těchto variant si vyberete? Dejte vědět jak reoperace dopadla a držím pěsti
Odpovědět
Ahoj, můžu se zeptat, jak jsi vyřešila problém s povisem prsou? Operace nebo doplnění tukem? Já mám ten samej problém , akorát to vidím už po 2 měsících a jsem z toho nešťastná … doplnění tukem jsem si nechala, už při augmentaci a stejně 😨… teď nevím co dál
Odpovědět
Ja? Nakonec nijak 👌
Odpovědět
Jako źe jsou ty prsa dobrý? Měla jsem dojem, źe jste psala, že se svěsila 🤔
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Zvětšení prsou, augmentace, Miloš križko

Rozhodla jsem se z důvodu plochého hrudníku pro zvětšení prsou. Strašně jsem se bála operace, ale na doporučení jsem zvolila pana doktora Križka, který je velmi milý, všechno řekne upřímně tak jak je. Jeho milý a skvělý přístup mě příjemné překvapil,...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.