Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

26. 2. 2018 · Aktualizováno: 27. 9. 2023

Čtyři dny po zvětšení prsou

Stojí to za to
Průměrná cena: 73.000 Kč
19665
85955
85954
85953

O lékaři

Hodnocení:
Čtyři dny po zvětšení prsou

Děkuji panovi Doktorovi Romanovi Kufovi za krásnou práci. Jsem čtvrtý den po operaci. Bolesti se ještě projevují a pravé prso je částečně znecitlivelé. Ale to je asi normální. Děkuji celému Personálu na Clinice byly moc milý. Mohu jen doporučit

6

Komentářů (6)

teda prsa vypadají naprosto krásně, jsem moc zvědavá jak se ještě změní, až opadnou otoky...berete na bolest nějaké léky nebo to jde zvládnout bez nich?
Odpovědět
Milá Lucie. Léky ještě beru, ale kdyby jsem byla více v klidu, tak bych je asi už nepotřebovala, ale jsem takoví Tip že neposedím.
Odpovědět
No tak hlavně opatrně a nepřetáhnout se :-), ať se Vám nedejbože nepřidruží nějaká komplikace...a jak zvládáte spaní na zádech?
Odpovědět
Docela dobře. Rychle jsem si na to zvykla. Jsem zvyklá spát na bříšku nebo na boku v poloze Embrya ale spím moc dobře. Na to si rychle zvyknete....
Odpovědět
Ili, moc hezké fotky - jak velké prsa jste měla předtím? nemáte foto? jakou značku implnatátů máte? řešila jste to nějak nebo doporučení pana doktora Kufy? Byla jste na konzultaci jen u něj?
Odpovědět
75-B Alergan <br />
Full Projection <br />
Ano byla jsem jen u něj.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Augmentace s modelací u MUDr. Bayera

Před zákrokem jsem obešla několik klinik a doktorů a nejvíc se mi líbil přístup a argumenty MUDr. Bayera ve Formé clinic. Rozhodně nešlo o nejlevnější nabídku, ale poskytnutá péče byla perfektní. Od zajištění všech předoperačních vyšetření,...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.