Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

22. 10. 2018 · Aktualizováno: 25. 10. 2018

Augmentace prsou u pana dr. Remeše

Stojí to za to
Průměrná cena: 60.000 Kč

O lékaři

Chrudim
Hodnocení:
Augmentace prsou u pana dr. Remeše
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Na začátku září jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Remeše. A konečně se dostávám k tomu, abych jeho práci i přístup opravdu velmi pochválila. Operace i následné hojení probíhalo bez problémů, s výsledkem jsem velmi spokojena nejen já, ale i manžel, který ze začátku byl proti. Prsa vypadají velmi přirozeně a cítím se skvěle. Co se týče bolesti po zákroku, bylo pro mě spíš nepříjemný ten tlak svázaného hrudníku a dreny:). Po jejich vyndání se mi ulevilo a každý den to bylo lepší a lepší. Po deseti dnech doma jsem šla do práce a vše zvládala i s dětmi. Samozřejmě jsem dodržovala všechny pokyny od pana doktora a nosím 24 hodin denně speciální podprsenku. Musím říct, že já se na nová prsa těšila a nepřipouštěla jsem si žádné komplikace. Jedinou obavu jsem měla z toho, jak prsa přijmu duševně :) - a musím říct, že i po tak krátké době mám pocit, jakoby byly moje odvždycky:). Těším se na nákupy nového spodního prádla a hlavně plavek!!! Moc panu doktorovi děkuji - on i jeho sestřičky jsou skvělí profesionálové.

2

Komentáře (2)

A o kolik sis nechávala prsa zvětšit? A jaký implantáty máš?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Augmentace v Brně u MUDr. Pachmana

Zákrok jsem podstoupila na klinice v Brně v Medicom clinic. Již po první konzultaci s MUDr. Pachmanem jsem odcházela velice spokojená. Nyní jsem již měsíc a půl po zákroku, kde jsme se rozhodli pro implantáty Mentor 325 ml. S výsledkem jsem...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.