Krásný přirozený dekolt po dítěti a zhubnutí

Rose

Podstoupila jsem zvětšení prsou u pana Primáře Paciorka. A šla bych do toho zas ! Pokud by byla potřeba !
Jsem po jednom dítěti. Vždy jsem měla krásná plna prsa, ovšem i když po půlročním kojení a mírném úbytku na váze prsa zmizela.
Velice jsem se trápila, a také jsem myslela na manžela, který má rád u žen plný dekolt, který jsem mu již nemohla dopřát. Především mě k cele teto akci přesvědčily dvě kamarádky které již zvětšení prsou podstoupily. (jedna také právě u pana doktora Paciorka ) A vlastně řekly na co stále čekám, a měly pravdu. A teď něco k zvětšení.
Před operaci jsem byla teda pěkně nervózní, ale velice mi pomohla paní P. která byla s semnou na pokoji (i když už byla po zákroku a hlavně úplně jiného druhu ) Poté jsem šla k panu Paciorkovi do ordinace kde si mě zkreslil a domluvili konečnou velikost.
Sestřičky me dovedly na operační sál ( před tím si zajděte na wc ) Překvapilo me kolik personálu na sále je, poté mi napichla sestřička kanylu. Jako poslední si pamatuji že mi sestřička řekla ze ucitím v puse nechuť z podávaných léku kanylou, parkrat jsem zakašlala a ... spala. Probudila jsem se cca po hodině a půl již na pokoji. Bolest?!
Ani tak ne, jako ten nepříjemný pocit staženeho hrudníku. Tlak na hrudníku a veliké pálení v zádech. (díky bohu za polohovatelné postele) Po operaci jsem cca 2 hodiny nemohla pít což už pro mne bylo utrpení protože jsem se na sál dostala až v půl 5 a od 11 jsem nepila. Takže jsem zkusila pít cca kolem 20-21 h . Bohužel mi bylo zle po anestezii a mé první posazení na posteli doprovázelo zvracení. Které se opakovalo cca 4. Díky bohu mi po 2 zvracení sestra píchla do kanyly něco proti zvracení, i když mi to na poprvé nepomohlo a tak dávku sestra opakovala. Nyní mi lék již zabral. Sestra mi nechávala kapat i infuzi abych nebyla dehydratovana. Tím padem se odsouval i první piškot který jsem si mohla vzít až ve 3 h ráno. V noci jsem se opravdu nevyspala, spíš jsem se snažila odpočívat a noc vůbec neutikala. Naštěstí jsme měly skoro stejný režim se spoluležnicí. Sestřičky chodily neustále hlídat a když jsme zrovna nespaly tak i povídat. Nějak ta noc uběhla, a díky bohu hned v 6 ráno přišel pan primář sundavat obvazy a nasazovat kompresní podprsenku a pás! Ach to byla úleva ! Po příchodu na pokoj jsem si hned dachla! I když spat jen na zádech je fakt otrava! Nepříjemné jsou také dreny které nosíte všude s sebou, a v posteli na ně musíte dávat pozor ať si je nějak nepopotahnete. Druhy den jsem již léky proti bolesti nedostávala nitrožilně. Zustavala jsem dvě noci. Ta byla už ovšem mnohem lepší. Druhé ráno, také v 6h ráno přišel pan primář na vytažení drenu. Nic příjemného, ale je to vteřina a je to venku ! To byla zase opravdova úleva! Poté jsem šla domu. Doma jsem opravdu dodržovala klidový režim ! Manžel dělal totálně vše, jak kolem dítěte tak domácnost a taky kolem mne. Nyní jsem 10 dní po operaci, a dnes jsem si poprvé sama umyla hlavu. S velikosti a tvarem jsem nadmíru spokojená! Nechala jsem to na panu Paciorkovi a udělala jsem dobře. Takže mám Mentor pod sval, levé 425ml pravé 450ml kulatý vysoký profil.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Alice

Rose nádherná a obsáhlá zkušenost a ještě fotky ! Krásný výsledek, prsa nádherná, vysoký profil dělá parádní dekolt..to budeš moci chodit klidně i bez podprsenky:-) Pěkně jsi to tady všechno popsala. Můžu se zeptat podle čeho jsi si vybírala implantáty ? Vím, že právě kulaté s vysokým profilem se dávají ženám s drobným hrudníkem, které chtějí mít plný dekolt. Ty píšeš, že jsi ještě před operací zhubla..byl to tedy jeden z důvodů proč ses rozhodla pro Mentor ? Každopádně výsledek splněn, opravdu krásná prsa !

Zobrazit odpovědi 2
Rose

Abych pravdu řekla, měla jsem v úmyslu si dat anatomické implantáty a maximálně 390ml (opravdu jsem je chtěla mít přirozené) ale po vyzkoušení, přeměnění a doporučení panem primářem jsem změnila názor a dohodli jsme se na kulatých. Opravdu je to velice složitý proces, na každém vypadají stejne implantáty zcela jinak.. nechala jsem to rozhodnutí na profikovi a udělala jsem dobře. A tím že pan doktor pracuje s Mentor implantáty a doporučuje je, nebylo co řešit :-)

Reakce na Rose
Alice

Rose, to je dobře že jsi nechala rozhodnutí a výběr implantátů na svém operatérovi. Značka Mentor je na trhu už přes 30 let, stojí za ní klinické studie a hlavně spokojené pacientky:-) Krásný a hlavně přirozený výsledek !

dvě fotky před zákrokem, a třetí…

Rose

dvě fotky před zákrokem, a třetí fotografie 10dní od operace

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Rose

někde se stala chyba a nahrály se pouze dvě fotografie, tudíž jedna před zákrokem druhá 10 dní po zákroku

Zobrazit odpověď
LC37

Hi, could you send me photos of your after surgery before they settled? I’m worried my breast date too low already at day 7. Thank you

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti