Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

10. 4. 2021 · Aktualizováno: 11. 10. 2023
Nestojí to za to
Průměrná cena: 1.000 Kč

Na základě pozitivních recenzí na internetu jsem si vybrala pro ošetření kliniku YV. Napsala jsem jim dopředu e-mail, zda je možné odstranit mílie kolem očí. Paní z recepce mě ujistila, že ano a dostala jsem termín ještě tentýž týden, což mě velmi příjemně překvapilo. Všichni byli velmi profesionální (paní na recepci, sestřička i pan doktor). Co mě ale velice zklamalo bylo zjištění, že mílie sice odstranit na klinice jdou, ale pouze ty velké a ty menší, kvůli kterým jsem na kliniku zavítala, odstranit nejdou. Pan doktor mi doporučil, ať si koupím speciální sérum a během pár minut jsem odcházela z ordinace. Nepříjemně mě však překvapilo, že za těchto pár minut s panem doktorem jsem zaplatila 1000 Kč jakoby za konzultaci, i když mi pan doktor nedělal žádné vyšetření ani ošetření, jen mi doporučil ke koupi sérum. I když byl personál velmi milý a profesionální, odcházela jsem velice zklamaná.

1

Komentář (1)

Dobrý den Ivet, je mi tohoto nedorozumění opravdu líto. 😕
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Odstranění tukové léze

Krásné prostředí příjemný přístup p.doktorky a sester.Jen cena za cca tříminutový zákrok se mi zdá mírně řečeno nepřiměřená. Chápu že používaný přístroj je určitě nákladná záležitost ale pokud přepočtu dobu zákroku a cenu , vychází mi cca 20...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.