Informace o ceně: Odstranění kožních výrůstků

1.185 Kč
průměr
81
odborníků

Odstranění kožních výrůstků je miniinvazivní zákrok, při kterém dochází k eliminaci kožních defektů – tzv. fibromů. Na rozdíl od chirurgického odstranění představuje laserový zákrok minimální zátěž pro organismus – ošetření je rychlé, účinné a bez dlouhé rekonvalescence, protože během zákroku nevznikají rozsáhlé otevřené rány a dochází k rychlému hojení. Pacienti jsou tudíž schopni okamžitého návratu do pracovního režimu. Průměrná cena odstranění kožních výrůstků je 1.185 Kč.

Odstranění kožních výrůstků Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 845 Kč 1.202 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 1.200 Kč 1.200 Kč 1.200 Kč
Ceny ve městě Pardubice 850 Kč 850 Kč 850 Kč
Ceny ve městě Prostějov 1.199 Kč 1.199 Kč 1.200 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 845 - 887 Kč
5 Příběhů
Průměrná cena 888 Kč - 1.481 Kč
5 Příběhů
Nejvyšší cena 1.482 Kč - 1.500 Kč
2 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Co je zahrnuto v ceně laserového odstranění kožních výrůstků?

Cena se liší v závislosti na velikosti ošetřené plochy, počtu ošetřených výrůstků a typu použitého laserového přístroje. V ceně je obecně zahrnuto následující:

  • Anestezie: v případě malých výrůstků probíhá ošetření laserem bez anestezie, u větších kožních nedokonalostí se používá injekční anestezie nebo znecitlivující krém.
  • Samotné laserové ošetření: Ošetření se provádí ambulantně a trvá pár minut v závislosti na velikosti ošetřené plochy a počtu ošetřených výrůstků.

Co může zvýšit cenu laserového odstranění kožních výrůstků?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Lékař provádějící ošetření, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, na které laserové odstranění probíhá.
  • Pacient, stav jeho pokožky a individuální potřeby.
  • Složitost a rozsah zákroku, atd. Cena zákroku se liší v závislosti na velikosti ošetřené plochy a počtu ošetřených výrůstků.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

Úvodní odborná konzultace: laserovému odstranění kožních výrůstků předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace lékař vyhodnotí celkový zdravotní stav pokožky a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta. Některé kliniky nabízejí úvodní konzultaci v případě následného ošetření zdarma.

Ceny laserového odstranění nežádoucích kožních vad v České republice

Kromě laserového odstranění kožních výrůstků, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 1.185 Kč, lze pomocí laseru odstranit i další nechtěné kožní vady.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných laserových zákroků:

  • Laserové odstranění mateřských znamének a pih: cca 1 500 Kč
  • Laserové odstranění jizev: cca 2 000 Kč
  • Laserová léčba akné: cca 2 000 Kč

Hradí laserové odstranění kožních výrůstků pojišťovna?

Ne, laserové odstranění kožních výrůstků zdravotní pojišťovny neproplácí a pacient si jej plně hradí sám.

Existuje možnost financování laserového odstranění kožních výrůstků?

Ano, kliniky svým klientům nabízí různé výhody, jako je právě možnost financování jednotlivých zákroků, nebo cenově výhodné balíčky na opakovaná ošetření. Více informací se zájemci dozví například na webových stránkách jednotlivých klinik.

Obecná doporučení

Pacienti by se při volbě vhodné kliniky, která odborně provede laserové odstranění kožních výrůstků, neměli řídit pouze cenou, ale také v závislosti na konkrétním lékaři, jeho zkušenostech i výsledcích a na základě recenzí jednotlivých pacientů, kteří zákrok na dané klinice prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
fany657439

Rad bych se zbavil výrůstku na nose. Jake jsou možnosti, náročnost, cena?

Jasnou volbou je erbiový laser, v místním znecitlivění nebo jen ve znecitlivění krémem, trvá vlastní ošetření řádově sekundy. Cena podle vyrianty kolem 1000 Kč. Informace větší www.asklepion.cz Tohle jsme kdysi celosvětově zavedli, je to už 20 let...

4 odpovědi číst dál

Dobrý den, již snad 2 roky a půl mě trápí (pouze vizuálně, fyzicky o ničem nevím) výrůstky na pravé bradavce. Objevily se v dobu, kdy jsem otěhotněla s první dcerou. Estetický to vypadá blbě, ale asi jen tím, že o tom vím, přítel vždy říká, že by si ani nevšimnul, kdyby to vyloženě nezkoumal. Dvorce jsou v pořádku, je to opravdu jen problém na bradavce. Boule v prsu jsem nenahmatala, ale i tak se v poslední době obávám, ačkoli mi nepřijde, že by to třeba rostlo. Ani mě nenapadlo, že by se mohlo jednat třeba o rakovinu, dokud jsem o tom nečetla. První dceru jsem kojila 9 měsíců a hned na to opět otěhotněla, takže jsem neměla ani šanci vypozorovat, zda to s laktací třeba souvisí. Výtok jsem nikdy nezaznamenala, spíše mi to přišlo, jako třeba pupínky, nebo nějaké bradavice. Ráda bych, aby to bylo pryč a hlavně, aby se nejednalo o nic vážného.

Dobrý den, zde nelze radit přes internet, navštivte zkušeného mammologa nebo plastického chirurga a po vyšetření se určí další postup. S pozdravem M Molitore

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, ráda bych zbavila výrůstků na krku, které byly vyhodnoceny jako neurofibromy. Již jsem jejich odstranění laserem podstoupila, ale nikdy mi nebyly odstraněny úplně, vždy mi časem narostly znovu a stále se mi objevují nové a nové. Lze nějak efektivně odstranit?

Někdy opravdu dochází nárůstu nových útvarů a je třeba na extrakci chodit častěji. Nemusí to být jen laserem. Stačí prostá excise. Zdraví Dr. Tomášek

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, mám delší dobu na očním víčku znaménko. Je v bezprostředním kontaktu s okem. Proto jsem zákrok odkládala, nyní se však začalo znovu zvětšovat. Ráda bych se tedy o možnosti odstranění poradila s odborníkem. Ocením doporučení. Velmi děkuji. Tatana V.

Dobrý den, s uvedeným problémem můžete navštívit jakékoliv pracoviště plastické chirurgie kde Vám poradí. Ideálně pracoviště v nemocnici, které má smlouvu z pojišťovnou, tento výkon se dá provést i za úhradu zdravotní pojišťovnou. S pozdravem M. Molitor

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ODSTRANĚNÍ KOŽNÍCH VÝRŮSTKŮ

Krvavý výstupek pod kůží
Dobrý den. Pod kůží mám 2-3 roky červenou vystouplou bouličku jakoby krev pod kůži. Myslela sem že se jedná...
Lin
Poslední komentář: 8. 8. 2012 ·
0

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění kožních výrůstků. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Po ošetření laserem mi některé kožní výrůstky již zmizely, u větších budu zákrok opakovat v lednu - přesně jak mi paní doktorka vysvětlila. Ze zákrokem jsem byla spokojena, paní doktorka byla srozumitelná, příjemná, zákrok byl bezbolestný (čekala jsem, že bude mnohem více bolestivější). U komunikace přes telefon jsem dala o jednu hvězdičku méně - nebyla jsem upozorněna, že na stejné adrese sídlí i jiná klinika Esthe, takže jsem původně zabloudila tam, odkud mě poslali do správných dveří:-)

Cena 3.000 Kč

Po odstranění 4 znamének pomocí laseru jsem neměla žádné kompikace, samotný zákrok trvá pár vteřin každé znaménko a docela hodně to štípe a pálí. Bohužel mi nebyl aplikován žádný gel na znecitlivění, tak o to bych pro příště poprosila, aby samotný zákrok nebyl tak bolestivý..Ale dá se to i vydržet se zatnutím zubů :-) Jinak se vším ostatním a výsledkem jsem moc spokojená

Cena 2.000 Kč

Šla jsem na odstranění dvou znamének a tuto kliniku mohu jen doporučit. Termín jsem měla do týdne. Když jsem přišla, paní doktorka mě přijala o 20 minut dříve, i když tam bylo dost klientů, což oceňuji. Zákrok proběhl bez problému a velmi rychle. Oceňuji skvělý přístup paní doktorky i celé kliniky. Příště na zákrok jedině na tuto kliniku.

Cena 4.000 Kč

Na základě pozitivních recenzí na internetu jsem si vybrala pro ošetření kliniku YV. Napsala jsem jim dopředu e-mail, zda je možné odstranit mílie kolem očí. Paní z recepce mě ujistila, že ano a dostala jsem termín ještě tentýž týden, což mě velmi příjemně překvapilo. Všichni byli velmi profesionální (paní na recepci, sestřička i pan doktor). Co mě ale velice zklamalo bylo zjištění, že mílie sice odstranit na klinice jdou, ale pouze ty velké a ty menší, kvůli kterým jsem na kliniku zavítala, odstranit nejdou. Pan doktor mi doporučil, ať si koupím speciální sérum a během pár minut jsem odcházela z ordinace. Nepříjemně mě však překvapilo, že za těchto pár minut s panem doktorem jsem zaplatila 1000 Kč jakoby za konzultaci, i když mi pan doktor nedělal žádné vyšetření ani ošetření, jen mi doporučil ke koupi sérum. I když byl personál velmi milý a profesionální, odcházela jsem velice zklamaná.

Cena 1.000 Kč

Pan doktor mi odstranil malý zhoubný útvar, který se mi udělal na kůži pod pravým okem a velice rychle se zvětšoval. Pana doktora mohu vřele doporučit, choval se velmi profesionálně, vše mi předem vysvětlil a bylo velmi příjemné s ním jednat. Zákrok nebyl vůbec bolestivý, jizvička se velmi rychle zahojila a přestože je na obličeji těsně pod okem, není už nyní (po 3 měsících po zákroku) vůbec viditelná. Děkuji

Cena 1.500 Kč