Informace o ceně: Digitální dermatoskop

673 Kč
průměr
62
odborníků

Kůže je největším orgánem lidského těla. Má funkce ochrany, vylučování a regulace teploty těla. Se změnami životního stylu a prostředí ovlivňují běžný život lidí různá kožní onemocnění. Mnoho lidí po celém světě trpí kožními chorobami a rakovina kůže je v posledních letech jednou z nejčastějších, postihuje všechny věkové skupiny. Pokud je rakovina kůže léčena včas, jsou léčebné účinky a prognóza příznivé. V současné době je dermoskopie účinným způsobem pro včasnou diagnostiku. Ruční detekce však do značné míry závisí na klinických zkušenostech lékařů. Digitální dermatoskop kontroluje jednotlivá znaménka ve vysokém optickém rozlišení, navíc fotografie archivuje pro možnost porovnání v čase. Průměrná cena za vyšetření digitálním dermatoskopem je 673 Kč.

Digitální dermatoskop Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 500 Kč 750 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Praha 500 Kč 750 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Domažlice 600 Kč 600 Kč 600 Kč
Ceny ve městě Liberec 1.500 Kč 1.850 Kč 2.200 Kč
Ceny ve městě Nový Jičín 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Poděbrady 600 Kč 600 Kč 600 Kč
Ceny ve městě Žďár nad Sázavou 1.000 Kč 1.000 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Prostějov 1.200 Kč 1.200 Kč 1.200 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 500 - 503 Kč
5 Příběhů
Průměrná cena 504 Kč - 841 Kč
5 Příběhů
Nejvyšší cena 842 Kč - 1.500 Kč
1 Příběh

Cena za vyšetření digitálním dermatoskopem

Během tří minut je digitálnímdermatoskopem naskenováno celé tělo. Vyšetření je tedy časově nenáročné. Provádí jej pouze proškolený zdravotnický personál, a pokud přístroj zaznamená rizikové znaménko, je nález vyhodnocen lékařem. Vyšetření bývá finančně nenáročné. Cena se může odvíjet od kvality přístroje a počtu znamének. Vyšetření znamének v České republice činí v průměru 1 000 Kč. Scan celého těla se pohybuje kolem 673 Kč.

Co je zahrnuto v diagnostice znamének pomocí digitálního dermatoskopu?

Cena diagnostiky znamének digitálním dermatoskopem zahrnuje samotný scan znamének a v případě nálezu konzultaci s lékařem. Cena je jednotná pro všechny pacienty a klinika vám sdělí cenu před samotným vyšetřením.

Co může zvýšit cenu diagnostiky znamének digitálním dermatoskopem?

Cenu vyšetření určuje kvalita digitálního dermatoskopu, ohodnocení kliniky, praktické zkušenosti s vyšetřením a poloha kliniky. Ceny se odvíjí od počtu kontrolovaných znamének a kliniky, liší se od sebe v rozmezí od 500 do 800 Kč za znaménko. Celotělové vyšetření digitálním dermatoskopem se pohybuje kolem 673 Kč.

Ceny diagnostiky znamének digitálním dermatoskopem v České republice

Digitální dermatoskop je spolehlivou metodou vyšetření znamének i prevenčního vyšetření. Cena vyšetření není vysoká, proto je vhodné jednou za čas takové vyšetření podstoupit. V České republice se cena diagnostiky znamének pohybuje už od 500 Kč.

Je digitální dermatoskop hrazen pojišťovnou?

Náklady na vyšetření znamének zdravotní pojišťovna hradí. Ruční dermatoskop se nejčastěji využívá pro tyto kontroly. Většina pojišťoven u nás na moderní vyšetření digitálním dermatoskopem přispívá v rámci svých programů preventivní péče. Pravidla pro příspěvky se mění každý rok, proto je nutné se informovat u vaší zdravotní pojišťovny.

Je možná diagnostika znamének digitálním dermatoskopem na splátky?

Vyšetření digitálním dermatoskopem není finančně náročné, není tak třeba speciálního programu financování. Vyšetření se většinou platí jednorázově, vždy však záleží na individuální domluvě s daným pracovištěm.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, několik let mě svědí pigmentová skvrna. Mám ji na zádech. U obvodní lékařky jsem byla nekolikrat (už byla i nepříjemná). Poradila si to mazat hydratačním krémem, že to mám vysušené. Nepomohlo to. Je pravda, že cítím pnutí, mravenčení (hodně se škrábu). Manžel si všiml, že se mi tam udělala i červená vyrážka. Bojím se, aby to nebylo něco vážného. Kožní, který bere nové pacienty, jsem nesehnala. Děkuji za radu

Dobrý den, doporučuji pigmentovou skvrnu klinicky vyšetřit. Máte-li zájem, nabízíme vyšetření u nás v Dermacentru. Termín a místo vyšetření si domluvte u nás telefonicky nebo e-mailem. MUDr.Radek Pavlíček, ved.lékař

1 odpověď číst dál
beruska819685
Znaménko měnící tvar beruska819685 · Dnes

Dobrý den, mohl by mi tu nějaký lékař říct co to je bohužel se to pomalu zvetsuje předem děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučujeme Vám dermatoskopické vyšetření s návrhem odstranění znaménka. Přejeme Vám pěkný den, Kateřina Bauerová, DiS.

4 odpovědi číst dál

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Digitální dermatoskop. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Podstoupili jsme kontrolu mateřských znamének a manžel i následné odstranění některých. Paní doktorka byla milá a profesionální, příjemní byli i všichni ostatní, prostředí uklidňující, takže jsme odcházeli v dobré pohodě , děkujeme.

Cena 4.700 Kč

Kontrola mateřských znamének a pih u mě a u dcery /5 let/. Odstranění dvou pih u mě laserem. Vše naprosto perfektní . Velmi rychlé a milé objednání. Rovnou mi paní recepční nabídla, že když máme VZP tak si můžeme u pojišťovny žádat o příspěvek 500 Kč z fondu prevence. Takže nás kontrola všech pih stála 100 Kč/ 600 Kč -500 příspěvek od VZP/. Příspěvek jsme pak na VZP bez problémů vyřídily a do měsíce jsme měly proplacené zpět. Pan doktor nám vše vysvětlil a popsal postup. Sestřička a recepce moc sympatické. Jsem ráda, že jsme vybraly tuto kliniku. Opravdu profesionální a lidský přístup, ráda všem doporučuji.

Cena 2.700 Kč