Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Digitální dermatoskop: ceny

750 Kč
průměr
50
podle
lékařů

Kůže je největším orgánem lidského těla. Má funkce ochrany, vylučování a regulace teploty těla. Se změnami životního stylu a prostředí ovlivňují běžný život lidí různá kožní onemocnění. Mnoho lidí po celém světě trpí kožními chorobami a rakovina kůže je v posledních letech jednou z nejčastějších, postihuje všechny věkové skupiny. Pokud je rakovina kůže léčena včas, jsou léčebné účinky a prognóza příznivé. V současné době je dermoskopie účinným způsobem pro včasnou diagnostiku. Ruční detekce však do značné míry závisí na klinických zkušenostech lékařů. Digitální dermatoskop kontroluje jednotlivá znaménka ve vysokém optickém rozlišení, navíc fotografie archivuje pro možnost porovnání v čase. Průměrná cena za vyšetření digitálním dermatoskopem je 1.200 Kč.

Digitální dermatoskop: ceny
Digitální dermatoskop Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 500 Kč 750 Kč 1.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Cena za vyšetření digitálním dermatoskopem

Během tří minut je digitálnímdermatoskopem naskenováno celé tělo. Vyšetření je tedy časově nenáročné. Provádí jej pouze proškolený zdravotnický personál, a pokud přístroj zaznamená rizikové znaménko, je nález vyhodnocen lékařem. Vyšetření bývá finančně nenáročné. Cena se může odvíjet od kvality přístroje a počtu znamének. Vyšetření znamének v České republice činí v průměru 1 000 Kč. Scan celého těla se pohybuje kolem 1.200 Kč.

Co je zahrnuto v diagnostice znamének pomocí digitálního dermatoskopu?

Cena diagnostiky znamének digitálním dermatoskopem zahrnuje samotný scan znamének a v případě nálezu konzultaci s lékařem. Cena je jednotná pro všechny pacienty a klinika vám sdělí cenu před samotným vyšetřením.

Co může zvýšit cenu diagnostiky znamének digitálním dermatoskopem?

Cenu vyšetření určuje kvalita digitálního dermatoskopu, ohodnocení kliniky, praktické zkušenosti s vyšetřením a poloha kliniky. Ceny se odvíjí od počtu kontrolovaných znamének a kliniky, liší se od sebe v rozmezí od 500 do 800 Kč za znaménko. Celotělové vyšetření digitálním dermatoskopem se pohybuje kolem 1.200 Kč.

Ceny diagnostiky znamének digitálním dermatoskopem v České republice

Digitální dermatoskop je spolehlivou metodou vyšetření znamének i prevenčního vyšetření. Cena vyšetření není vysoká, proto je vhodné jednou za čas takové vyšetření podstoupit. V České republice se cena diagnostiky znamének pohybuje už od 500 Kč.

Je digitální dermatoskop hrazen pojišťovnou?

Náklady na vyšetření znamének zdravotní pojišťovna hradí. Ruční dermatoskop se nejčastěji využívá pro tyto kontroly. Většina pojišťoven u nás na moderní vyšetření digitálním dermatoskopem přispívá v rámci svých programů preventivní péče. Pravidla pro příspěvky se mění každý rok, proto je nutné se informovat u vaší zdravotní pojišťovny.

Je možná diagnostika znamének digitálním dermatoskopem na splátky?

Vyšetření digitálním dermatoskopem není finančně náročné, není tak třeba speciálního programu financování. Vyšetření se většinou platí jednorázově, vždy však záleží na individuální domluvě s daným pracovištěm.

Nabídky pro zákrok Digitální dermatoskop

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Digitální dermatoskop. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
Zobrazit nabídky