Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

6. 1. 2015 · Aktualizováno: 30. 9. 2023

Krásné břicho a boky se soutěží Zeltiq Coolsculpting, Mediestetik

Nepřesvědčivý výsledek
85077
85078
85079

O lékaři

Dobrý den, to je skvělé po Vánocích taková akce!- asi bychom potřebovali každý 2-3 kila dolů.

Nejsem rozhodně typ, který by potřeboval nějakou masivní modelaci. Pravidelně 3-krát týdně cvičím, člověk by řekl, že to půjde samo, ale po dvou dětech, kolotoče kolem domácnosti a pracovních povinností, tak i s relativně pravidelnou a vyváženou stravou jsou pořád partie, které ne a ne být dle mých představ.

Nikdo nejsme dokonalý a po dokonalosti ani neprahnu - jinak bych si odepřela sladkosti, na kterých, po pravdě, občas ulítávám. Ale pokud by to šlo, tak by bylo skvělé tomu takhle pomoci. Invazivní zákrok bych rozhodně v tuto chvíli nepodstoupila, a tak neinvazivní řešení, kdy mohu hned bez omezení fungovat se mi velmi líbí. Je pravda, že jsem viděla spoustu nabídek na kryolipolýzu na bannerech a slevových portálech, ale vaše fotografie před a po vypadají opravdu působivě a řekla bych že na tak velkém portále by si asi jen tak nedovolili prezentovat zákrok, kde by byl potenciál pro nespokojenost. I když asi záleží i na očekávání, že?

Ráda bych vymodelovala oblast spodního bříška, která je krizová asi pro většinu lidí. Lépe by mohly vypadat i boky, oblast tzv. držáků lásky. Pár centimetrů by bylo skvělé, byla by to pro opět motivace "kousnout se" i ve cvičení a dotáhnout fyzičku.

Zajímá mě názor odborníka.

Určitě se podívám na výsledky soutěže, i když nevyberete mě.

S pozdravem, Julie.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Doporučuji ošetření přístrojem Zeltiq
Moje zkušenost: - zima 2013 - Mediestetik Praha - cena 8000 Kč - jedna oblast břicho - přístroj Zeltiq - KONEČNĚ VIDITELNÝ VÝSLEDEK (po více návštěvách různých center) a spokojenost - účinek se dostavil cca za 10 týdnů

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.