Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

7. 4. 2021 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Modelace prsou po dvou dětech

Stojí to za to
Průměrná cena: 70.000 Kč
118797

O lékaři

Po dvou dětech a jejich kojení jsem měla velmi zničená prsa. I když jsem si na venek dělala legraci a říkala o nich, že jsou to Basetí uši, velmi mě to trápilo a to mnoho let. Dlouho jsem hledala tu správnou kliniku a toho pravého chirurga... Když do sebe nechá člověk dobrovolně řezat, tak samozřejmě profíkem, ke kterému může mít důvěru. Nakonec jsem se rozhodla pro Medicom clinic v Brně a pro jejich primáře pana MUDr. Pachmana. První telefonický kontakt jsem měla s paní recepční, která byla tak milá a šikovná, že mi do týdne zařídila konzultaci. A pak už bylo perfektní stále. Když jsem přijela na konzultaci, na recepci byly velice milé a usměvavé recepční, na konzultaci jsem se dozvěděla vše potřebné o zákroku. Následovala předoperační vyšetření a do týdne samotná operace. Díky lidem, kteří v této klinice pracují jsem neměla ani trošku strach a věděla jsem, že jsem v dobrých rukou. A to doslova! Nejen že se o mě na operačním sále staral úsměvy tým a pan anesteziolog MUDr. Brodecký, který mě doslova držel při usínání za ruku, ale byla jsem v rukou toho nejlepšího chirurga pana MUDr. Pachmana! Sestřičky na pooperačním byly velmi hodné a starostlivé. Bolest je malá samozřejmě i díky lékům, ale i ty jsem brala jen zřídka, když jsem nemohla spát. Měla jsem tři pooperační kontroly a vše se hojí krásně. Na to, že jsem měla původně prsa opravdu ošklivá a asymetrická, tak jsem zažila díky této klinice skutečný zázrak! Pan primář MUDr.Pachman je skutečný kouzelnik se zlatýma rukama!!! Asi by si je měl pojistit=) Jsem ani ne měsíc po operaci a jsem šťastná! Když se podívám do zrcadla, tak se musím usmát a asi vždy si vzpomenu na tyto lidičky, kteří se za to zasloužili! Den před operací jsem oslavila 45 narozeniny a nic krásnějšího jsem nemohla dostat. Moc a moc děkuji a přeji další takto šťastné ženy i muže, kterým navrátíte sebevědomí a uděláte je šťastnějšími. Jak se říká, vzhled není všechno, ale jsou případy, kdy je potřeba něco popravit, jinak se člověk zbytečně trápí něčím, co se dá díky této době napravit. Takže pokud má někdo jakýkoliv problém a trápí ho něco na těle a tím i na duši, tak neváhejte! Vřele a že srdce doporučuji Medicom clinic v Brně a sama, pokud budu ještě potřebovat něco na sobě upravit, tak mám jasno! Ještě jednou a v mém srdci každý den... Děkuji vám všem!!!!

5

Komentářů (5)

Dobrý den Káťo, prsa vypadají už teď super a nikdo by neřekl, že jste po kojení dvou dětí. A až se vše pořádně zahojí, budou určitě ještě hezčí. 😉 Neproběhla Vám hlavou myšlenka, že byste spolu s modelací podstoupila i augmentaci? (vůbec to nepotřebujete, ale zajímalo by mě jestli jste si s touto myšlenkou pohrála)
Odpovědět
Dobrý den, upřímně ano. Lákala mne plnější a pěkně kulatá prsa. Ale vzhledem k tomu, že jsem těžký alergik, tak jsem to neriskovala. A to má moje uznání i pan MUDr. Pachman, že mi pomohl v rozhodování. Představa, že by mé tělo implantáty nepřijalo a musela bych znovu na vyjmutí... To rozhodlo. Ale měl naštěstí z čím pracovat(něco mi tam děti nechaly) tak jsem velice spokojená!
Odpovědět
V tomto případě případě jste udělala moc dobře :)
Odpovědět
Děkuji. Pokud váháte nad zákrokem, tak se nebojte a jděte do toho. Jediné, čeho lituji, že jsem do toho nešla dřív a odkládala jsem to.
Odpovědět
Dobrý den, fotku před zákrokem nemám. Opravdu jsem z nich byla nešťastná a tak se ani nefotila.🙈 Jizvy už nejsou vůbec vidět, jen trochu ve spodní pod orsem. Ale to jsou po orsem, takže vlastně vidět nejsou😂
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Modelace prsou na klinice YES VISAGE

Dobrý den,na modelaci prsou jsem byla u pana doktora13.2.2020 a mé první dojmy jsou jen pozitivní s maximální spokojeností.Pan doktor je pro mne muž na svém místě a za mou osobu mohu jen doporučit.Ráda bych pochválila sestřičky na lůžkovém odděleni....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.