19. 11. 2018 · Aktualizováno: 19. 9. 2023

Recenze - modelace prsou po výrazném zhubnutí

MUDr. Martin Šorma
Pardubice
Recenze - modelace prsou po výrazném zhubnutí

Jsem velmi spokojená po tělesné úbytku 30kg se to na mých prsou podepsalo příšerně. Pan Šorma mi všechno vysvětlil v září 2018 jsem byla na konzultaci a 9 října 2018 jsem měla termín modelace. Všechno proběhlo bez problémů akorát mě strašně svěděli obvazy. Za mě na jedničku a moc děkuji že mě pan doktor zvedl sebevědomí.

Dobrý den, také zvažuji modelaci-po třech dětech a zhubnutí..., u pana doktora Šormy jsem byla již na konzultaci, jen se bojím těch jizev, mohla byste mi prosím pro ulehčení rozhodnutí poslat fotku bez obvazů ze předu? Moc by mi to pomohlo..velice Vám děkuji
??
Hezké prsa... mě zaskočilo ze mate i jizvu od dvorce dolu... měla jsem mnohem větší pokles a pan dr mě tuto jizvu nedělal proto možná mám opět prsa pokleslé
Jeee to mělo být do jiné diskuze....
Můžu se zeptat, jakou teď máte velikost? Opravdu se mu to moc povedlo ??. Děkuji za odpověď ?.
Dobrý den 75C ?
Já jsem byla u pana doktora Šormy teď 19.11 , takže jsem zatím po prvním převazu a ještě jsem je celá neviděla?, ale i přes ten obvaz to vypadá skvěle. Spíš jsem teda na nervy z toho, jak to pod obvazem svědí. Kompresní pradlo pan doktor naměřil 80C, takže to bude asi dost podobné, jako máte vy?.
Nemate foto?? Po tom roce prsa trošku spadla. Ale furt to je fajn. Teď to mate ještě natekle
Bohužel ne, ale 2.12. jdu na další kontrolu na nasazení podprdy, tak pak to sem hodím. Teď bych je snad ani vidět nechtěla...modřiny, oteklá...pěkně si počkám?.
Dobre a jaka byla cena?
34.500,-?
Tak to asi zdražil.

Šárka

Dobrý denRáda bych chtěla říct každé ženě.která uvažuje o modelaci prsou a má z toho zákroku obavy,ať se nebojí.je to naprosto super a nikdy jsem nebyla spokojenější.Vždy jsem byla holka krev a mlíko,nikdy jsem nechrastila:-)Měla jsem prsa,zadek...