Zvětšení prsou, plné trojky, kulatý implantát

Kordi

Augmentace podstoupena 26.11.2018. Vlozeny Mentor kulate, vysoky profil, 450ml. Implantaty Vlozeny rezem pres dvorec a pod sval. Puvodni velikost 80B....
Pozadavek byl plné trojky a hlavně prirozene... Zadne narazniky. Myslim ze pan doktor odcedl perfektni praci... Jsem moc spokojena.
Pristup pana doktora I zamestnancu na jednicku... O konecne velikosti bylo rozhodnuti až na sale.
Nyni jsem presne 14 dni po operaci. Nemam uz zadne bolesti, bezne věci jiz zvladam jako před operaci, pouze si davam pozor na zvedani tezkych věci. Bala jsem se vzhledu jizev, ale zbytecne... Jizvy jsem dnes videla a jsou krasne hladke... Jen na krajich jeste stroupky.
Prvni noc na klinice a nasledujici tři dny to byla pro mne neuveritelna bolest (prsou a pak hlavně zad). Ale za ten vysledek to stalo a na bolest se zapomene. Vsem vrele doporucuji tuto kliniku a pana doktora.

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4
Verule

Ahoj, uvažuji také o zákroku. Prsa mám možná ještě o malinko svislejší než vy před zákrokem. Předpokládám, že jste podstoupila modelaci se zvětšením? Mohu se prosím zeptat, jaká je celková částka za operaci se vším všudy (uspání, prádlo, pobyt na klinice...). Moc děkuji Verča

Zobrazit odpověď
Kordi

Dobrý den,
Zakrok byl proveden bez modelace... Pouze vlozeni implantatu. Myslim ze hodně záleží na zkušenosti a sikovnosti doktora... MUDR Zakout je fakt odbornik a vysledek mluvi za vše. Cena se vsim vsudy 64800,- +850,- podprsenka.

Hezky den

Tesisi

Dobrý den, mám taky Mentor kulaté 375ml na stejné klinice 😊 jsem 14 dní po operaci a prsa mi přijdou obří. Můžu se zeptat jestli se pak ještě zmenší a změknou a za jak dlouho. Děkuji

Zobrazit odpověď
Kordi

Dobrý den, to zdani ze jsou obří zpusobuje otok. Taky se mi bezprostredne po zdaly obrovska ale ted jsou pro me dokonala. Ja jsem ted presne dva měsíce od operace a jsou krasne mekka. Jeste za chvilku vlozim aktualni foto. Ja jsem moc spokojena.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí