tommylee

Silné akné na zádech. Situaci potřebuji okamžitě řešit ohledně práce a doufám v úplně odstranění.

didy

Úžasná paní doktorka. Kombinací laseru,chemického peelingu a medikace mi vyléčila akné na tvářích. Všichni ostatní dermatologové mě vždycky jen dopovali hormonální antikoncepcí a nebezpečnými deriváty vitamínů A a výsledek žádný. Až díky paní doktorce Jansové a diodovemu laseru už mám tváře úplně bez akné. Moc ji děkuji a všem co se trápí s neustupujicim akné ji vřele doporučuji.

V klinice Esthe jsem podstoupila několik laserových zákorků (smoothbeam a V-beam) a jsem velmi spokojená. Výsledky jsou znát a přístup paní lékařky Rakové je úžasný. Ráda bych vyzdvihla i to, jak funguje komunikace mezi sestřičkami, recepcí a lékaři. Každý vždy věděl, kdo jsem a co mi má sdělit! Moc děkuji

martina7

Samotnou léčbu laserem jsem podstoupila 4x a stála mě 12 000 Kč. Dále jsem 2x podstoupila jinou léčbu, která mě dohromady stála 3 000 Kč, nakonec jsem si koupila ošetřující krém ze 1 000 Kč. Lékařka mi doporučovala ještě Duac gel, ten už nevím, kolik stál. A všechny ty peníze za to stály. Akné mě trápilo asi 6 let a nic dlouhodobě nezabralo. Teď mám pleť krásně čistou bez jakéhokoliv pupínku. Rozhodně doporučuji!

mich6166815

Jsem spokojený,všichni lékáři a zdravotní sestry byli ke mně milí,solidní,vstřícný.Navštěvuji kliniku Esthe častěji a zatím jsem nenarazil na potíže.Jsem rád,že jsem tuto kliniku našel,protože mi opravdu pomohla s akné a s celkovou léčbou pletí.Kliniku stále navštěvuji.

jank6152053
Už nikdy jinam
Jank6152053

U pani doktorky Neradové jsem byla již vícekrát. Je to velmi vstřícná a milá lékařka, která mi pomohla s dlouholetým problémem s akné. S výsledkem jsem velmi spokojená. Do budoucna uvažuji ještě o výplních a jestli někam půjdu, tak už jedině za paní doktorkou do Medicomu. :)

lucie_25

Po třech sezeních, které mi paní doktorka doporučila, se má pleť velmi zlepšila a zánět zmizel. Paní doktorka byla velmi příjemná a odpověděla mi na všechny moje otázky. Velmi se mi libilo, že mi paní doktorka upřímně doporučila jen to, co opravdu ke zlepšení pleti potřebuji.

dasa_s418116

Jsem naprosto spokojená s výsledky, předčily mé očekávání! V úvodu musím podotknout, že s akné bojuji již 17 let. Někdy je to lepší, jindy horší. Zkusila jsem zkrátka všechno možné, nejúčinnější byla asi prozatím dieta (vynechání sladkého, mléčného, kakaa a čokolády). Nicméně i přesto se mi akné po dovolené v Chorvatsku a návštěvě solária vrátilo dost v plné parádě (boláky na tvářích, krupice na čele). Je mi 31 let, takže radost jsem opravdu neměla. Na doporučení kamarádky jsem zkusila L centrum (viděla jsem na ní ohledně akné zázračné výsledky, během 2 měsíců byla zcela bez akné). Chodím na antibakteriální modrý laser a laserovou gelovou masku. A pocity? Nadšení!! Přestože paní doktorka varovala, ať nečekám výsledky po první návštěvě, já je viděla! Moje mastná, věčně se lesknoucí kůže začíná poprvé vypadat "normálně" jako kůže zdravá, póry jsou po 5 návštěvách úplně fuč a boláky značně ustupují. I jizvičky se hodně zlepšily, pigmentace zmizela zcela. Zákrok je bezbolestný a velmi příjemný, Takže musím doporučit každému, pro mě je to doslova zázrak :-) Tímto paní doktorce a jejímu týmu moc děkuji! Dáša

S kůrou Acleara, kterou jsem podstoupila na Klinice Brandeis, jsem opravdu velmi spokojena. Jednalo se 4 ošetření. S akné se potýkám už od puberty, několikrát sem i zkoušela různé léčebné kůry, ale stejně i poté se mi pak postupně akné vracelo. Aclearu jsem pak podstoupila v době, kdy sem měla hlavně čelo a dekolt plné pupínků, které sice připomínaly akné, ale ne typické, spíš něco jako krupička a na tvářích jsem pak měla pupínky zanícené . V průběhu kůry Acleara spolu s doplňkovými léčebnými krémy jsem pozorovala viděla, že póry se postupně hojí a čistí a díky tomu i má plet vypadala čím dál hladší a prozářenější. Dokonce jsem mohla jít ihned po ošetření ihned do práce a bez makeupu, což nikdy nedělám. Má plet vypadala po ošetření dobře a nebyly na ní žádné znatelné stopy zákroku jako např. po chemickém peelingu. Po absolvování kůry se mi sice objeví sem tam dva tři pupínky, ale tím, že zbytek pleti vypadá velmi dobře a čistě, tak mi to nevadí. S výsledkem jsem opravdu spokojená a budu určitě chodit na udržovací ošetření. Kosmetička nemá smysl, protože pak mám pleť plet rozdloubanou a podrážděnou. To u Acleary nehrozí. Doporučuju! Romana V.

sezn6181019

Již od počáteční konzultace jsem byla velice mile překvapena profesionalitou a osobním přístupem paní primářky Kostrhunové. S postupem léčby i jejími výsledky jsem nadmíru spokojená a mohu jen doporučit.

lukaswasf

Dobrý den, Jmenuji se Lukáš Svrček je mi 18 let a mám dlouhodobý problém s akné. Chtěl bych se zeptat zda by to nebyl problém a na kolik by taková operace vyšla. Děkuji předem Lukáš Svrček

mondelka
Akné
Mondelka

Akné