MUDr. Dana Schafferová

MUDr. Dana Schafferová

(4 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Václavkova 950, Mladá Boleslav, Středočeský kraj
MUDr. Dana Schafferová
MUDr. Dana Schafferová
(4 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Dana Schafferová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, později získala atestaci z neurologie (se zaměřením na dětské i dospělé pacienty). Absolvovala Kurz lékařské kosmetiky v aplikaci botulotoxinu v Brně (v roce 2004), o 2 roky později také kurz zaměřený na výplňové materiály.

Tato lékařka se ve své ordinaci v Mladé Boleslavi věnuje především lékařské kosmetice. Zaměřuje se hlavně na aplikaci botulotoxinu, ať za účelem odstranění vrásek bez operaci, či redukci nadměrného pocení. Vyhlazení vrásek touto metodou je bezbolestné a probíhá ambulantně. Skvělé výsledky lze pozorovat především u mimických vrásek. Celý zákrok trvá pouze několik minut a účinek se dostaví za 2-6 dní. Doba účinku je poté individuální, při první aplikaci lze počítat zhruba se 3 měsícemi. Poté je třeba aplikaci opakovat.

MUDr. Dana Schafferová se však specializuje i na mesoterapii a vyhlazení vrásek pomocí kyseliny hyaluronové. Pomocí této látky se dají také velmi dobře modelovat rty. Zákrok je i v tomto případě poměrně krátký, zpravidla netrvá déle než 20 minut. Doba účinku je pak zhruba 3-6 měsíců.

S aplikací botulotoxinu začala MUDr. Dana Schafferová před mnoha lety u dětských pacientů, kteří onemocněli dětskou mozkovou obrnou. Od této zkušenosti stačil už jen krůček k použití botulotoxinu v lékařské kosmetice. Toto ošetření provádí MUDr. Dana Schafferová už od roku 2004.

A jak probíhá ošetření? Vše začíná bezplatnou konzultací a následnou domluvou. Pacient je vždy předem srozuměn s plánovaným výkonem a jeho předpokládanou cenou. Cílem je vždy maximálně spokojený klient či klientka.

Ambulance je umístěna v centru města, v těsné blízkosti budovy se nacházejí parkovací místa. Nedaleko ordinace najdeme zastávku autobusu, snadno se sem tedy dopravíte i veřejnou dopravou. Malá čekárna je vybavená hracím koutkem pro děti. Ordinace si zakládá na přátelském prostředí, nepreferuje formálnost. Zdravotní sestra i lékař jsou oblečeni v civilním oblečení – pro dětské pacienty je tento oděv přijatelnější.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Recenze (4)

5.0
4 Recenze · 100 % doporučuje

Skvělé, profesionální, výsledek perfektní. Paní doktorka je moc příjemná.

Kyselina hyaluronová

Výplně kys. hyaluronovou bezbolestný a rychlý zákrok

Odstranění vrásek

Dysport

Výplň vrásek

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (6)

Obrna lícního nervu, synkinezi
Odpověď odborníka · 14. 4. 2021
Dobrý den, botulotoxin se dá úspěšně aplikovat do oblasti lícního svalu, pokud jsou následkem obrny záškuby mimických svalů. Obávám se, že koutek se vám nezvedne MUDr. Schafferová
Vhodná výplň pro nosoretní vrásky
Odpověď odborníka · 16. 3. 2012

Dobrý den paní Heleno, je možné do jizev výpln doplnit, ale je třeba konkrétní místo vidět a pak vyhodnotit,stejně tak i cenu. Konzultace je zdarma, stačí se u nas v ambulanci objednat telefonicky. Ordinační doba je celý týden dopoledne, v pondělí...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.