30. 10. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

33 let, recenze - 6 týdnů po zvětšení prsou

4 adresy v Moravskoslezský kraj
33 let, recenze - 6 týdnů po zvětšení prsou

S výsledkem zákroku jsem velmi spokojená. Pan doktor je profík, svou práci dělá pečlivě, zodpovědně a vkusně. Rovněž musím pochválit celý personál, který se o mě staral a stará při kontrolách doposud. Budu na vás ráda vzpomínat a ráda se za vámi vracet. Děkuji!!! A kdo váhá, tak mohu jen doporučit právě tuto kliniku. Na fotografii 6 týdnů po operaci, vložen Mentor 400ml vysoký profil.

Máte je fakt krásné..jaké máte prosím míry?a jsou to kulaté implantáty?děkuji
Dobrý den, děkuji. Jsou kulaté a míry 178 cm a 62 kg.
Lolo, prsa jsou nádherná. Jak ses s nimi sžila, přeci jen velikost není nejmenší..značka byla od začátku jasná volba nebo sis nechala poradit ?
Alice, prsa jsou k mé postavě tak akorát. Jsem vysoká. Ba naopak mám někdy pocit, že jsou ještě malá ? Jasná volba byl pan doktor Zakout a on pracuje pouze se značkou Mentor.
A moc děkuji za kompliment ♥️
Dobrý den, vybrala jste skvěle!! Víte, že v celosvětovém měřítku jsou Mentor implantáty 1 mezi lékaři i pacientkami?! 😉 Chtěla jsem se zeptat jak jsou na tom nyní, po skoro 2 letech, Vaše jizvičky? Nepřidala byste prosím aktuální fotku?

zvětšení prsou implántáty MENTOR

Ráda bych touto cestou poděkovala panu MUDr. Pyerovi za skvěle odvedenou práci, byla jsem na zvětšení prsou ( použity byly implantáty 450 ml MENTOR, kulaté) a také operaci vpáčených bradavek. Pan doktor i ostatní personál jsou skvělý. Mohu...