Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

16. 2. 2020 · Aktualizováno: 20. 7. 2021

Odstranění pigmentových skvrn v obličeji - fotky

Stojí to za to
87251

O lékaři

Hodnocení:
Odstranění pigmentových skvrn v obličeji - fotky
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Po dlouhém váhání jsem podstoupila tento zákrok, v mém případě pro odstranění pigmentových skvrn v obličeji. Pro kliniku jsem se rozhodla na základě pozitivních recenzí a sama mohu jen doporučit. S přístupem lékaře i sester jsem byla nadmíru spokojena, sestřičky milé a ochotné, při samotném zákroku byl pan doktor velice pečlivý, výsledek je velmi příjemný. Bála jsem se že budu zklamaná a přesto, že výsledek není úplně stoprocentní, jsem opravdu spokojená a příjemně překvapená. Skvrny podstatně zbledly, pro krásnou pleť stačí už jen běžný mejkap bez korektoru. Dříve jsem pro svůj dobrý pocit používala často mejkap i doma, teď už nemusím. Doporučuji všem, sama si zákrok pravděpodobně ještě jednou zopakuji. Příjemným bonusem v mých 45 letech je i hezčí, jemnější a vypjatější pleť.

7

Komentářů (7)

Dobrý den, mohu se prosím zeptat jaký konkrétní zakrok to byl? A zda se Vám pigment vraci? Děkuji :)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Nulový výsledek
Měla jsem slevové vouchery, ošetření jsem podstoupila v okolí očí 4x. Po posledním ošetření jsem byla dost oteklá, takže se zdálo, že vrásky zmizely, ale po odeznění otoku vše bylo beze změny. 
Omlazování a kolagenárium

Po přečtení článku Soukromá Klinika PEM-PRAHA - Nová - Mladší - Krásnější na portále plastická chirurgie.info jsem se dozvěděla, že klinika už není jen o plastické chirurgii, (kterou důvěrně znám) óóó ?, ale že nově disponuje také různými přístroji...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.