Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Odstranění pigmentových skvrn v obličeji - fotky

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Odstranění pigmentových skvrn v obličeji - fotky
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Po dlouhém váhání jsem podstoupila tento zákrok, v mém případě pro odstranění pigmentových skvrn v obličeji. Pro kliniku jsem se rozhodla na základě pozitivních recenzí a sama mohu jen doporučit. S přístupem lékaře i sester jsem byla nadmíru spokojena, sestřičky milé a ochotné, při samotném zákroku byl pan doktor velice pečlivý, výsledek je velmi příjemný. Bála jsem se že budu zklamaná a přesto, že výsledek není úplně stoprocentní, jsem opravdu spokojená a příjemně překvapená. Skvrny podstatně zbledly, pro krásnou pleť stačí už jen běžný mejkap bez korektoru. Dříve jsem pro svůj dobrý pocit používala často mejkap i doma, teď už nemusím. Doporučuji všem, sama si zákrok pravděpodobně ještě jednou zopakuji. Příjemným bonusem v mých 45 letech je i hezčí, jemnější a vypjatější pleť.

7

Komentářů (7)

Dobrý den, mohu se prosím zeptat jaký konkrétní zakrok to byl? A zda se Vám pigment vraci? Děkuji :)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Dobrý den, byla jsem na zákroku "Laserový frakční CO2 resurfacing". Byla jsem na něm 2x, po roce. Bohužel pigment se vrací, ale řekla bych, že v pro mě snesitelnější formě, světlejší, ne tak ohraničené, takže pomůže mejkap bez korektoru. Skvrny pořád vidět jsou, ale je to podstatně lepší. Vždy po zákroku to bylo nějakou dobu (pár měsíců) super, ale pak skvrny začaly znovu vystupovat. Letos se na zákrok nechystám, ale možná příští rok si to znovu zopakuji. Skvrny se totiž objevují na místech, kde jsem je předtím neměla, naopak tam kde byly nejsou, jakoby si to prostě musely "odbýt" po celém obličeji. Tak třeba když budu trpělivá, jednou se vyčerpají... Kromě toho, že si užiji pár měsíců krásně jednobarevnou pleť, tak má laser i další výhody - pleť je krásně omlazená, taková hutnější, plnější... Kdesi jsem četla, že pleť bez jakékoliv pigmentace působí nepřirozeně, jako maska, tak se tím utěšuji :) Moc jsem Vás asi nepotěšila, ale je to asi boj s nejistým výsledkem. Bohužel ne zrovna levný. K.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
moc Vám děkuji za rychlou odpověď, pigment mě trápí už asi 4 roky, každý rok přibyde nová skvrnka..nyní to mám na čele, tvářích a bradě, tak nějak se s tím učím žít, ale stejně stále nepřestávám bojovat :) vyzkpušla jsem 4 sezení IPL a Green peel jednou..vždy to lehce zesvětlá, ale nezmizí úplně. nad frankčním Laserem přemýšlím už dlouho, ale bojím se, aby to nebylo ještě horší :(. A jestli správně chápu, byla jste RVmedCentrum? Já jsem kousek od Prahy, ono najít správnou kliniku, kde používají kvalitní přístroje to je taky takový vždy risk :).
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Ano, byla jsem v RVmedCentru v Olomouci. Co se týká kliniky, byla jsem naprosto spokojená, přístroj mají nějaký nový, péče příkladná... Taky jsem dlouho vybírala. Já teda už nemám jednotlivé skvrnky, ale spíš mapy :( Ale taky už nejsem nejmladší, takže nějaké ty neduhy prostě musím akceptovat :) Protože si část vždy platím ze zaměstnaneckých benefitů, tak mě to ani tak finančně nebolí... Určitě zákroku nelituji, určitě si ho ještě zopakuji, ale zázraky slíbit nemohu. Ale kdo ví, třeba ve Vašem případě bude výsledek lepší, trvalý...
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
já mám taky spíš mapy a je mi 34, tak mě děsí ta představa, že to bude mi celý život :). Moc Vám děkuji za Vaši ochotu a odpověď :). Krásný den přeji.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Mně je 45, skvrny se mi začaly objevovat tak před 10 lety. Osobně si myslím, že jakékoliv krémy a podobná řešení jsou k ničemu (za krémy už jsem taky utratila nemálo peněz, naprosto bez výsledku), že to chce opravdu "oloupat". Tak držím palce, ať se dobře rozhodnete a jste spokojená s výsledkem! Hezký den přeji.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Dobrý den, mohu se prosím zeptat jaký konkrétní zakrok to byl? A zda se Vám pigment vraci? Děkuji :)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Jizvičky v dekoltu mizí
U paní doktorky Flášarové jsem byla na frakčním CO2 laseru a co musím opravdu pochválit, tak to je velmi příjemné prostředí a přístup celého personálu. Byla jsem mile překvapena. A zákrok stál nakonec méně, než jsem původně očekávala.
Kompletní proměna Hanky Krampolové

Kompletní prom?na Hanky KrampolovéHerec Jirka Krampol je znám tím, že o sebe velmi dbá a udržuje se ve form?. Doma má krásnou ženu Hanku a ta s jeho filozofií pln? souhlasí. Pro? vypadat ve zralém v?ku jako buldok nebo jako velryba. V zahrani?í...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.