Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Odstranění vrásek a drobných jizviček po akné

Stojí to za to
Průměrná cena: 5.000 Kč

O lékaři

MUDr. Dagmar Větěchová
Frýdek-Místek
Hodnocení:
Odstranění vrásek a drobných jizviček po akné
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Řešila jsem problém odstranění vrásek a drobných jizviček po akné. Paní doktorka mi doporučila několik metod odstranění těchto problémů, jedním z nich byl právě frakční laser. Konzultace a následný zákrok probíhala ve velmi příjemném duchu, paní doktorka mi vysvětlila rozdílné postupy, poučila mě o tom jak bude zákrok probíhat a jak bude probíhat dané hojení, byla velmi milá a dle mého názoru velmi o těchto metodách ví. Budu doporučovat dále a určitě to nebyla má poslední návštěva u paní doktorky.

1

Komentář (1)

A proč jste se Evo nakonec rozhodla pro frakční laserový resurfacing? Přišla Vám tato metoda nejvhodnější z nějakého konkrétního důvodu?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Omlazování a kolagenárium

Po přečtení článku Soukromá Klinika PEM-PRAHA - Nová - Mladší - Krásnější na portále plastická chirurgie.info jsem se dozvěděla, že klinika už není jen o plastické chirurgii, (kterou důvěrně znám) óóó ?, ale že nově disponuje také různými přístroji...

Číst dál
Jizvičky v dekoltu mizí
U paní doktorky Flášarové jsem byla na frakčním CO2 laseru a co musím opravdu pochválit, tak to je velmi příjemné prostředí a přístup celého personálu. Byla jsem mile překvapena. A zákrok stál nakonec méně, než jsem původně očekávala.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.