13. 9. 2018 · Aktualizováno: 22. 9. 2023

Recenze prim. Puls MEDICOM

Recenze prim. Puls MEDICOM

S výkonem jsem velmi spokojená. Pan prim. Puls je profesionál s lidským přístupem.

Maxinko, jaké partie jste si nechávala odsát?
Jednalo se o vnitřní stehna, kolena a boky.<br />
Po výkonu jsem necítila skoro žádnou bolest. Až třetí den mě trošku bolely modřiny, které se pochopitelne udělaly. <br />
Dnes jsem. Pátý den a cítím se opravdu dobre a už nyní vidím výsledky.
Maxinko a nevložila byste fotky? Ještě by mě zajímalo, zda pak budete nějak válečkovat nebo masírovat?
Jak budu mít chviličku, tak fotky udělám a vložím.<br />
Určitě budu valeckovat a to tak okolo třetího týdne po liposukci. <br />
Už jsem v minulosti na jedné liposukci byla a myslím, že je to opravdu důležité. <br />
Upřímně na žádné masáže jsem nechodila a ani nyní nebudu. Valeckovani je dle mého názoru dostatečné. <br />
Jestli o liposukci přemýšlíte, tak se není opravdu čeho bát. Dle mého názoru je ze všeho nejméně příjemné nošení elastického oblečku. Na samotné elastické prádlo se dá zvyknout ale nejvíce mi vadí to, že Vám prádlo stahuje žaludek a někdy mi je z toho až špatně. Větší velikost mít ale nemohu.<br />
Jinak po slim lipo necítím žádnou velkou bolest. Prakticky po příjezdu domu jsem hned fungovala bez nějakého omezení.
A minule to byla jaká partie? S tím kompresním prádlem to je blbý :-( a co třeba nějaká jiná značka nebo model? Nestálo by to za to ještě vyměnit?
Luci minule vnější strana stehen a bříško. Měla jsem takové ty tukové boule, kterých se člověk cvičením nezbaví.<br />
Jinak ono je to jedno jakou značku prádla máte. Teď jsem vzala nůžky a kousíček, od prsou dolů jsem prádlo roztrihla. Je to pár cm, co má držet, drží a je to pohodlnější, tak je to super. <br />
Fotečky jsem Vám poslala soukromou zprávou. Moc na nich ještě vidět není ale to, že to žádná hrůza není, uvidíte.