MUDr. Hana Kafková

MUDr. Hana Kafková

Žádné recenze
Ohodnotit
U nemocnice 2, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Hana Kafková
MUDr. Hana Kafková
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Hana Kafková působí v současné době na Dermatovenerologické klinice ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze a také je součástí Kožní ambulance MUDr. Miroslavy Večeřové.

Lékařka se ve své praxi specializuje především na cévní a lymfologickou problematiku a oblast dermatochirurgie.

Kožní ambulance MUDr. Miroslavy Večeřové se nachází v ulici Generála Janouška v Praze 9 - Černý Most a sídlí v areálu Polikliniky Parník, ve druhém patře.

Nedílnou součástí kožní ambulance je také kromě MUDr. Miroslavy Večeřové i MUDr. Hana Kafková a MUDr. Jana Šimlová.

Ambulance nabízí svým dospělým i dětským klientům kompletní zdravotní péči z oblasti dermatovenerologie. Výjimkou zde není ani menší zákrokový sál.

Dosažené vzdělání:

MUDr. Hana Kafková úspěšně absolvovala v roce 1994 studium na fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze.

První atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie získala v roce 1997. O tři roky později, v roce 2000, zdárně složila ve stejném oboru také atestační zkoušku II. stupně.

Praktické zkušenosti:

Lékařka nastoupila po promocích na I. kožní kliniku do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde na tamějším lůžkovém oddělení vykonávala funkci sekundární lékařky. Po tom, co úspěšně složila atestační zkoušku I. stupně, začala pracovat ve všeobecné kožní ambulanci ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Zde působila tři roky. Následně dva roky pracovala na kožním oddělení polikliniky Klimentská na II. kožní klinice I. LF Univerzity Karlovy v Praze. Posléze se vrátila zpět na lůžkové oddělení Všeobecné fakultní nemocnice a rovněž se začala věnovat lymfologii, flebologii a specializovat se na oblast korektivní dermatologie.

Certifikace a kurzy:

Lékařka je držitelkou certifikátů pro práci s lasery, také pro aplikaci kožních implantátů, pro aplikaci botulotoxinu a pro provádění chemického peelingu. Rovněž sbsolvovala kurz v manuální lymfodrenáži.

Členství v odborných medicínských společnostech:

MUDr. Hana Kafková je členkou České lékařské společnosti a České dermatologické společnosti.

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.