MUDr. Hana Kafková

MUDr. Hana Kafková

Žádné recenze
Ohodnotit
U nemocnice 2, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Hana Kafková
MUDr. Hana Kafková
Žádné recenze

Informace

  • 1297 návštěv profilu

MUDr. Hana Kafková působí v současné době na Dermatovenerologické klinice ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze a také je součástí Kožní ambulance MUDr. Miroslavy Večeřové.

Lékařka se ve své praxi specializuje především na cévní a lymfologickou problematiku a oblast dermatochirurgie.

Kožní ambulance MUDr. Miroslavy Večeřové se nachází v ulici Generála Janouška v Praze 9 - Černý Most a sídlí v areálu Polikliniky Parník, ve druhém patře.

Nedílnou součástí kožní ambulance je také kromě MUDr. Miroslavy Večeřové i MUDr. Hana Kafková a MUDr. Jana Šimlová.

Ambulance nabízí svým dospělým i dětským klientům kompletní zdravotní péči z oblasti dermatovenerologie. Výjimkou zde není ani menší zákrokový sál.

Dosažené vzdělání:

MUDr. Hana Kafková úspěšně absolvovala v roce 1994 studium na fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze.

První atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie získala v roce 1997. O tři roky později, v roce 2000, zdárně složila ve stejném oboru také atestační zkoušku II. stupně.

Praktické zkušenosti:

Lékařka nastoupila po promocích na I. kožní kliniku do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde na tamějším lůžkovém oddělení vykonávala funkci sekundární lékařky. Po tom, co úspěšně složila atestační zkoušku I. stupně, začala pracovat ve všeobecné kožní ambulanci ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Zde působila tři roky. Následně dva roky pracovala na kožním oddělení polikliniky Klimentská na II. kožní klinice I. LF Univerzity Karlovy v Praze. Posléze se vrátila zpět na lůžkové oddělení Všeobecné fakultní nemocnice a rovněž se začala věnovat lymfologii, flebologii a specializovat se na oblast korektivní dermatologie.

Certifikace a kurzy:

Lékařka je držitelkou certifikátů pro práci s lasery, také pro aplikaci kožních implantátů, pro aplikaci botulotoxinu a pro provádění chemického peelingu. Rovněž sbsolvovala kurz v manuální lymfodrenáži.

Členství v odborných medicínských společnostech:

MUDr. Hana Kafková je členkou České lékařské společnosti a České dermatologické společnosti.

První návštěva zdarma:

  • Ne
Požádejte: MUDr. Hana Kafková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!