Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Augmentace s modelací, MUDr. Justan, Surgal Clinic

Jsem po zákroku Stojí to za to
misa932107
misa932107
Vytvořeno: 12. 9. 2020 · Aktualizováno: 29. 10. 2020

O lékaři

MUDr. Ivan Justan, Ph.D.
MUDr. Ivan Justan, Ph.D. 2 adresy v Jihomoravský kraj...
Hodnocení:

Jsem deset dní po augmentaci prsou s modelací v Surgal Clinic v Brně u Dr. Justana, jsem velmi spokojená s výsledkem, pan doktor byl velice šetrný a bolesti minimální, zvedám se sama od prvního dne, šla bych do toho hned znovu, připadala jsem si jak na hotelu, jídlo velmi dobré a také přístup hodných a ochotných sestřiček, mohu jen doporučit. Panu doktorovi bych chtěla ze srdce poděkovat za splnění dlouhodobého snu, má zlaté ruce.

Příběh

Před deseti dny jsem postoupila augmentaci s modelací u MUDr..Justana v Surgal Clinic v Brně a jsem velmi spokojená s výsledkem, od prvního dne se zvedám sama a bolesti minimální, pan doktor byl velice šetrný, mohu jen doporučit. Na klinice jsem si připadala jako na hotelu, jídlo vynikající tak, jako přístup hodných a ochotných sestřiček, šla bych do toho hned znovu.Panu doktorovi z celého srdce děkuji za splnění mého dlouhodobého snu, má zlaté ruce.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

marcelaestheticon
marcelaestheticon
Doporučený člen

· Praha

· 29. 10. 2020

Zdravím Tě Míšo!! 👋
Super výsledek! 🤩 Jak dlouho trvá u pana doktora Justana konzultace? Co za značku a jakou velikost implantátů máš? Rozhodovala jsi se mezi velikostmi nebo jsi měla jasno?
Díky 🤗

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.