Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

12. 9. 2020 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Augmentace s modelací, MUDr. Justan, Surgal Clinic

Stojí to za to
Průměrná cena: 84.600 Kč
90889
90888
90887
2 adresy v Jihomoravský kraj

Hodnocení od misa932107:

Jsem deset dní po augmentaci prsou s modelací v Surgal Clinic v Brně u Dr. Justana, jsem velmi spokojená s výsledkem, pan doktor byl velice šetrný a bolesti minimální, zvedám se sama od prvního dne, šla bych do toho hned znovu, připadala jsem si jak na hotelu, jídlo velmi dobré a také přístup hodných a ochotných sestřiček, mohu jen doporučit. Panu doktorovi bych chtěla ze srdce poděkovat za splnění dlouhodobého snu, má zlaté ruce.

Před deseti dny jsem postoupila augmentaci s modelací u MUDr..Justana v Surgal Clinic v Brně a jsem velmi spokojená s výsledkem, od prvního dne se zvedám sama a bolesti minimální, pan doktor byl velice šetrný, mohu jen doporučit. Na klinice jsem si připadala jako na hotelu, jídlo vynikající tak, jako přístup hodných a ochotných sestřiček, šla bych do toho hned znovu.Panu doktorovi z celého srdce děkuji za splnění mého dlouhodobého snu, má zlaté ruce.

6

Komentářů (6)

Zdravím Tě Míšo!! 👋
Super výsledek! 🤩 Jak dlouho trvá u pana doktora Justana konzultace? Co za značku a jakou velikost implantátů máš? Rozhodovala jsi se mezi velikostmi nebo jsi měla jasno?
Díky 🤗
Odpovědět
Ahojky moc děkuji 😊. Napsala jsem meil na kliniku a hned ten den mi přišly dva termíny a do 14 dni byla konzultace a operace za dva měsíce, mohla byt i dříve, ale pan doktor měl celý srpen dovolenou. Velikost vybral pan doktor po změření 300 ml kulatý mentor střední profil pod sval plus modelace, měla jsem prazdné prsa po dvou kojení. S výsledkem jsem naprosto spokojená.
Odpovědět
Ahoj Míšo , mám zničená prsa po dětech jako jsi měla ty. Mužů se zeptat kolik jsi platila ? Díky Tobě jsem si pana doktora vybrala ❤️ Jinak ti to moc sluší 🌷
Odpovědět
Taky by mě zajímala cena. Vy už jste po operaci?
Odpovědět
Ahojky Marcelko mooc děkuji.Platila jsem 84400Kč.
Odpovědět
Cena za augmentaci s modelací byla 84400Kč,operace byla 9.2.2020.Jsem moc spokojená,pan doktor Justan je velmi šetrný,protože bolesti byly minimální a teď 5 měsíců po jako by byly moje.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Zvětšení prsou MUDr. Svoboda

Milé ženy!Ráda bych se s Vámi podělila o můj zážitek. Před 3 týdny jsem podstoupila zvětšení prsou. Je mi 39let, štíhlé postavy a zasloužilou matkou tří dětí. Celý můj dosavadní život jsem se trápila malými prsy a o implantátech uvažovala někdy...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.