Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

7. 4. 2017 · Aktualizováno: 1. 10. 2023

Anatomické implantáty 440 ml

Stojí to za to
Průměrná cena: 64.000 Kč

O lékaři

Havířov
Hodnocení:
Anatomické implantáty 440 ml

Úžasná práce od profesionála. Jsem dva dny po zákroku a jsem nadšená, pan doktor je opravdu jednička ve svém oboru a má vše v oku. Funguji zcela normálně, jako kdybych na žádné operaci nebyla a to mam 18-měsíčního chlapečka. Vím, že každý má jiný práh bolesti, ale pokud operaci uvažujete, určitě se není čeho bát. Měla jsem toho na internetu tolik přečteného a obávala se bolesti, ale bolely mě tak akorát záda v den operace- převážně tedy v noci, ale to bylo spíše měkkými matracemi, doma už bolest úplně přešla. Opravdu se ničeho nebojte, velmi ráda pana doktora doporučuji dále a určitě přidám i fotodokumentaci. Byla jsem i na zvětšení rtů a za mě jedině spokojenost. Poděkování patří také sestřičkám Karolínce a Žanetce, moc milý a obětavý personál.

1

Komentář (1)

monacobebe, dělal Ti pan doktor prsa a rty najednou? Rty byly zvětšovány jakou metodou? Moc se těším na fotky!! Kdy vložíš? A značku implantátů máš jakou?
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.