11. 10. 2020 · Aktualizováno: 5. 10. 2023

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou a skvělá zkušenost na Yes Visage

Velmi ráda bych Paní doktorku doporučila. Paní doktorka s velkým P! Po nepovedené práci na jiném salonu jsem dlouho hledala někoho, kdo mi rty udělá opravdu takové, jako jsem si přála. Přirozený efekt a žádné nafouklé ,,kačeří" rty. Paní doktorka už při domlouvání schůzky byla velice příjemná a tak jsem věřila, že tentokrát už jsem vybrala dobře. Nemýlila jsem se. Velmi krásná a milá paní se šikovnými ručičkami. Opravdu zlatý člověk. Ráda se brzy vrátím!

Komentáře (3)

Milá Moni!
Děkuji za Vaše hodnocení, podle čeho jste si kliniku vybírala? Vložila byste i fotku ?
Vybírala jsem kliniku podle paní doktorky.. šla bych do té kliniky, kde ona pracuje.. našla jsem ji, když jsem prohlížela fotky Simony Krainové z oslav 10 let výročí Yes Visage. Paní doktorka Macková má na svém instagramu i spoustu fotek a podle toho jsem se rozhodla definitivně. Udělá vám tvar i velikost jakou si budete sama přát. Já nechtěla kačeří rty a nic extra výrazného.
Pokud uvažujete, rozhodně 100% doporučuji! Cena odpovídá kvalitě. Poprvé jsem chtěla ušetřit a bylo to něco strašného. 3x aplikace a žádný efekt, o kosmetičce ani nemluvím. A tady úplný opak, po recepční, sestřičku až doktorku- skvělé.
Ahoj Moni, paní doktorka Ti udělala rty zcela výstavní. Jsou nádherný, plný a vypadají přirozeně. Můžu se prosím zeptat kolik Tě zákrok stál? A myslíš, že budeš muset časem znovu? Pokud ano, je mi jasný, že půjdeš znovu k paní doktorce 😉

Skvělá Mudr.Pavlína Šťastná

Byla jsem již 2 x na zákroku u paní MUDr. Pavlíny Šťastné a mohu vřele doporučit.Profesionální, milý a velmi příjemný přístup paní doktorky, vždy poradí,probere postup,nabídne možnosti a nechá člověka v klidu popřemýšlet.Velice ohleduplná,prostě...