Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Mikrojehličková frakční radiofrekvence Secret

Jsem po zákroku Nestojí to za to
Neride
Brno · Vytvořeno: 28. 11. 2017 · Aktualizováno: 30. 11. 2017

O lékaři

Premier Clinic
Premier Clinic Praha, Praha (kraj)
Příběh

Před pěti dny jsem absolvovala zákrok celého obličeje a krku + hřbety rukou. A bohužel jsem mírně v rozpacích z výsledku. Na obličeje je velice nepatrně znát, že tam proběhlo "cosi", výsledek je ale vzhledem k ceně a bolestivosti (když si odmyslím, že po zákroku jsem vypadala jak čerstvě stažený králík), neadekvátní. Co se týče krku, tak tam to vypadá minimálně stejně, možná spíš hůř. Na rukou nic znát není.Tudíž rozhodně další ošetření tohoto typu nezvažuji. Na to, aby i druhý pokus byl s diskutabilním výsledkem, je to drahé a poměrně nepříjemné ošetření. Je otázkou, zda se stav pokožky ještě může zlepšit, pokud ano, doplním změnu. Zatím jsem mírně řečeno, skeptická :(

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

oluna
oluna

· Ústí nad Labem

· 30. 11. 2017

ahoj.nemá to bejt scarlett?mě to na obličeji šíleně bolelo,krvácelo a nepomohlo a i v akci zlevněný na 6tisíc-v podstatě příšerný peníze za nic,NO EFFECT.......nikdy více...........olina.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.