Modelace prsou po nepovedené augmentaci

NickyV

Modelaci prsou jsem podstoupila u pana doktora Pachmana - už bych jinam nešla, naprostá spokojenost!
Abych to tedy vzala od začátku - v roce 2018 jsem podstoupila zvětšení prsou (270 ml, anatomické mentor) v Olomouci. Bohužel operace nedopadla úplně nejlépe, pan doktor, který mi operaci dělal, dal nejspíše implantáty příliš nízko a od sebe (také je možné, že se mi vytahala kůže, avšak jizva zůstala od operace pořád na stejném místě...), výsledek byl každopádně takový, že mi ze všech podprsenek lezly bradavky a celkově prsa vypadala nehezky. Když jsem byla na kontrole po 1/2 roce, bylo mi řečeno, že nosím špatné prádlo (nosila jsem prádlo, které mi doktor doporučil po druhé kontrole po měsíci a půl od absolvování operace). Když jsem tím argumentovala, řekl, že jsem přibrala (opravdu jsem přibrala, ale pouze cca 1 kg, jelikož jsem půl roku nedělala žádný sport kvůli rekonvalescenci).
V roce 2019 jsem šla na konzultaci k panu doktoru Pachmanovi, který mi ihned navrhl modelaci prsou, jelikož dle jeho názoru byla prsa moc nízko usazená. Za cca 2 měsíce jsem již byla objednaná na zákrok, který dopadl nad má očekávání. Pokud bych srovnala operaci v Medicom s předchozí operací, bylo to úplně k neuvěření. Narkóza proběhla v pořádku, vzbudila jsem se po operaci s minimální bolestí (u první operace jsem měla obrovské pooperační bolesti, několikrát jsem zvracela a byla dehydrovaná, kapačku jsem dostala asi po 12 hodinách), taktéž sestřičky v Medicom byly velmi milé.
Konečně mám po více jak roce prsa, po kterých jsem toužila, a to jen díky panu doktoru Pachmanovi, kterého mohu rozhodně doporučit.
1. fotografie před augmentací 2018
2. fotografie po augmentaci 2018
3. fotografie po modelaci 2019

Zobrazit příspěvky9 Skrýt příspěvky9
Lucie

Nicky, jsem moc ráda, že vše nakonec dopadlo podle tvých představ! Píšeš, že vkládáš tři fotky, ale bohužel vidím jenom jednu, dohraješ i ten zbytek, prosím? Pro porovnání by to bylo úplně super...

Zobrazit odpovědi 2
NickyV

Musíš fotku rozkliknout a jsou tři vedle sebe. Před, po první operaci kdy jsem nebyla spokojena a třetí po operaci u pana doktora Pachmana kde byl konečně vysněný výsledek :)

Reakce na NickyV
Lucie

joo :D už to vidím, díky...nádherný výsledek, fakt!

janinka

A kde máte jizvy? Čím jste si to mazala?

Zobrazit odpovědi 2
NickyV

Jizvy mám v podprsni ryze a mazala jsem silikonovym gelem na jizvy z lékárny.

Reakce na NickyV
NickyV

Jizvy mám v podprsni ryze a mazala jsem silikonovym gelem na jizvy z lékárny

Kaola

Mohu se zeptat kde a u koho jste byla v Olomouci? Resim sama se sebou taky menší problém po operaci v Olomouci. Děkuji

Zizaluska

Ahoj, jaké si nosila pradlo po augmentaci? Dekuji M.

Zobrazit odpověď
NickyV

Nosila jsem to, které jsem dostala od pana doktora.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti