letissie

Na klinice Aesthevita jsem byla na liposukci body tite, kdy jsem si nechala odebrat tuk z boků, které ač jsem se snažila sebe víc, tak mi nešly dolů a to jsem cvičila a cvičila. Teď už postava vypadá mnohem lépe a hlavně souměrně :). Takže moc děkuji za skvělý přístup a hlavně výsledek.

Mamince jsem k 50. narozeninám koupila ošetření v Petra Clinic - bezbolestný facelifting novým přístojem. Když přišla domů, táta jí nechtěl věřit, že byla jenom na nějakém "žehlení a vypnutí obličeje radiofrekvecní", ale myslel si, že si za jeho zády nechala aplikovat botox :) Takže výsledky super!

Původně jsem šla na kliniku Formè s tím, že podstoupil operaci dolních víček. Nicméně mě pan doktor ujistil, že to s víčky nemá co dělat.Povadlá kůže pod očima už mě trápila dlouho. Doporučil mi alternativu bez operace, což jsem uvítala.Na první návštěvu jsem se těšila,znělo to neuvěřitelně že po první aplikaci uvidím rozdíl. Svěřila jsem se do rukou naprosto úžasné paní Evě a už si jen užívala ošetření a relax. Procedura je velmi příjemná, hřejivá a bezbolestná, plná péče. Už jsem podstoupila 6 aplikací a rozdíl je viditelný, pleť je mladistvá, vypnutá a hlavně mizí povadlá kůže pod očima, okolí si vsimlo. Citim se úžasně, bez bolesti a hojení to mi vyhovuje. Za cenu jedné aplikace mi ošetří celý obličej. Eva Š.

nikolamar

Obešla jsem již několik klinik s prosbou, aby mi pomohli s přebytečmným spodním bříškem. I když jsem se svěřila do rukou zkušených lékařům a nechala u nich veliké peníze, efekt byl hezký přímo po zákroku, za měsíc však spodní bříško bylo zpět. Nutno podotknout, že se jednalo o neinvazivní zákroky. S tímto mým problémem mi ale pomohla až paní Řehořková v Petra Clinic, musím říct, že jejich přístroje jsou opravdu špičkové, stejně jako přístup a informovanost při první konzultaci. Jsem 4 měsíce po ošetření radiofrekvenčním přístrojem Vanquish a bříško zůstalo takové, jako po ošetření a to pozor - byla jsem zde jen jednou. Teď už vím, co na mě funguje. Kdybych měla opět problémy s přebytečným tukem, aťjiž v jiné partii, opět se ráda svěřím do jejich rukou.

ivana314463

Paní MUDr. Dagmar Větěchová je úžasně milá dáma a velmi pečlivá lékařka. Upozornila mě na problém, který nebyl předmětem mé návštěvy a jsem jí za tento přístup vděčná. Ohledně Vanquishe jsem doufala v o něco lepší výsledek, ale možná jsem sama na vině. Po této zkušenosti bych rozhodně více dodržovala doporučení paní doktorky a to - pitný režim a více pohybu. Jinak jsem byla naprosto spokojená.

alena1659174

Na této klinice jsem podstoupila neinvazivní liposukci bříška a byla jsem opravdu spokojená. Pochválit musím hlavně velmi příjemný personál. Dámy na klinice se o mě celou dobu skvěle staraly a díky tomu jsem se na klinice cítila opravdu v pohodě. Super!

terk6194825

S přístupem paní doktorky a s celkovým efektem ošetření jsem moc spojená. Děkuji celému týmu Mediestetik!

eleny706498

Podstoupila jsem radoifrekvenci ve 3 fazich na vysledky si musim jeste chvili pockat, ale verim, ze budu spokojena, protoze mirne zlepseni vidim jiz ted a to jsem teprve dva dny po tretim zakroku. Ale proc jsem pisu ; byla jsem velice prekvapena velmi prijemnym personalem s profesionalnim pristupem , velice ochotnym a vubec- proste neni nic co bych shledala negativnim. I pres mou pocatecni nervozitu jsem se do 5 minut citila velice prijemne a to diky vystupovani a pristupu ke mne veskereho personalu s kterym jsem se dostala do kontaktu. Taky jsem podstoupila tekuty lifting dekoltu a i tam byla pani Mudr. Eleni velice mila a prijemna, ze clovek zapomene na nervozitu a zcela se uvolni. Po tomto zakroku byly vysledky videt hned a jsem velice spokojena, opet si troufnu na topik s vystrihem :-) .Moc rada se do teto kliniky budu vracet.

Pan primář je velmi ochotný a vstřícný, vysvětlil mi všechny možnosti zákroků na mém stránoucím obličeji a poradil mi s výběrem vhodného ošetření. Vlastní ošetření (3 Deep Radiofrekvence) teprve začalo, s přístupem jsem velmi spokojená, na výsledky ale budu muset počkat. Jitka

jana6162151

Dobrý den, absolvovala jsem jednu radiofrekvenční liposukci v salonu Beauty Studio Dana a po proběhlé proceduře jsem měla obvod pasu o 7 cm menší. Celá procedura probíhala za laskavého slovního doprovázení paní Dany, kdy mi doporučila změnu jídelníčku. Jsem velmi nadšená z trvalého efektu a doporučuji vřele tuto metodu ve Studiu Dana dalším zájemcům.

moon6193004

Vyzkoušela jsem zatím pouze neinvazivní lifting pleti Thermage, a musím říct, že opravdu funguje :-) Děkuji a také doporučuji všem ženám, co by chtěly omládnout snadno a rychle.

Chtěla bych moc pochválit pana doktora Chovana z Asklepionu. Je velmi milý a vše ochotně vysvětlí! Vyzkoušela jsem liposukci přístrojem Bodytite a s výsledkem jsem spokojena. Vždy jsem měla problémy s boky, které jsem dietami ani cvičením nemohal shodit, liposukce zabrala. děkuji

Dobrý den, ráda bych touto cestou moc poděkovala panu doktoru Pavelcovi a celému jeho týmu. Zároveň také doporučila všem, kteří ještě váhají, kliniku Lente. Můj syn (téměř 4 roky) v březnu 2021 podstoupil odstranění nosní mandle plazmou na této klinice. I přestože to na kliniku máme téměř 400 km, byla to naše nejlepší volba. Neskutečně si cením lidského a šetrného přístupu k dítěti, který byl na klinice prioritou. Syn velmi pěkně na návštěvu kliniky vzpomíná, na úžasnou a hodnou paní sestřičku Benediktovou, na pana doktora Pavelce. Ačkoli se normálně lékařů velmi bojí, zde to bylo úplně jiné. Žádné odběry, injekce, krvácení. Již máme za sebou kontrolu u našeho místního ORL specialistu, který týden po zákroku před výsledkem operace smekl a vyslovil velké uznání. Děkujeme moc a moc a všem VŘELE doporučujeme!!!