Informace o ceně radiofrekvence

2.251 Kč
průměr
60
odborníků

Jedním z největších estetických problémů, kterým mnoho lidí trpí, jsou známky stárnutí. Produkce kolagenu a elastinu v těle se postupně začíná zpomalovat již ve věku 20 let. Jedním z nejlepších způsobů boje proti známkám stárnutí je podpora kolagenu a elastinu v pokožce. Je známo, že radiofrekvenční ošetření pleti je účinné pro podporu tvorby kolagenu a zlepšení pleti. Při radiofrekvenčním ošetření pleti dochází k ohřevu pokožky pomocí radiofrekvenčních vln. Vzhledem k tomu, že není schopen dosáhnout značné hloubky, pro dosažení požadovaných výsledků je potřeba absolvovat více relací.

Radiofrekvence Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Ústí nad Labem 1.350 Kč 1.350 Kč 1.350 Kč
Cena v Praha 1.400 Kč 2.305 Kč 3.500 Kč
Cena v Zlín 1.500 Kč 1.700 Kč 1.900 Kč
Cena v Plzeň 2.000 Kč 2.158 Kč 2.690 Kč
Cena v Šumperk 1.800 Kč 1.800 Kč 1.800 Kč
Cena v Brno 2.000 Kč 3.062 Kč 3.500 Kč
Cena v Poděbrady 2.000 Kč 2.750 Kč 3.500 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 1350 - 1.687 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 1.688 Kč - 2.813 Kč
7 Příběhů
Nejvyšší cena 2.814 Kč - 3.500 Kč
4 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Radiofrekvenční rejuvenace cena

Průměrná cena pro malé oblasti je v České republice 2 200 Kč. Každému ošetření předchází odborná konzultace s lékařem, která bývá zpoplatněna 300 – 1 000 Kč. Váš průběh léčby a počet ošetření je třeba prodiskutovat s lékařem. Na základě konzultace Vám bude poskytnuta přesná cenová nabídka v závislosti na vašich individuálních potřebách. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 – 1 000 Kč a v ceně zákroku nemusí být zahrnuta. Cenu radiofrekvenční rejuvenace je možné kalkulovat až po konzultaci.

Co je zahrnuto v ceně radiofrekvenční rejuvenace?

V ceně vyhlazení pleti může být zahrnuta vstupní konzultace, některé kliniky konzultaci zpoplatňují. V ceně je zahrnut samotný výkon. Kliniky pro Vás vyhotoví cenovou nabídku po konzultaci.

Co může zvýšit cenu radiofrekvenční rejuvenace?

Cenu radiofrekvenční rejuvenace může zvýšit kvalita přístroje využívaného k vyhlazení pleti. Cena může být ovlivněna místem kliniky a její recenzí. Vybrat kliniku můžete i na základě kvality používaného radiofrekvenčního přístroje. Kliniky často uvádějí, jaký přístroj k rejuvenaci používají.

Ceny radiofrekvenční rejuvenace v ČR

Cena závisí na rozsahu ošetřované oblasti, úrovni zkušeností poskytovatele a samotné umístění kliniky. Průměrná cena klinik provádějících radiofrekvenční rejuvenaci je v České republice 2 200 Kč za jedno sezení.

Je radiofrekvenční rejuvenace hrazena pojišťovnou?

Radiofrekvenční rejuvenace je svým charakterem řazena mezi estetické zákroky. Estetické zákroky nikdy nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Klient si tak vyhlazení pleti hradí v plné výši.

Je možná radiofrekvenční rejuvenace na splátky?

Některé kliniky tuto službu nabízí, zeptejte se na Vámi vybraném pracovišti, jestli je možná platba na splátky.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Cena thermage habanova47896 · 1. 10. 2013

Dobrý den, prosím o sdělení ceny thermage: ošetření očí, příp. celého obličeje? Děkuji a přeji hezký den Milena Habáňová

Dobrý den, cena ošetření Thermage se pohybuje okolo 50 000 Kč. Tato cena je však orientační a lze ji pevně stanovit až po konzultaci. S pozdravem tým FYMC.

2 odpovědi číst dál
sanginnocent

Dobrý den, již od puberty mě na prsou trápí (místy hlubší) strie. Dočetla jsem se, že by mohla pomoci po několika sezeních mikrojehličková radiofrekvence, objednala jsem se u známe plastické kliniky a postoupila první proceduru. Z výsledku jsme ale mírně řečeno rozpačitá. Měsíc po první proceduře jsem strie sice možná méně hlubší, ale za to mají opětovně víc růžovou/fialovou barvu (bývaly víc bílé) a na prsech jsou výraznější metličkové žilky (nějaké už jsem měla před tím, ale byly méně výrazné) a vůbec celá prsa jsou barevně mnohem víc nejednotná, jakoby víc prokrvená a nevypadají hezky. Efekt měl být přitom opačný. Ráda bych se optala, zda je možné, že se ještě růžová barva a celé to prokrvení časem nějak ustálí, nebo jak se něco takového mohlo stát? Vím, že na strie radiofrekvence zabírá až po víc sezeních, ale předpokládám, že by po ni neměly být víc barevné a drobné žilky víc viditelné. Netuším, zda tomu mám dát ještě další měsíc a pak jít na další sezení, nebo co to to má být.. Děkuji za radu

Určitě ještě měsíc počkejte a po té konzultujte na pracovišti,kde byl zákrok proveden

1 odpověď číst dál

Dobrý den, chtěla bych se informovat, zda radiofrekvenční mezoterapie do určité míry nahrazuje výplně vrásek kyselinou hyaluronovou v oblasti čela a nosoretních rýh. A dále pak, zda tento zákrok dokáže zpevnit kontury dolní čelisti, které jsou lehce povolené (42 let). Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, radiofrekvence velmi pěkně vypne pleť, zatímco výplně ji dodají objem. Zkušený dermatolog by Vám měl poradit, co je pro Vás konkrétně vhodnější na základě Vaší anatomie. Radiofrekvence je jedno z nejlepších (a nejbezpečnějších) ošetření na zpevnění kontur obličeje. S pozdravem

2 odpovědi číst dál
saji486901

Dá se odstranit velké množství vnitřního tuku v bříšku přístrojem Exills?

Dobrý den, to je mi líto té investice. Krom toho ketodieta je pro " zdravé" klienty, t.j. ne pro klienta na terapii kortikoidy. V podstatě ketodieta nepatří mezi zdravé diety a ani nepatřila...nám lékařům se z ní leda tak " ježí" vlasy. Ovšem při ní dochází k výrazným výsledkům proto ( a to do měsíce), že jsou omezené uhlohydráty. Stačí tedy uhlo ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O RADIOFREKVENCE

Aplikace termage
Dobrý den, četla jsem názory klientů po aplikaci termage (USA, rok 2006 - 2009), že se prý jim po tom tenčí...
Renata333727
Poslední komentář: 20. 1. 2016 ·
3

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Radiofrekvence. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Podstoupila jsem radoifrekvenci ve 3 fazich na vysledky si musim jeste chvili pockat, ale verim, ze budu spokojena, protoze mirne zlepseni vidim jiz ted a to jsem teprve dva dny po tretim zakroku. Ale proc jsem pisu ; byla jsem velice prekvapena velmi prijemnym personalem s profesionalnim pristupem , velice ochotnym a vubec- proste neni nic co bych shledala negativnim. I pres mou pocatecni nervozitu jsem se do 5 minut citila velice prijemne a to diky vystupovani a pristupu ke mne veskereho personalu s kterym jsem se dostala do kontaktu. Taky jsem podstoupila tekuty lifting dekoltu a i tam byla pani Mudr. Eleni velice mila a prijemna, ze clovek zapomene na nervozitu a zcela se uvolni. Po tomto zakroku byly vysledky videt hned a jsem velice spokojena, opet si troufnu na topik s vystrihem :-) .Moc rada se do teto kliniky budu vracet.

Cena 18.000 Kč

Mela jsem moznost navstivit FORME Clinic, kam me prilakal fakt, ze tym teto kliniky jako jediny zvladl nabidnout neinvazivni-  a tedy co mozna nejefektivnejsi liposukci oblicejove casti. Musim vyzdvihnout jednani teto kliniky, ktere me mile prekvapilo uz ve chvili, kdy pan doktor zhodnotil na konzultaci ev.vysledek zakroku jako malo efektni a doporucil mi dokonce levnejsi variantu, coz me mile prekvapilo a pacient by to spise neocekaval. Jednani tymu cele kliniky na me zapusobilo po celou dobu velmi ferove, vstricne a mile. Prostredi je taktez prijemne a pro zakroky z rad plasticke chirurgie mohu sama za sebe ostatnim klientum FORME clinic vrele doporucit.

Cena 11.000 Kč

U pana doktora jsem byla již podruhé. První zákrok byla augmentace, a teď jsem ho zvolila opět pro velkou spokojenost a preciznost jeho práce. Jeho skvělý přístup a vstřícnost mě už na poprvé přesvědčili, že nikdy k nikomu jinému. Při konzultaci před zákrokem mi rovnou řekl, reálné možnosti. Spousty let mě trápila v létě stehna a to jejich vnitřní část. Cvičila jsem, jedla zdravě, ale genetika je genetika. Doporučil mi, že by z důvodu zachování souměrnosti chtěl upravit i vnější část, souhlasila jsem, konec konců, on je odborník a mám v něj plnou důvěru. Vnější část stehen mi při nošení sukní v létě nevadila, ale upřímně , teď jsem za to ráda. Výsledek je super, předčil má očekávání. Jizvy po vpichach téměř neviditelné a odsátím 1600ml tuku docílil opravdu skvělého a přirozeného výsledku. Opět před panem doktorem smekám. A co se ochoty týče? Na mé vyplašené maily :-) ( i když to bylo zcela bez důvodu, a průběh hojení byl bez komplikací) reagoval téměř ihned. Jsem 3 měsíce po zákroku a s výsledkem i přístupem opět 100% spokojená.

Cena 53.000 Kč

Již po prvním ošetření je viditelné zlepšení pleti. Jsem naprosto spokojená se zákrokem,s cenou i celkový úžasným přístupem paní Mudr. Klosové a jejího personálu. Před zákrokem jsem byla důkladně a dopodrobna seznámena celkovým postupem při zákroku . Všem vřele doporučuji.

Cena 1.900 Kč

Velká spokojenost, okamžitá a viditelná změna, velmi příjemná a relaxační procedura??

Cena 1.900 Kč