Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Radiofrekvence: ceny

3.707 Kč
průměr
93
podle
lékařů

Jedním z největších estetických problémů, kterým mnoho lidí trpí, jsou známky stárnutí. Produkce kolagenu a elastinu v těle se postupně začíná zpomalovat již ve věku 20 let. Jedním z nejlepších způsobů boje proti známkám stárnutí je podpora kolagenu a elastinu v pokožce. Je známo, že radiofrekvenční ošetření pleti je účinné pro podporu tvorby kolagenu a zlepšení pleti. Při radiofrekvenčním ošetření pleti dochází k ohřevu pokožky pomocí radiofrekvenčních vln. Vzhledem k tomu, že není schopen dosáhnout značné hloubky, pro dosažení požadovaných výsledků je potřeba absolvovat více relací. Průměrná cena radiofrekvence je 1.500 Kč.

Radiofrekvence: ceny
Radiofrekvence Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 500 Kč 18.250 Kč 36.000 Kč
Ceny ve městě Brno 500 Kč 3.500 Kč 6.500 Kč
Ceny ve městě Plzeň 1.400 Kč 2.100 Kč 2.800 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 500 Kč 3.500 Kč 6.500 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 1.500 Kč 3.250 Kč 5.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 1.000 Kč 3.000 Kč 5.000 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 980 Kč 1.090 Kč 1.200 Kč
Ceny ve městě Frýdek-Místek 500 Kč 1.095 Kč 1.690 Kč
Ceny ve městě Šumperk 400 Kč 1.000 Kč 1.600 Kč
Ceny ve městě Karviná 600 Kč 2.300 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Semily 900 Kč 1.700 Kč 2.500 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Cena radiofrekvence

Průměrná cena pro malé oblasti je v České republice 2 200 Kč. Každému ošetření předchází odborná konzultace s lékařem, která bývá zpoplatněna 300 až 1 000 Kč. Váš průběh léčby a počet ošetření je třeba prodiskutovat s lékařem. Na základě konzultace vám bude poskytnuta přesná cenová nabídka v závislosti na vašich individuálních potřebách. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 a 1 000 Kč a v ceně zákroku nemusí být zahrnuta. Cenu radiofrekvenční rejuvenace je možné kalkulovat až po konzultaci.

Co je zahrnuto v ceně radiofrekvence?

V ceně vyhlazení pleti může být zahrnuta vstupní konzultace, některé kliniky konzultaci zpoplatňují. V ceně je zahrnut samotný výkon. Kliniky pro vás vyhotoví cenovou nabídku po konzultaci.

Co může zvýšit cenu radiofrekvence?

Cenu radiofrekvenční rejuvenace může zvýšit kvalita přístroje využívaného k vyhlazení pleti. Cena může být ovlivněna místem kliniky a její recenzí. Vybrat kliniku můžete i na základě kvality používaného radiofrekvenčního přístroje. Kliniky často uvádějí, jaký přístroj k rejuvenaci používají.

Ceny radiofrekvence v České republice

Cena závisí na rozsahu ošetřované oblasti, úrovni zkušeností poskytovatele a samotné umístění kliniky. Průměrná cena klinik provádějících radiofrekvenční rejuvenaci je v České republice 2 200 Kč za jedno sezení.

Je radiofrekvence hrazena pojišťovnou?

Radiofrekvenční rejuvenace je svým charakterem řazena mezi estetické zákroky. Estetické zákroky nikdy nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Klient si tak vyhlazení pleti hradí v plné výši.

Je možná radiofrekvenční rejuvenace na splátky?

Některé kliniky tuto službu nabízí, zeptejte se na vámi vybraném pracovišti, jestli je možná platba na splátky.

Nabídky pro zákrok Radiofrekvence

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Radiofrekvence. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Stálá nabídka
Poděbrady
MUDr. Jiří Boháč Vám nabízí slevu 10% z Estheticon.cz
Stálá nabídka
Poděbrady
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok MUDr. Jiří Boháč. Využijte tuto skvělou příležitost požádáním o nabídku, kterou máte na dosah několika kliknutí: možnost ušetřit nikdy nebyla tak snadná a rychlá!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
Zobrazit nabídky