Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok
Zákrok: nestojí to za to
Informuje: terezia. 96% pacientů uvedlo, že to stojí za to.
Bola som operovana v r. 2012, niet dna, kedy by som to nelutovala!!! Uplne sa mi zmenil vyraz tvare, zial v zlom, vsetci znami sa ma pytali, co sa mi stalo, a dodnes vidno jazvu aj pri otvorených ociach, lekarka mi zhora zobrala omnoho viac ako mala (operaciou sa mi rapidne zmensila vzdialenost medzi zrenickami a obocim a naskocili ryhy pod ocami) :-(


Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Už nějaký čas mě trápilo znaménko - cysta - na hraně vnějšího koutku oka. Když už bylo dost viditelné, rozhodla jsem se pro odstranění. Protože...
Číst dál
U pana doktora jsem minulý rok podstoupila Augmentaci.Protože jsem byla s výsledkem operace více než spokojená, rozhodla jsem se, že podstoupím...
Číst dál


Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.
Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.
Nejoblíbenější zákroky
Zvětšení prsou
Liposukce
Labioplastika
Botulotoxin
Odstranění kožních výrůstků