Vlasová mezoterapie - Recenze pacientů

Recenze pacientů, kteří zákrok Vlasová mezoterapie podstoupili, jsou k nezaplacení. Píší své zkušenosti s výběrem lékaře, se zákrokem Vlasová mezoterapie, vkládají před a po fotky Vlasová mezoterapie a u 10 recenzí uvádí cenu Vlasová mezoterapie . Estheticon pro vás nabízí 23 recenzí. Pod recenzemi Vlasová mezoterapie můžete společně diskutovat a přečíst si reakce lékařů. Pokud zákrok Vlasová mezoterapie sami podstoupíte, pomozte ostatním v jejich rozhodování a napište svou recenzi.

Zázračná léčba mých vlasů

Spokojený/á     

Měla jsem velké problémy s padáním vlasů a nic nepomáhalo. Po léčbě tento problém naprosto zmizel. Paní doktorka byla velmi milá, příjemná a ochotná.

S přístupem k mé osobě a medicíně jsem byla velice spokojená

Spokojený/á     

Pani doktorka Harapatova je velice sympaticka a mila. Citila jsem se u ni dobre a s jeji praci a pristupem k esteticke medicine jsem byla velmi spokojena. Mohu ji kazdemu vrele doporucit.

Spokojený/á     

Trápily mě slaboučké a řídké vlasy na spáncích, když jsem měla vlasy rozpuštěné, nebylo to tolik vidět, když jsem si je však dala do culíku, jelikož velmi ráda sportuji, lysiny byly vidět! Kamarádka mi doporučila vlasovo... Více 

Mezoterapie vlasů v Praze

Registrovaný uživatel MUDr. Gabriela Mrzenová Praha 13.11.2018
Spokojený/á     

Jsem velmi spokojena

Prořídlé vlasy na temeni hlavy

Klarca207 Amaryllis Jihlava Jihlava 19.9.2017
Zákrok jsem dosud nepodstoupil/a

Prořídlé vlasy na temeni hlavy

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní