Byla mi doporučena mezoterapie, jde o aplikaci aktivních účinných látek do podkoží vlasové pokožky, je to dost nepříjemné, ale musím říct, že již po prvním zákroku vidím rozdíl. :) Určitě doporučuji a těším se na další výsledky. Kdo si neví rady s vlasy a růstem a už vyzkoušel kde co, tak doporučuji mezoterapii.

luda657339

Již jsem absolvovala 4. sezení v Amaryllis centru. S ošetřením a celkovým přístupem slečny kosmetičky jsem velmi spokojená. Doporučuji všem.

dappy

Vlasy mi už po první aplikaci téměř přestaly padat! Pokožka hlavy je naprosto zdravá a tolik se nemastí, jako předtím. Pan Paulat a jeho tým odvádí naprosto vynikající práci. Prostředí kliniky je velmi klidné, přátelské a pozitivní. Budu se ráda vracet.

kova6154239

Trápily mě slaboučké a řídké vlasy na spáncích, když jsem měla vlasy rozpuštěné, nebylo to tolik vidět, když jsem si je však dala do culíku, jelikož velmi ráda sportuji, lysiny byly vidět! Kamarádka mi doporučila vlasovou mezoterapii v Petra Clinic, ale upozorňovala mě, že lehké vpichy jsou nepříjemné. Mě ošetření však vůbec nebolelo, velmi rychle jsem si zvykla. Byla jsem dohromady 5x a opravdu mohu potvrdit, že za měsíc byly moje vlasy silnější, tolik se mi nelámaly a na spáncích byly mnohem hojněji! S celkovým přístupem ke mě, jako ke klientovi, jsem velice spokojená!

ludma

Pěkné a příjemné prostředí, personál vždy pozitivně naladěný a usměvavý. Do centra docházím s dlouhodobými problémy s lupy a suchou pokožkou hlavy. Mám od přírody velmi kudrnaté vlasy a nerostou do délky. Nejsou pružné a lámou se. Absolvovala jsem 4. sezení, sestřička která se o mě stará je velmi milá.

Rozhodla jsem se pro zákrok, jelikož mi začali řídnutí vlasy v horní části hlavy. Paní doktorka mi poradila a vše se mnou prokonzultovala. Již jsem byla na pátém zákroku a budu pokračovat dal. Obávala jsem se bolestivosti, ale před každou aplikaci dostávám znecitlivujici mast a poté zákrok nebolí. Doporučuji.

mila6190321

Jedna z nejprijemnejsich klinik s osobitým Robertem Paulatem, jeho přístup a profesionalita se jen tak nevidí, místo, které není jenom továrnou na krásu, ale kde se skutečně cítíte výjimečně, ze je o vás pečováno na té nejvyšší úrovni, kdyby to slo, tak dám hvězdiček 10.

hrac6152588

Hrozny ubytek vlasu trepeni vlasu hledam vhodnou lecbu vyzkousela jsem dost pripravku a nic