Informace o ceně gastrický bypass

114 000 Kč
průměr
3
odborníků
Gastrický bypass Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Turnov 114 000 Kč 114 000 Kč 114 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 114000 - 85 499 Kč
0 Zkušenosti
Průměrná cena 85 500 Kč - 142 500 Kč
1 Zkušenost
Nejvyšší cena 142 501 Kč - 114 000 Kč
0 Zkušenosti

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobry den. Dotaz na breclavsku nemocnici a bar.operace a hospitalizace s ni spojena.. jak dlouho trva po operaci (plikace, tubu, ..aj.) zhruba hospitalizace ? Za jak dlouho je mozny navrat do práce ? ( kdyz by slo teda vse v ramci moznosti v pohode) . Dekuji , V.

Do tydne trva pobyt v nemocnici. Navrat do zamestnani zavisi od typu prace, od typu operace, od motivace pacienta a dalsich faktoru - v podstate podobne, jako po jine bezne laparoskopicke operaci.

1 odpověď číst dál
Bypass žaludku - úhrada VZP danuse733042 · 7 srp 2018

Jsem pacientka nanejvýš vhodná na baypas žaludku, jsou situace kdy zákrok hradí VZP?

MUDr. Martin Hrubý

Nejlepší odpověď

Pokud splňujete indikační kritéria potom v české republice je výkon hrazen z veřejného zdravotního pojištění. Dr.Hrubý

1 odpověď číst dál
Tubulizace nebo bypass žaludku? HEMEROIDY · 1 čec 2019

co je lepší tubulizace žaludku a nebo bypass žaludku. děkuji.

MUDr. Martin Hrubý

Nejlepší odpověď

Vážený návštěvníku, tubulizace žaludku je v současné době nejčastějším užíaným bariatrickým výkonem ve světě. Pomyslný trůn převzal tento výkon právě od žaludečního bypassu, který byl až do roku 2015 jasně dominantním bariatrickým výkonem. Proč k tomu došlo ? 1) Tubulizace žaludku je z chirurgického pohledu jednodušší výkon, tedy je snáze osvo ... číst dál

2 odpovědi číst dál
Podvázání žaludku JACK307968 · 16 zář 2015

mam 100 kilo, 172cm,vyzkousela jsem snad vsechny diety a prasky na. zhubnuti na svete.vidim to jako svou posledni sanci jak zhubnout.chtela bych se zeptat jestli pri me vaze je mozne mit tuto operaci zadarmo,bohuzel ne kazdy ani ja si to financne nemohu dovolit.dekuji

Vážená, Váš dotaz má dva aspekty: 1) pacient, který je v ČR pojištěn v rámci všeobecného zdravotního pojištění,´má tuto operaci hrazenu. Musí samozřejmě splnit indikační kritéria. 2) nejdůležitějším indikačním kriteriem je míra obezity, kdy u zdravého jedince musí být BMI vyšší než 40. Ve Vašem případě je BMI 34, takže nesplňujete kritéria pr ... číst dál

1 odpověď číst dál

Nabídky týkající se Gastrický bypass

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Gastrický bypass. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Gastrický bypass. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!