Informace o ceně: Gastrický bypass

114.000 Kč
průměr
3
odborníci

El bypass histórico es históricamente el procedimiento de barrera más popular. El circuito magnético se ha ampliado rápidamente y se ha convertido en una ayuda popular para la pesca pesada. El bypass gaseoso reduce el daño de su estómago, por lo que no se puede comer ya que está escalonado. El cirujano también tiene una parte redundante de su sistema digestivo que no absorbe mucha comida. Por tanto, es posible reducir la ingesta calórica y reducir el contenido calórico que absorbe. Cabe señalar que las formas en las que se consumen los alimentos, en particular con su propia salud, garantizarán que se consuman todos los nutrientes.

Gastrický bypass Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Turnov 114.000 Kč 114.000 Kč 114.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 114000 - 85.499 Kč
0 Příběhů
Průměrná cena 85.500 Kč - 142.500 Kč
1 Příběh
Nejvyšší cena 142.501 Kč - 114.000 Kč
0 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Cena za gastrický bypass

El precio del gas de derivación rondará las 114.000 CZK. Antes del procedimiento, es necesario realizar un análisis de sangre de laboratorio y pruebas físicas básicas. El examen preoperatorio incluye exámenes endocrinológicos, gastroscopia, ecografía abdominal, exámenes psicológicos y exámenes preoperatorios internos, así como oscilaciones entre 2000 y 5000 CZK. Los costos del préstamo y su equipo oscilaron entre 30.000 y 50.000 CZK. Anestesia y anestesiólogo para valores de CZK 5,000 - 10,000 son indispensables. La preparación de quirofano está en el rango de precio de CZK 3.000 - 5.000 y la hospitalización se basa en CZK 1.500 - 3.500. En el postoperatorio, es necesario que el paciente visite a un médico para evaluar su estado. Esta revisión realizada con carácter médico está incluida en el precio.

Co je zahrnuto v ceně gastrického bypassu?

El precio del procedimiento incluye los exámenes necesarios para el ingreso del paciente, la operación, todos los materiales y medicamentos relacionados con la operación y los cuidados de anestesia y anestesiología completa, en los que el examen es de anestesiólogo, anestesia propia y examen de control. El precio también incluye los exámenes necesarios para el ingreso del paciente al tratamiento domiciliario. El precio no siempre incluye consulta y hospitalización. El precio puede variar según la complejidad del procedimiento y es necesario consultar con la clínica antes del procedimiento en sí.

Co může zvýšit cenu gastrického bypassu?

El precio del procedimiento está determinado por varios factores. El método para realizar el bypass gástrico es especialmente importante. Uno de los otros factores es la evaluación del médico que realiza el procedimiento y su práctica quirúrgica. El precio también incluye la dosis de anestésico y la calidad de los materiales utilizados en el procedimiento. Otro factor es la ubicación y el prestigio de la clínica.

Ceny gastrického bypassu v ČR

Cena gastrického bypassu se v České republice pohybuje kolem 114 000 Kč Kč. Podobnými zákroky jsou endoskopické zavedení intragastrického balonu, jehož cena se pohybuje kolem 35 000 Kč. Dalším zákrokem podobného charakteru je laparoskopická bandáž žaludku, která se cenově pohybuje okolo 75 000 Kč. Dalším podobným zákrokem je tubulizace žaludku, která vyjde na 106 000 Kč. Je nevyhnutelné osobně se dostavit k lékaři a teprve až na základě konzultace zjistit, která metoda je pro Vás nejvhodnější.

Je gastrický bypass hrazen pojišťovnou?

Prostředky veřejného zdravotního pojištění hradí výkony v souvislosti s léčbou závažných forem obezity při dodržení indikačních kritérií, což znamená BMI nad 40 nebo BMI nad 35 s komorbiditami. Gastrický bypass je tedy hrazen z veřejného zdravotního pojištění.

Je možný gastrický bypass na splátky?

Dražší zákroky je na většině klinikách v České republice možné platit ve formě splátek. Výše splátek spolu s jejich frekvencí se může lišit na základě osobní domluvy s konkrétní klinikou.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
vete

Dobry den. Dotaz na breclavsku nemocnici a bar.operace a hospitalizace s ni spojena.. jak dlouho trva po operaci (plikace, tubu, ..aj.) zhruba hospitalizace ? Za jak dlouho je mozny navrat do práce ? ( kdyz by slo teda vse v ramci moznosti v pohode) . Dekuji , V.

Do tydne trva pobyt v nemocnici. Navrat do zamestnani zavisi od typu prace, od typu operace, od motivace pacienta a dalsich faktoru - v podstate podobne, jako po jine bezne laparoskopicke operaci.

1 odpověď číst dál
danuse733042
Bypass žaludku - úhrada VZP danuse733042 · 7. 8. 2018

Jsem pacientka nanejvýš vhodná na baypas žaludku, jsou situace kdy zákrok hradí VZP?

MUDr. Martin Hrubý

MUDr. Martin Hrubý

Nejlepší odpověď

Pokud splňujete indikační kritéria potom v české republice je výkon hrazen z veřejného zdravotního pojištění. Dr.Hrubý

1 odpověď číst dál
hemeroidy
Tubulizace nebo bypass žaludku? HEMEROIDY · 1. 7. 2019

co je lepší tubulizace žaludku a nebo bypass žaludku. děkuji.

MUDr. Martin Hrubý

MUDr. Martin Hrubý

Nejlepší odpověď

Vážený návštěvníku, tubulizace žaludku je v současné době nejčastějším užíaným bariatrickým výkonem ve světě. Pomyslný trůn převzal tento výkon právě od žaludečního bypassu, který byl až do roku 2015 jasně dominantním bariatrickým výkonem. Proč k tomu došlo ? 1) Tubulizace žaludku je z chirurgického pohledu jednodušší výkon, tedy je snáze osvo ... číst dál

2 odpovědi číst dál
jack307968
Podvázání žaludku JACK307968 · 16. 9. 2015

mam 100 kilo, 172cm,vyzkousela jsem snad vsechny diety a prasky na. zhubnuti na svete.vidim to jako svou posledni sanci jak zhubnout.chtela bych se zeptat jestli pri me vaze je mozne mit tuto operaci zadarmo,bohuzel ne kazdy ani ja si to financne nemohu dovolit.dekuji

Vážená, Váš dotaz má dva aspekty: 1) pacient, který je v ČR pojištěn v rámci všeobecného zdravotního pojištění,´má tuto operaci hrazenu. Musí samozřejmě splnit indikační kritéria. 2) nejdůležitějším indikačním kriteriem je míra obezity, kdy u zdravého jedince musí být BMI vyšší než 40. Ve Vašem případě je BMI 34, takže nesplňujete kritéria pr ... číst dál

1 odpověď číst dál