Informace o ceně intragastrický balon

35.000 Kč
průměr
9
odborníků

Oblast lékařské a chirurgické medicíny pro pomoc redukovat hmotnost pacientů prochází explozí nových technik a zařízení. Mnoho z nich je zaměřeno spíše na endoskopické přístupy než na konvenční a invazivnější laparoskopický nebo otevřený přístup. Jedním z takových nedávných pokroků je zavedení intragastrických balónků. Umístění tohoto balónku je postup hubnutí, který zahrnuje umístění silikonového balónku naplněného fyziologickým roztokem do žaludku. To vám pomůže zhubnout tím, že omezíte, kolik můžete sníst, a budete se cítit rychleji nasyceni. Stejně jako ostatní postupy hubnutí vyžaduje i intragastrický balón závazek ke zdravějšímu životnímu stylu. Musíte provést trvalé změny ve stravování a pravidelně cvičit, abyste si zajistili dlouhodobý úspěch.

Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 35000 - 26.249 Kč
0 Příběhů
Průměrná cena 26.250 Kč - 43.750 Kč
1 Příběh
Nejvyšší cena 43.751 Kč - 35.000 Kč
0 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Endoskopické zavedení intragastrického balonu BIB cena

Průměrná cena zákroku je 35 000 Kč. Před zákrokem pacient podstoupí nutná vyšetření a vstupní konzultaci. Cena konzultace a potřebných vyšetření se pohybuje mezi 1 000 – 2 000 Kč. Zákrok většinou nevyžaduje celkovou anestezii ani hospitalizaci. V ceně zákroku je materiál, tedy samotný intragastrický balon. Cena se liší dle zvoleného typu a obtížnosti zákroku. Po šesti měsících se balon vyndavá, což je v konečné ceně zákroku zahrnuto. V ceně zákroku bývají zahrnuty i pooperační kontroly. Před zákrokem je třeba cenu zavedení intragastrického balonu konzultovat s lékařem.

Co je zahrnuto v ceně endoskopického zavedení intragastrického balonu BIB?

Cena zákroku nemusí zahrnovat konzultaci a veškerá potřebná vyšetření. V ceně je zahrnut endoskopický tým a výkon chirurga, intragastrický balon a následné vyjmutí balonu. Konečnou částku je nutné konzultovat s lékařem.

Co může zvýšit cenu endoskopického zavedení intragastrického balonu BIB?

Cenou hýbe především kvalita lékařského týmu a využitý materiál a technologie kliniky. Pokud si zákrok vyžádá anestezii, konečná cena se zvýší. Konečnou částku mohou zvýšit i vstupní testy či následné návštěvy lékaře.

Ceny endoskopického zavedení intragastrického balonu BIB v ČR

Průměrná cena klinik provádějících tento zákrok je v České republice 35 000 Kč. Cena zákroku se může lišit, proto je nutné konečnou cenu s klinikou konzultovat. Existují další možnosti, jak váhu operativně redukovat, proto by se klient měl řádně poradit s lékařem, jaký postup redukce hmotnosti zvolit. Nejdražší možností je provedení gastrického bypassu, jehož průměrná cena je v České republice 114 000 Kč. O něco levnější je tubulizace žaludku, která vyjde v průměru na 106 000 Kč. Laparoskopická bandáž žaludku vychází na 75 000Kč. Endoskopické zavedení intragastrického balonu je tak nejlevnější variantou chirurgické redukce hmotnosti.

Je endoskopické zavedení intragastrického balonu BIB hrazeno pojišťovnou?

Zavedení intragastrického balónu není hrazeno ze zdravotního pojištění. Klienti si ho hradí v plné výši sami. Cena zákroku je nutná konzultovat s Vámi vybranou klinikou.

Je možné endoskopické zavedení intragastrického balonu BIB na splátky?

Na mnoha klinikách lze na veškeré chirurgické zákroky využít splátkové platby. Podmínky splátkového kalendáře je nutné konzultovat s vybraným pracovištěm. Některé kliniky však tuto službu klientům nenabízí.

Kontaktujte naše lékaře