Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 11. 2021 · Aktualizováno: 26. 11. 2021

Neinvazivní rhinoplastika

Stojí to za to
Průměrná cena: 8.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Mám díky Dr. Zborovské krásný nos, který mi konečně nepřepadává dolů a mám ho hezky nahoru, jak jsem si vždy přála, ale neodvážila jsem se jít na operaci. Rozhodně budu chodit už jen k paní doktorce. Má velice milou a veselou povahu, je pečlivá a už se moc těším na další návštěvu.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Vždy mě trápil tvar mého nosu a bála jsem se operace. Ale paní doktorka Zborovská mi řekla, že nemusím jít na operacím, a že mi udělá nos, po kterém toužím. Udělala mi krásné rty a cítím se v jejich rukou velice dobře. Proto jsem se nebála a do korekce nosu jsem šla bez váhání a výsledek je úžasný. Dr. Zborovská je hvězda! Cítila jsem se s ním velice příjemně a těším se na další návštěvu.

3

Komentáře (3)

Dobrý den, nejprve jsem byla na zvětšení rtů, a jelikož jsem se bála celého 1 ml najednou, tak mi paní doktorka trochu schovala a za 2 týdny jsem šla na dopich, kdy mi udělala i ten nos. Vypadá to velice přirozeně. Bála jsem se, že budu mít nos ještě větší, když mi ho nijak neuřízne a právě naopak mi tam dá ještě něco navíc, ale nos se mi nezvětšil. Nos mi nepřepadává dolů, a to jsem přesně potřebovala. Ještě mi lehce vyrovnala hrbolek na nose.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.