Informace o ceně: Odstranění kruhů pod očima

7.085 Kč
průměr
26
odborníků

Tmavé kruhy a nevzhledné váčky pod očima vznikají v důsledku zhoršené cirkulace krve v jemné kůži očního okolí. Vznik tmavých kruhů je dán nejen geneticky, ale podílí se na něm i chronická únava, špatná životospráva, věk, stres apod. Díky estetické medicíně lze nevzhledné kruhy pod očima snadno odstranit – ať už pomocí mezoterapie očního okolí, nebo injekčními výplněmi s obsahem kyseliny hyaluronové. Průměrná cena odstranění kruhů pod očima je 7.085 Kč. Výsledkem je mladistvý a zdravě vypadající pohled.

Odstranění kruhů pod očima Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 5.950 Kč 7.136 Kč 7.600 Kč
Ceny ve městě Šumperk 7.000 Kč 7.000 Kč 7.000 Kč
Ceny ve městě Brno 7.100 Kč 7.216 Kč 7.300 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 5950 - 5.312 Kč
2 Příběhy
Průměrná cena 5.313 Kč - 8.856 Kč
2 Příběhy
Nejvyšší cena 8.857 Kč - 7.600 Kč
4 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Co je zahrnuto v odstranění kruhů pod očima?

Cena se liší především v závislosti na zvolené metodě odstranění. V ceně odstranění kruhů pod očima je obecně zahrnuto následující:

  • Úvodní odborná konzultace: odstranění kruhů pod očima předchází odborná konzultace, během které lékař provede kompletní diagnostiku očního okolí, navrhne možné řešení odstranění kruhů pod očima a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta.
  • Anestezie: odstranění nevzhledných kruhů pod očima se provádí bez použití anestezie, v ojedinělých případech lze u citlivějších pacientů oční okolí ošetřit znecitlivujícím krémem.
  • Samotné ošetření: ošetření je ambulantní a zabere jen pár minut.

Co může zvýšit cenu odstranění kruhů pod očima?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Lékař, jenž odstranění kruhů pod očima provádí, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, kde odstranění kruhů pod očima probíhá.
  • Pacient, jeho stav očního okolí a individuální potřeby.
  • Zvolená metoda odstranění kruhů pod očima, jednou z nejpoužívanějších metod odstranění kruhů pod očima je mezoterapie očního okolí, další vhodnou metodou je aplikace injekčních výplní na bázi kyseliny hyaluronové. V určitých případech lze pro dosažení co nejlepších možných výsledků kombinovat obě metody.
  • Složitost a rozsah zákroku, apod.

Ceny jednotlivých metod k odstranění kruhů pod očima

Odstranění kruhů pod očima, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 7.085 Kč, lze provést různými metodami.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

  • Mezoterapie očního okolí: cca 3 000 Kč
  • Aplikace injekčních výplní na bázi kyseliny hyaluronové: cca 5 000 Kč

Hradí odstranění kruhů pod očima pojišťovna?

Ne, odstranění kruhů pod očima se provádí z čistě estetických důvodů, a proto jej zdravotní pojišťovny neproplácí. Pacienti si odstranění v plné výši hradí sami.

Existuje možnost financování odstranění kruhů pod očima?

Ano, některé kliniky nabízejí možnost financování prováděných ošetření a zákroků. Má-li pacient o financování zájem, je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku pro více informací.

Obecná doporučení

Pacienti uvažující o odstranění kruhů pod očima by si při výběru vhodné kliniky měli řídit nejen cenou, ale i odborností lékařského týmu a recenzemi jednotlivých pacientů, kteří odstranění na klinice již prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, Je mi 20 let a mám výrazné tmavé kruhy pod očima. Trápí mě už od 12 let a mám je v rodině jenom já. Žádný krém ani balzám nepomáhá a nelze je skrýt ani korektorem. Posílám fotku, je focená ve dne při denním světle. Existuje něco, co by mi pomohlo? Děkuji moc za rady a přeji pěkný den.

Většinu tmavých propadů pod očima jsme schopni vylepšit aplikací gelu kyseliny hyaluronové bezbolestnou kanylkou z tváře. Aplikace nebolí, zlepšení většinou přetrvává i několik let. S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová klinika Yes Visage

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, ráda bych znala další názor na svůj problém. Je mi 34 a chtěla bych se zbavit propadlin pod očima. Byla jsem na konzultaci na klinice v Brně a doktorka mi řekla, že by výplň kys.hyaluronovou nedoporučila, neboť mám pod očima otoky a výplň by mohla navázat tekutinu a stav zhoršit. Soudím, že by to mohlo souviset s mojí pseudoalergií, trpím na histaminovou intoleranci a někdy mám problémy i s ucpanými nosnými dutinami. Jelikož jsem ale doufala, že se problém dá nějak zlepšit, chtěla bych se zeptat na další názor, opravdu je to neřešitelná situace? Dr. mi doporučila pouze lymfodrenáží masáže. Děkuji.

Dobrý den, myslím,že to není neřešitelná situace, jsou výplně ,které jsou upravené, aby k otokům nedocházelo ( oblast kolem očí)... Každé " kruhy" pod očima jsou ale malinko jiné a ošetření může být u různých lidí různé, záleží na více faktorech ( kvalita kůže, podkožní tuk, vrásky, pokles celkových obličejových partií, očních víček...). Musela by ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, mám už spoustu let tmavé kruhy pod očima a navíc se mi teď udělaly nažloutlé (nejspíš tukové) fleky. Ráda bych to odstranila, je to ve skutečnosti horší, než na fotce. Poradíte mi prosím? Nemohu si bohužel dovolit drahé zákroky, pracuji v neziskové organizaci, kde pomáháme dětem u dětských domovů a plat je minimální. Navíc se strašně bojím bolesti... :) Moc děkuji za rady, snad se podaří, abych se toho zbavila. Přeji klidné dny a spoustu zdraví.

IP Beauty

IP Beauty

Nejlepší odpověď

Dobrá ráno odstranil bych tukové plochy laserem. Výplněmi nebo laserem lze odstranit (zlepšit) tmavé kruhy pod očima. cenu odhaduji na asi 3-4000 S pozdravem MUDr. Radek Poláček

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaké jsou možnosti odstranění kruhů pod očima a asymetrie očí viz. foto. Je mi 30 let, kruhy s fialovým nádechem mám celý život. Asymetrie při běžném výrazu není tak výrazná, je vidět hlavně při úsměvu, mluvení a na fotkách. Poslední rok se při pohybu v obličeji přidala i volnější kůže/vzhled oteklých očí, které celkovému dojmu nepřidávají. Nemám preferenci co se týká neinvazivních vs. invazivních řešení, ráda bych ale dosáhla viditelné změny.

MUDr. Patrik Paulis

MUDr. Patrik Paulis

Nejlepší odpověď

Milá Deniso, možností k odstranění kruhů pod očima se nabízí celá řada. Na naší klinice Vám můžeme nabídnout služby jak plastického chirurga, tak i dermatologa. Po společné konzultaci můžeme tak najít pro Vás nejlepší řešení, navíc můžeme nabídnout i 3D vizualizaci, abyste si mohla udělat představu o možném výsledku. Pokud byste měla zájem o více ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ODSTRANĚNÍ KRUHŮ POD OČIMA

Problémy s výplněmi pod očima
Je to cca půl roku, co jsem si nechala vyplnit kruhy po očima kys. Hyaluronovou. Výsledek byl skvělý. Asi...
Evelyne
Poslední komentář: 7. 10. 2021 ·
1
Dědičné tmavé kruhy pod očima
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Mám tmavé kruhy po očima a nevím co s tím mám už dělat🙈 přijde mi, že je...
Mila26
Poslední komentář: 23. 12. 2020 ·
3 1
Dědičné kruhy pod očima
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat zdali jde nějak vyřešit/odstranit dědičné kruhy pod očima?? Mám je bohužel...
Nikki1208
Poslední komentář: 20. 5. 2018 ·
6
Co funguje na kruhy pod očima
Dobry den, je mi 24 let a opravdu me trapi kruhy pod ocima(propadliny), jiz jsem jednou podstoupila vypln...
Alin
Poslední komentář: 18. 5. 2018 ·
3 1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění kruhů pod očima. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Na kruhy pod očima jsem trpěla již několik let, nevyspáním mám dvě malé děti. Zkoušela jsem několik přípravků včetně sér a buď to nefungovalo vůbec a nebo jen lehce eliminovalo kruhy. Pak jsem vyzkoušela na doporučení kamarádky Syn ake - jejich oční krém a byla jsem unešená. Do měsíce bylo po kruhách a za další dva měsíce jsem viděla viditelné zjemnění vrásek kolem očí. Začala jsem si tento přípravek dávat i do nosoretních rýh a krásně to začalo vrásky vyhlazovat. Jsem nadšená. Děkuji

Cena 800 Kč

U pana primáře jsem podstoupila odstranění kruhů pod očima. Bála jsem se, ale pan doktor mi vše vysvětlil. Po zákroku mohu konstatovat, že můj strach byl zbytečný, celou dobu mi pan doktor vysvětloval co bude dělat. Výsledek je nad mé očekávání. Všem doporučuji.

Cena 5.898 Kč