Informace o ceně odstranění kruhů pod očima

7.010 Kč
průměr
26
odborníků

Tmavé kruhy a nevzhledné váčky pod očima vznikají v důsledku zhoršené cirkulace krve v jemné kůži očního okolí. Vznik tmavých kruhů je dán nejen geneticky, ale podílí se na něm i chronická únava, špatná životospráva, věk, stres apod. Díky estetické medicíně lze nevzhledné kruhy pod očima snadno odstranit – ať už pomocí mezoterapie očního okolí, nebo injekčními výplněmi s obsahem kyseliny hyaluronové. Výsledkem je mladistvý a zdravě vypadající pohled.

Odstranění kruhů pod očima Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 5.950 Kč 7.107 Kč 7.500 Kč
Cena v Šumperk 7.000 Kč 7.000 Kč 7.000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 5900 - 5.256 Kč
3 Příběhy
Průměrná cena 5.257 Kč - 8.762 Kč
2 Příběhy
Nejvyšší cena 8.763 Kč - 7.500 Kč
1 Příběh

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v odstranění kruhů pod očima?

Cena se liší především v závislosti na zvolené metodě odstranění. V ceně odstranění kruhů pod očima je obecně zahrnuto následující:

  • Úvodní odborná konzultace: odstranění kruhů pod očima předchází odborná konzultace, během které lékař provede kompletní diagnostiku očního okolí, navrhne možné řešení odstranění kruhů pod očima a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta.
  • Anestezie: odstranění nevzhledných kruhů pod očima se provádí bez použití anestezie, v ojedinělých případech lze u citlivějších pacientů oční okolí ošetřit znecitlivujícím krémem.
  • Samotné ošetření: ošetření je ambulantní a zabere jen pár minut.

Co může zvýšit cenu odstranění kruhů pod očima?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Lékař, jenž odstranění kruhů pod očima provádí, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, kde odstranění probíhá.
  • Pacient, jeho stav očního okolí a individuální potřeby.
  • Zvolená metoda odstranění kruhů pod očima, jednou z nejpoužívanějších metod odstranění kruhů pod očima je mezoterapie očního okolí, další vhodnou metodou je aplikace injekčních výplní na bázi kyseliny hyaluronové. V určitých případech lze pro dosažení co nejlepších možných výsledků kombinovat obě metody.
  • Složitost a rozsah zákroku, apod.

Ceny jednotlivých metod k odstranění kruhů pod očima

Odstranění kruhů pod očima, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 7 000 Kč, lze provést různými metodami.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

  • Mezoterapie očního okolí: cca 3 100 Kč.
  • Aplikace injekčních výplní na bázi kyseliny hyaluronové: cca 5 000 Kč.

Hradí odstranění kruhů pod očima?

Ne, odstranění kruhů pod očima se provádí z čistě estetických důvodů, a proto jej zdravotní pojišťovny neproplácí. Pacienti si odstranění v plné výši hradí sami.

Existuje možnost financování odstranění kruhů pod očima?

Ano, některé kliniky nabízejí možnost financování prováděných ošetření a zákroků. Má-li pacient o financování zájem, je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku pro více informací.

Obecná doporučení

Pacienti uvažující o odstranění kruhů pod očima by si při výběru vhodné kliniky měli řídit nejen cenou, ale i odborností lékařského týmu a recenzemi či pocity jednotlivých pacientů, kteří odstranění na klinice již prodělali.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Odstranění váčků pod očima tinka856680 · 14. 9. 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na možnosti odstranění váčků pod očima. Slyšela jsem již o několika metodách a možnostech, včetně aplikace botoxu, bez podstoupení jakéhokoliv zákroku? Je mi 34 let, na základě analýzy netrpím na přebytek tuku v těle, ba naopak, aktivně sportuji. Vaky se tvoří poslední cca 3 roky. Věřím, že příčinou bude především málo spánku a stres, což v tuto chvíli nijak neovlivním. Pro lepší posouzení současného stavu mohu případně dodat fotografie. Předem velice děkuji za vaše odpovědi. S pozdravem. K.

MUDr. Andrea Musilová

Nejlepší odpověď

Dobrý den, neviděla jsem Vás, ale jestli máte takové ty typické" vaky pod očima" a jinak kůži na dolních víčkách pevnou,elastickou, tak by pro Vás byla řešením tzn. transkonjuktivální blefaroplastika ( řez se nedělá na víčku, není žádná viditelná jizva, ale přístup je přes spojivku). Botox, laser, krémy apod. nepomůžou. Částečně !! někdy může p ... číst dál

3 odpovědi číst dál
Fialové kruhy pod očima AnnaFaterova · 9. 10. 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na otázku ohledně fialových kruhů pod očima. Přišly s pubertou a už neodešly. Je jedno, zda se dobře vyspím nebo špatně, jednoduše jsou tam furt každý den jen v menší nebo větší míře. Co se s nimi dá udělat? Slyšela jsem něco o injekcích a výplních, ale moc tomu nerozumím. Můžete mi poradit? Děkuji S pozdravem Anna Faterová

Ztotožňují se s odpovědi paní doktorky a mohu vám nabídnout mesoterapeutucké vyšetření, které prosvětlí jemnou pokožku pod očima. Jemně ji vyplní a zlepší její pružnost a hydrataci. S pozdravem Dr. Alina Bokoch

2 odpovědi číst dál
Modřina po operaci horních víček Laurinka13 · 23. 8. 2020

Dobrý den, jsem 2 měsíce po operaci horních víček a mám pod okem stále tmavou modřinu,dala by se něčím odstranit? Dále mě trápí tmavé kruhy pod očima. Děkuji.

Dobrý den, Je možné zahájit měkké pooperační ošetření založené na mezoterapii a radiofrekvenci za účelem zlepšení očních víček. Pokud máte jakýkoli dotaz, napište mi.

1 odpověď číst dál

Dobrý den, mám třicet let a díky správnému výrazu a kruhu pod očima mi zákazníci tipuju o deset let více. Jaká je pro mne nejvhodnější varianta pro odstranění kruhu a rýh pod očima? Doporučite mi prosím, nekoho zkušeného v Olomouci nebo popřípadě v Brně?

Dobrý den, příčin, díky kterým kruhy pod očima vznikají, je celá řada, jelikož pokožka očního okolí je velmi jemná. Pracuju v problematickém očním okolí se speciální jemnou výplňovou technikou na bázi kyseliny hyaluronové a aktivních látek. Doporučuji osobní konzultaci. S pozdravem Dr. Alina Bokoch

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ODSTRANĚNÍ KRUHŮ POD OČIMA

Dědičné tmavé kruhy pod očima
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Mám tmavé kruhy po očima a nevím co s tím mám už dělat🙈 přijde mi, že je...
Mila26
Poslední komentář: 23. 12. 2020 ·
3 1
Dědičné kruhy pod očima
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat zdali jde nějak vyřešit/odstranit dědičné kruhy pod očima?? Mám je bohužel...
Nikki1208
Poslední komentář: 20. 5. 2018 ·
6
Co funguje na kruhy pod očima
Dobry den, je mi 24 let a opravdu me trapi kruhy pod ocima(propadliny), jiz jsem jednou podstoupila vypln...
Alin
Poslední komentář: 18. 5. 2018 ·
3 1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Odstranění kruhů pod očima. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Na kruhy pod očima jsem trpěla již několik let, nevyspáním mám dvě malé děti. Zkoušela jsem několik přípravků včetně sér a buď to nefungovalo vůbec a nebo jen lehce eliminovalo kruhy. Pak jsem vyzkoušela na doporučení kamarádky Syn ake - jejich oční krém a byla jsem unešená. Do měsíce bylo po kruhách a za další dva měsíce jsem viděla viditelné zjemnění vrásek kolem očí. Začala jsem si tento přípravek dávat i do nosoretních rýh a krásně to začalo vrásky vyhlazovat. Jsem nadšená. Děkuji

Cena 800 Kč

U pana primáře jsem podstoupila odstranění kruhů pod očima. Bála jsem se, ale pan doktor mi vše vysvětlil. Po zákroku mohu konstatovat, že můj strach byl zbytečný, celou dobu mi pan doktor vysvětloval co bude dělat. Výsledek je nad mé očekávání. Všem doporučuji.

Cena 5.898 Kč