Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění kruhů pod očima: ceny

10.000 Kč
průměr
61
podle
lékařů

Tmavé kruhy a nevzhledné váčky pod očima vznikají v důsledku zhoršené cirkulace krve v jemné kůži očního okolí. Vznik tmavých kruhů je dán nejen geneticky, ale podílí se na něm i chronická únava, špatná životospráva, věk, stres apod. Díky estetické medicíně lze nevzhledné kruhy pod očima snadno odstranit – ať už pomocí mezoterapie očního okolí, nebo injekčními výplněmi s obsahem kyseliny hyaluronové. Průměrná cena odstranění kruhů pod očima je 10.000 Kč. Výsledkem je mladistvý a zdravě vypadající pohled.

Odstranění kruhů pod očima: ceny
Odstranění kruhů pod očima Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 2.500 Kč 6.250 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Brno 3.500 Kč 9.750 Kč 16.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 5.000 Kč 10.000 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Kuřim 12.000 Kč 14.000 Kč 16.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Co je zahrnuto v odstranění kruhů pod očima?

Cena se liší především v závislosti na zvolené metodě odstranění. V ceně odstranění kruhů pod očima je obecně zahrnuto následující:

  • Úvodní odborná konzultace: odstranění kruhů pod očima předchází odborná konzultace, během které lékař provede kompletní diagnostiku očního okolí, navrhne možné řešení odstranění kruhů pod očima a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta.
  • Anestezie: odstranění nevzhledných kruhů pod očima se provádí bez použití anestezie, v ojedinělých případech lze u citlivějších pacientů oční okolí ošetřit znecitlivujícím krémem.
  • Samotné ošetření: ošetření je ambulantní a zabere jen pár minut.

Co může zvýšit cenu odstranění kruhů pod očima?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Lékař, jenž odstranění kruhů pod očima provádí, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, kde odstranění kruhů pod očima probíhá.
  • Pacient, jeho stav očního okolí a individuální potřeby.
  • Zvolená metoda odstranění kruhů pod očima, jednou z nejpoužívanějších metod odstranění kruhů pod očima je mezoterapie očního okolí, další vhodnou metodou je aplikace injekčních výplní na bázi kyseliny hyaluronové. V určitých případech lze pro dosažení co nejlepších možných výsledků kombinovat obě metody.
  • Složitost a rozsah zákroku, apod.

Ceny jednotlivých metod k odstranění kruhů pod očima

Odstranění kruhů pod očima, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 10.000 Kč, lze provést různými metodami.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

  • Mezoterapie očního okolí: cca 3 000 Kč
  • Aplikace injekčních výplní na bázi kyseliny hyaluronové: cca 5 000 Kč

Hradí odstranění kruhů pod očima pojišťovna?

Ne, odstranění kruhů pod očima se provádí z čistě estetických důvodů, a proto jej zdravotní pojišťovny neproplácí. Pacienti si odstranění v plné výši hradí sami.

Existuje možnost financování odstranění kruhů pod očima?

Ano, některé kliniky nabízejí možnost financování prováděných ošetření a zákroků. Má-li pacient o financování zájem, je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku pro více informací.

Obecná doporučení

Pacienti uvažující o odstranění kruhů pod očima by si při výběru vhodné kliniky měli řídit nejen cenou, ale i odborností lékařského týmu a recenzemi jednotlivých pacientů, kteří odstranění na klinice již prodělali.

Nabídky pro zákrok Odstranění kruhů pod očima

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění kruhů pod očima. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
MUDr. Anna Zborovská nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u MUDr. Anna Zborovská. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
Zobrazit nabídky