Odstranění kruhů pod očima: ceny

6.500 Kč
průměr
57
podle
lékařů

Tmavé kruhy a nevzhledné váčky pod očima vznikají v důsledku zhoršené cirkulace krve v jemné kůži očního okolí. Vznik tmavých kruhů je dán nejen geneticky, ale podílí se na něm i chronická únava, špatná životospráva, věk, stres apod. Díky estetické medicíně lze nevzhledné kruhy pod očima snadno odstranit – ať už pomocí mezoterapie očního okolí, nebo injekčními výplněmi s obsahem kyseliny hyaluronové. Průměrná cena odstranění kruhů pod očima je 6.500 Kč. Výsledkem je mladistvý a zdravě vypadající pohled.

Odstranění kruhů pod očima: ceny
Odstranění kruhů pod očima Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 5.000 Kč 7.250 Kč 9.500 Kč
Ceny ve městě Praha 2.500 Kč 6.250 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 4.000 Kč 6.000 Kč 8.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Co je zahrnuto v odstranění kruhů pod očima?

Cena se liší především v závislosti na zvolené metodě odstranění. V ceně odstranění kruhů pod očima je obecně zahrnuto následující:

  • Úvodní odborná konzultace: odstranění kruhů pod očima předchází odborná konzultace, během které lékař provede kompletní diagnostiku očního okolí, navrhne možné řešení odstranění kruhů pod očima a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta.
  • Anestezie: odstranění nevzhledných kruhů pod očima se provádí bez použití anestezie, v ojedinělých případech lze u citlivějších pacientů oční okolí ošetřit znecitlivujícím krémem.
  • Samotné ošetření: ošetření je ambulantní a zabere jen pár minut.

Co může zvýšit cenu odstranění kruhů pod očima?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Lékař, jenž odstranění kruhů pod očima provádí, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, kde odstranění kruhů pod očima probíhá.
  • Pacient, jeho stav očního okolí a individuální potřeby.
  • Zvolená metoda odstranění kruhů pod očima, jednou z nejpoužívanějších metod odstranění kruhů pod očima je mezoterapie očního okolí, další vhodnou metodou je aplikace injekčních výplní na bázi kyseliny hyaluronové. V určitých případech lze pro dosažení co nejlepších možných výsledků kombinovat obě metody.
  • Složitost a rozsah zákroku, apod.

Ceny jednotlivých metod k odstranění kruhů pod očima

Odstranění kruhů pod očima, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 6.500 Kč, lze provést různými metodami.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

  • Mezoterapie očního okolí: cca 3 000 Kč
  • Aplikace injekčních výplní na bázi kyseliny hyaluronové: cca 5 000 Kč

Hradí odstranění kruhů pod očima pojišťovna?

Ne, odstranění kruhů pod očima se provádí z čistě estetických důvodů, a proto jej zdravotní pojišťovny neproplácí. Pacienti si odstranění v plné výši hradí sami.

Existuje možnost financování odstranění kruhů pod očima?

Ano, některé kliniky nabízejí možnost financování prováděných ošetření a zákroků. Má-li pacient o financování zájem, je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku pro více informací.

Obecná doporučení

Pacienti uvažující o odstranění kruhů pod očima by si při výběru vhodné kliniky měli řídit nejen cenou, ale i odborností lékařského týmu a recenzemi jednotlivých pacientů, kteří odstranění na klinice již prodělali.

Nabídky pro zákrok Odstranění kruhů pod očima

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění kruhů pod očima. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
MUDr. Anna Zborovská nabízí slevu 10% pro uži... MUDr. Anna Zborovská Stálá nabídka
MUDr. Anna Zborovská nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u MUDr. Anna Zborovská. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Laserová dermatologická klinika ALTOS Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz MUDr. Radek Pavlíček Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete svá data, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-10%
Speciální sleva na estetická ošetření: 10% Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum Stálá nabídka
Speciální sleva na estetická ošetření: 10% Stálá nabídka
Nenechte si ujít tuto příležitost: s Estheticon.cz ušetříte 10%, pokud jste se dostali do rukou Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum. Pokud hledáte nejlepší cenu za kvalitní služby, našli jste tu nejlepší možnost! Protože v Estheticon.cz nechceme, aby cena byla problém.
Číst dál
-10%
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabí... Aether Aesthetic and Beauty Clinic Stálá nabídka
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Estetik Care MUDr. Alina Bokoch Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
Zobrazit nabídky