Informace o ceně: Plexr

4.491 Kč
průměr
12
odborníků

Plexr je speciální radiofrekvenční přístroj určený k odstranění nechtěné kožní tkáně, jako jsou znaménka, výrůstky, pigmentové skvrny či jizvy. Dále jsou přístrojem Plexr ambulantně prováděny neinvazivní zákroky, například korekce pokleslých očních víček, lifting obličeje i dalších částí těla, zjemnění vrásek očního okolí, vyhlazení vrásek mezi obočím, ve středu čela nebo okolo rtů. Výsledná korekce nedokonalostí kůže a omlazení pokožky jsou naprosto bezpečné, šetrné a bez nutnosti použití skalpelu.

Plexr Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 1.500 Kč 5.142 Kč 8.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 1500 - 3.367 Kč
2 Příběhy
Průměrná cena 3.368 Kč - 5.613 Kč
5 Příběhů
Nejvyšší cena 5.614 Kč - 8.000 Kč
1 Příběh

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v ceně ošetření přístrojem Plexr?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od typu zákroku, který je přístrojem Plexr proveden. Dále pak také závisí na klinice, ve které se zákrok podstupuje. V konečné ceně je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní odborná konzultace: prvním krokem je počáteční konzultace, během které dermatolog pacienta vyšetří, zhodnotí stav jeho pokožky a vhodnost použití Plexru – popřípadě navrhne jiné metody léčby a zodpoví všechny případné otázky.
 • Anestezie: ošetření přístrojem Plexr je ambulantní a provádí se v lokální anestezii za užití znecitlivujícího krému či gelu.
 • Samotné ošetření: doba ošetření závisí na velikosti ošetřené plochy a typu zákroku provedeného pomocí přístroje Plexr – jinak dlouho trvá například vyhlazení jizev po akné a jinak dlouho operace horních víček.

Co může zvýšit cenu ošetření přístrojem Plexr?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Dermatolog, který ošetření přístrojem provádí, jeho odbornost a profesní zkušenosti.
 • Klinika, na které ošetření probíhá.
 • Pacient, jeho zdravotní stav pokožky a individuální potřeby.
 • Druh zákroku provedený přístrojem Plexr, ceny se liší v závislosti na konkrétních zákrocích.
 • Počet opakování, k docílení maximálních možných výsledků je doporučováno některé druhy zákroků opakovat. Například k vyhlazení vrásek přístrojem Plexr je vhodné ošetření zopakovat jednou až dvakrát. Nicméně vše je individuální, zde závisí na rozsahu i míře postižení a konkrétních přáních a očekáváních pacienta.
 • Složitost a rozsah ošetření.

Ceny ošetření přístrojem Plexr v České republice

Do ošetření přístrojem Plexr, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 5 100 Kč, spadá celá škála zákroků, které lze tímto inovativním přístrojem provádět.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

 • Operace horních či spodních víček: cca 6 000 Kč za jedno oční víčko.
 • Lifting obličeje nebo těla: od 3 000 Kč v závislosti na rozsahu ošetřené plochy.

Ošetření jizev po akné: od 1000 Kč v závislosti na rozsahu ošetřené plochy.

Hradí ošetření přístrojem Plexr pojišťovna?

Vzhledem k tomu, že je jedná o ošetření estetických a nikoliv funkčních vad, zdravotní pojišťovny zákroky prováděné přístrojem Plexr neproplácí. Pacienti si je v plné výši hradí sami.

Existuje možnost financování ošetření přístrojem Plexr?

Ano, některé kliniky nabízí svým klientům různé výhody, jako například možnost financování jednotlivých zákroků nebo cenově výhodné balíčky na opakované zákroky. V případě zájmu o financování ošetření přístrojem Plexr je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která se specializuje na tyto zákroky a vyžádat si bližší informace.

Obecná doporučení

Při výběru vhodné kliniky, která odborně provede ošetření přístrojem Plexr, by se pacienti kromě ceny měli řídit i odbornou znalostí ošetřujícího dermatologa, jeho zkušenostmi a výsledky. Dále je vhodné vzít v úvahu recenze či pocity jednotlivých pacientů, kteří ošetření na dané klinice již prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
dasha754993
Xantelazmata na očním víčku dasha754993 · 2. 3. 2021

Dobrý den, v roce 2018 jsem absolvovala odstranění xantelasmat pomocí Plexru. Bohužel, v oblasti odstranění, zůstala oproti zbytku tváře světlejší skvrna (jizva?). Jak je možné, že zůstala tato skvrna? Domnívala jsem se, že právě po plexru by nemělo po zákroku zůstat žádné zjizvení apod. Všechna doporučení lékařky jsem dodržovala. Je možné toto ještě opravit? V současné chvíli sy mi vytvořil nový útvar, je vhodné k odstranění zvolit opět plexr, když se poslední zákrok nepovedl? Přikládám fotografii jizvy. Děkuji.

DOBRÝ DEN, XANTELASMATA JSOU BOHUŽEL KOŽNÍ ÚTVARY GENETICKY PODMÍNĚNÉ A TVOŘÍ SE VĚTŠINOU NA VÍČKÁCH, A TO OPAKOVANĚ V RŮZNÝCH LOKALITÁCH, ČASTĚJI VŠAK V PŮVODNÍCH. VŽDYŤ NA TO NAŠE PACIENTKY UPOZORŇUJEME A BOHUŽEL SE MUSÍ OŠETŘENÍ PLEXREM OPAKOVAT 😎SJ

1 odpověď číst dál
gees

Dobrý den, na ošetření přístrojem plexr jsem byla 20.5.2020, dnes mi zůstaly jen dva stroupky, ostatní se odloupaly, ale na víčkách mám po stroupcích pořád růžové tečky. Nosím sluneční brýle a dle doporučení od paní doktroky ještě mažu krémem SPF 50. Chtěla bych se zeptat, jestli a kdy růžové tečky zmizí. Případně jestli mám něčím ošetřovat? Mazat? Děkuji mockrát, nevypadá to teď vůbec pěkně a make-up bych také asi neměla zatím používat.

Dobrý den, rychlost hojení je individuální. Stav, který popisujete, ale zatím nijak nevybočuje z normy. Kromě aplikace krému s SPF50 bych podle pocitu partie po zákroku promašťovala (např. 3% borová mast nebo Ophtalmo-Septonex, ale může to být už i běžný krém, který používáte). Jak často mazat záleží na typu pleti a hlavně Vašem pocitu, také na poč ... číst dál

1 odpověď číst dál
hanni

Dobrý den, trápí mě vytahaná kůže na horních očních víčkách (viz fotografie). Často mívám pocit těžkých víček a ospalosti, v létě nebo při námaze mi otékají a slzí mi oči a musím je obočím vytahovat nahoru. Nechce se mi na chirurgický zákrok (je mi 37), bylo by vhodné ošetření Plexrem? Provádí se ošetření i v létě? Děkuji za odpověď

Dobrý den, Ošetření Plexrem provádíme i v létě, samozřejmě je ale třeba pak ošetřená místa chránit před sluncem tmavými brýlemi a přípravky s SPF50. Ohledně efektu, zcela jistý efekt s krátkodobým hojením poskytne bohužel pouze chirurgický zákrok provedený atestovaným plastickým chirurgem. Při ošetření Plexrem výsledek sice je, ale je individuální ... číst dál

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU PLEXR

Plexr - horni ocni vicka
Dobry den, chtela bych nadzvednout ocni vicka, ale nevim, jestli je pristroj Plexr vhodny v mem pripade....
jana_novakova550064
Poslední komentář: 15. 8. 2017 ·
8 2

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Plexr. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Paní doktorka Chaloupková byla více než skvělá! Velmi špatně snáším bolest. Při zákroku mi velmi ochotně dělala pauzy po mém naznačení, že je již bolest velká (musím po pravdě říci, na mou žádost velmi časté pauzy). Cekově byl přístup velmi profesionální, přátelský a na vysoké úrovni. Vše mi ochotně vysvětlila. Na vše mě v klidu připravila. Prostě super!

Cena 1.000 Kč

Tak ja bych se take rada podelila o zkusenost. Minuly tyden ve stredu jsem podstoupila odstraneni kuze na hornich vickach. Druhy den po zakroku mi opuchly oci, treti a ctvrty den po zakroku mi opuchla pulka obliceje. Ze stroupku, jak vsichni pisou, mam dva velke silne strupy. Otok zmizel, ale ne uplne (oblicej je porad trochu opuchly). Takze nechapu, kdyz nekdo napise, ze dva dny po zakroku ma uz skoro vyloupane stroupky. Kde se stala chyba? Vysledek nemohu posoudit, ponevadz ty strupy budou asi dlouho mizet. Je to induviduelni, ale s timto jsem fakt nepocitala.

Cena 2.500 Kč

Vážená paní primářko, dovolte mně, abych Vám i celému kolektivu GIA Clinic touto cestou poděkovala za vzornou a profesionální péči. S takovým přístupem jsem se ze strany lékařů za celých 58 roků nesetkala. Velice mně překvapila SMS zpráva dva dny po zákroku s dotazem, zda je vše v pořádku. Je vidět, že Vám záleží na tom, aby byli pacienti spokojeni. S výsledku jsem nadšená a určitě to nebyl jediný zákrok, který u Vás podstoupím. Proto ještě jednou velké díky za vše. V. J.

Cena 13.000 Kč

Dobrý den.V pátek 21.2. jsem byla u paní doktorky Jurkové na plexru na dolních víčkách.Paní doktorka je velice příjemná,vše vysvětlí a je vidět,že je odbornice ve svém oboru.Zákrok po lokální anestezii nebolel. Dnes po 10 dnech mám stroupky vyloupané a kůže pod nimi je lehce zarůžovělá,ale hlavně efekt je viditelný,kůže je krásně vypnutá.Tímto bych chtěla p.doktorce poděkovat,za krásný výsledek její práce.Všem,kdo má problém s povolenou kůží tento zákrok doporučuji.Ještě jednou velký dík.Hana P.

Cena 6.000 Kč

Minulý týden jsem absolvovala u pana MUDr. Skály na Aurum Esthetic plexr dolních víček. Jsem maximálně spokojená s přístupem a kvalitou zákroku. Pan doktor má ojedinělý v této branží osobní přístup, vnímá představy a požadavky pacienta, nadprůměrně komunikuje s pacientem, naslouchá a nepřipadá mu zbytečné udělat plnohodnotnou konzultaci i před zákrokem plexru. Tímto zároveň děkuji paní MUDr. Vojtíškové, že se obklopuje takovými skvělými lidmi a odborníky. Vaše spokojená klientka Petra

Cena 8.000 Kč