Informace o ceně operace dolních víček

13 154 Kč
průměr
13
pacienti/ů
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 11000 - 9 864 Kč
4 Zkušenosti
Průměrná cena 9 865 Kč - 16 442 Kč
3 Zkušenosti
Nejvyšší cena 16 443 Kč - 16 000 Kč
3 Zkušenosti

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Rýhy pod očima TerezaT · 24 čen 2020

Dobrý den, prosím, poradíte, jak odstranit “rýhy” pod očima? Byla mi doporučena operace dolních víček? Pomůže na tento problém? Věk 36 let.

Dobrý den, zhodnotit lze opravdu na základě osobní konzultace s lékařem. Takto na dálku se nelze přesně vyjádřit. Můžete se objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE na tel. 227 777 777 nebo e-mailem info@yesvisage.cz. S pozdravem MUDr. Andrea Musilová www.yesvisage.cz

6 odpovědÍ číst dál

Dobrý den, je mi 44 let a mám povolenou kůži pod očima bez tukových výhřezů. Byla mi doporučena kantopastika. Zajímalo by mě, zda se provádí i samostatně nebo jen v kombinaci s dolními víčky a zda se po zákroku kůže pod víčky opravdu vypne. Nezmění se velikost a výraz očí? Kde se nachází jizvy? Má někdo zkušenost? Děkuji

MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď

Moc by mne zajímalo, kdo Vám doporučil tento výkon, respektive název tohoto výkonu. Neviděl jsem Vás, ale nejsem si jistý, že by Vám poklesl vazivový úpon zevního koutku. Většinou povadne kůže víček a když je hodně dole tak se dělá tzv. závěs zevního koutku ale bez intervence do úponu. Je to relativně obtížný výkon a sem tam nemusí mít úplně ten ne ... číst dál

5 odpovědÍ číst dál

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli ošetření dolních víček přístrojem "Plexr"řeší propadlé oči s tmavými kruhy pod očima. Pokud ne, prosím o radu, jak tento problém řešit. Děkuji a přeji hezký den. B.

Dobrý den, u nás na Klinice YES VISAGE úspěšně pracujeme v problematickém očním okolí se speciální jemnou výplňovou technikou na bázi kyseliny hyaluronové a aktivních látek. Doporučuji osobní a nezávaznou konzultaci abychom mohli posoudit Váš stav. Objednat se můžete na tel. čísle 227 777 777 nebo emailem info@yesvisage.cz. S pozdravem MUDr. ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, jsem pět týdnů po operaci spodních víček a týden po broušení jizev laserem. Víčka mám stále odchlípená od bulvy. Je to velmi mírné odchlípení, ale přesto velmi nepříjemné. Levé oko se mi navíc otevírá, musím na zavírání očí vynakládat poměrně značné úsilí. Oči mám neustále uslzené a pociťuji v nich i nepříjemný tlak a jakoby sníženou kvalitu vidění. Operatéra jsem na odchlípené víčko upozornila velmi záhy po operaci, říkal, že je to otokem a spraví se to. Totéž tvrdil před týdnem před broušením jizev, stejně tak ovšem tvrdil, že laserové broušení nebolí. Bolelo to hodně a já na tu bolest nebyla připravená, pan doktor mi následně řekl, že to tak moc bolet nemůže, a že je to psychické. Pak mi řekl, že žádné ektropium nemám, a že se nemám zhlížet v zrcadle a hledat mikro asymetrie. Pak se se mnou velmi rychle rozloučil, a když jsem požádala sestřičku o kontrolu v čase, kdy pan primář bude mít o něco více času, než tři minuty, řekla mi, že pan primář prostě více času nemá. Necítím z pana doktora vůbec žádný zájem, nevím, jak s ním probrat své obavy, jelikož si apriori myslí, že jsem hysterka. Rovněž mi nedoporučil vůbec žádné masáže, dal mi pouze hirudoid gel, který je v očním okolí hodně nepříjemný, ale držím a mažu. Všichni hovoří o takových masážích, vylepování víček, mně bylo řečeno, že nic masírovat nemám, další kontrolu mám až za měsíc. Nechci nic zanedbat, moje tvář je můj pracovní nástroj a kvůli pocitu neustále rozmlženého zraku jsem i dosti nekoncentrovaná a hodně unavená. Nevím, jak mám s takovým přístupem tomuto vyhlášenému lékaři důvěřovat, proto vznáším dotaz i sem, jak se o oči postarat, zda masírovat nebo ne, zda se to odchlípení spraví.. zatím vypadám stále jako, jak to tady nazvala jedna paní, jako smutný kokršpaněl. Přikládám dvě fotky, druhá je záměrně při pohledu zespoda, protože tam je odchlípení znatelné.

MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď

Domnívám se, že čas na úplné zahojení ještě nenastal a Vy ve strachu ze zanedbání tlačíte na lékaře, aby to bylo honem honem zahojené. Rovněž si nemyslím, že je dobře pálit operovanou krajinu laserem. To vše dráždí operaovaní místa vede to k dalšímu otoku a komplikacím. Ledujte co to jde, možná si jen opatrně 20 s. tlačte na vnitřní třetiny víček o ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O OPERACE DOLNÍCH VÍČEK

Tukové váčky pod spodními víčky
Dobrý den, všem, mám 5 let odoperována vrchní víčka. Myslím, že se povedlo. Nyní laboruji se spodními,...
steve802600
Poslední komentář: 20 lis 2019 ·
17 1

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Operace dolních víček

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Operace dolních víček. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Operace dolních víček. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Zákrok jsem podstoupila před 3 roky/nabídka akce/, od té doby téměř nepřetržitě záněty spojivek,přecházející na víčka,zřejmě pro opakované infekty způsobené nedovíráním levého oka 1mm škvíra.Pro nepříjemný tah v tomto oku,hned 2. den vyndán steh -ve stoje mezi dveřmi. Mezi dveřmi proběhla i moje další návštěva a po mém vyslovení "operace se nepovedla",jsem dostala zdůvodnění,že jsem starší/65/ a existuje přitažlivost zemská. Víčko se mně obracelo,pomoc jsem vyhledávala u očních lékařů /na ně mě operatér odkázal bez písemného dop./,v ruce jsem neměla žádný doklad o provedeném výkonu.Poměrně dost mně pomohly až později lymfodr. masáže, lékaři ať už oční,či z jiných oborů a já sama/zdrav. s./ Přetrvávající záněty ale ovlivnit nejdou, tak mě čeká reoperace, samozřejmě u jiného lékaře,který mně před lety operoval horní víčka s okamžitým perfektním výsledkem. Akce! Když čtu samé výtečné recenze, nemohu uvěřit,že jsem jediná poškozená a k tomu zdravotnice.

Cena 6 000 Kč

Chtěl bych poděkovat celému kolektivu v čele s Doc.Mudr. Ondřejem Měšťákem Ph.D za příjemné lidské vystupování , které mě provázelo od první kontroly , při operaci a i při závěrečné kontrole . S výsledkem operace jsem maximálně spokojený . Veliká úcta celému kolektivu kliniky.

Cena 14 500 Kč

K zákroku jsem se odhodlávala dlouho, protože kvůli "pytlům" pod očima jsme vypadala vyčerpaně, unaveně. Po několika týdnech sbírání informací a čtení recenzí jsem se rozhodla zákrok podstoupit u MUDr. Chorváta. Po příchodu na kliniku v den zákroku se mnou pan doktor ještě jednou probral celý postup a upozornil i na případná na rizika operace. Po převlečení jsem si došla na operační sál, kde probíhala příprava. Samotný zákrok pak trval asi 40 min v lokální anestezii, byl naprosto bezbolestný, cítila jsem jen "tahání". Po operaci jsem normálně viděla, měla jsme pouze pocit svědění očí a zastřeného pohledu. Oči jsem několikrát denně chladila, aby otok rychleji splaskl, po pár dnech se přidalo mírné svědění, které provází hojení. Žádné prášky na bolest jsem brát nemusela. Dodržovala jsem klidový režim, chodila na procházky s dcerou a psem, víc odpočívala. Po 10 dnech mi sestra vyndala stehy, celá záležitost byla během pár minut hotová,. Teď promašťuji jizvy mastí a provádím tlakovou masáž, 11 dnů po operaci mám pod očima jen červené "čárky" a mizející lehký otok. Věřím, že nevzhledné pytle jsou definitivně pryč a já opět budu vypadat odpočatě a mladě :-).

Cena 16 000 Kč

Byla jsem se zákrokem velice spokojena. velice příjemné prostředí i personál. Doporučila bych MUDr. T. Utíkala i dalším zájemcům k operaci víček. Pan doktor je velkým profesionálem ve svém oboru. Moc děkuji za poskytnutou službu.

Cena 11 000 Kč

Se zákrokem jsem byla nesmírně spokojená. Dlouho jsem přemýšlela nad operací dolních víček, ale měla jsem velké obavy, po konzultaci s panem doktorem jsem se odhodlala a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem udělala. Zákrok byl rychlý, bezblestný a pak doktor i personál byli perfektní. Všem zákrok velice doporučuji u pana doktora Utíkala.

Cena 13 500 Kč