28. 8. 2018 · Aktualizováno: 25. 9. 2023

Zkušenost na klinice Yes Visage

Zkušenost na klinice Yes Visage

Zkušenost na klinice Yes Visage , musím hodnotit kladně. Konzultace proběhla na pobočce v Brně kde jsem chodila i na kontroly a veškerá péče byla výborná. Samotný zákrok jsem absolvovala na pobočce v Praze , kde jsem byla opravdu spokojená jak s hospitalizací tak s péčí sestřiček.

Plastika nosu a rtu

Jmenuji se Jana a pan doktor mi zkazil dve plasticke operace v obliceji. Operoval dve rozdilne casti najednou a k naprosto neuspokojivemu vysledku. Musela jsem se nechat po par letech preoperovat u jineho lekare a konecne ke sve spokojenosti.

Septorinoplastika - spokojenost

Ráda bych takto poděkovala za komplexní řešení mého problému - deformity nosní přepážky a "křivého nosu". Jsem již delší dobu po septorinoplastice (+ LAMPT). Bála jsem nejvíce modřin a otoků, ty zmizely cca 14 dní po operaci, to už jsem mohla...