Asklepion

(5.0) 100 % doporučuje
Transparent

Transparent doctor

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Jihlava
Asklepion je jedním z největších soukromých zařízení pro estetickou medicínu v EU. Od roku 1996 jsme ošetřili stovky tisíc spokojených klientů. Staňte se i vy jedním z nich. Poskytujeme služby v oborech dermatologie, laserové medicíny, plastické chirurgie, stomatologie, cévní chirurgie, ORL, kosmetiky, fyzioterapie, atd. Od založení institutu v roce 1996 byly např. jen v Praze ošetřeny stovky tisíc spokojených klientů. Asklepion byl původně... (mechanické odstranění horních vrstev kůže Jihlava)

MUDr. Dagmar Ulrichová

Žádné recenze
Jihlava
Ordinační hodiny:Pondělí: 8,00 - 12,00Úterý: 8,00 - 12,00 12,30 - 14,00Středa: 9,00 - 12,00 12,30 - 16,00Biostimulační laser 50,- Kč Odstraňování drobných kosmetických defektů elektrokauterem 100,- až 300,- KčMUDr. Dagmar Ulrichová se ve své praxi specializuje na oblast dermatovenerologie (kožní lékařství), tedy především na problematiku... (mechanická exfoliace Jihlava)

MUDr. Ivana Vybíralová

Žádné recenze
Jihlava
Cena od 880 Kč
MUDr. Ivana Vybíralová vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Zde promovala již v roce 1994. Tato lékařka se specializuje na obor dermatoveneroogie. Vlastní certifikát, který ji opravňuje k výkonu soukromé praxe a lektora v daném oboru. zároveň vlastní i certifikát pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře. Vlastní také diplom celoživotního vzdělání. V současnosti působí tato lékařka v kožní ambulanci Polikliniky... (mechanická exfoliace Jihlava)
NOVINKA International Doctors
Zobrazit místní lékaře
Znáte naše mezinárodní odborníky?
Seznamte se s odborníky z jiných zemí, kteří nabízejí zákroky, o které máte zájem
  • Itálie
  • Slovensko
  • Mexiko
  • Španělsko
  • Německo

Nemocnice - Kožní oddělení Jihlava

Žádné recenze
Jihlava
Kožní oddělení Nemocnice Jihlava se skládá jak z ambulantní, tak lůžkové části. Kapacita lůžkové části je 15 lůžek, jedno z nich je pak na samostatném pokoji. Tato část slouží k léčbě pacientů s onemocněními vyžadující složitější léčbu, dále jsou zde hospitalizováni pacienti s chronickými nemocemi, venerologickými onemocněními či zhoršeným stavem. Součástí oddělení je i řada ambulancí. V rámci oddělení je také provozováno několik... (čištění diamantovou bruskou Jihlava)