MUDr. Ivana Vybíralová

MUDr. Ivana Vybíralová

Žádné recenze
Ohodnotit
ul. Vrchlického 59, Jihlava, Kraj Vysočina
MUDr. Ivana Vybíralová
MUDr. Ivana Vybíralová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Ivana Vybíralová vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Zde promovala již v roce 1994. Tato lékařka se specializuje na obor dermatoveneroogie. Vlastní certifikát, který ji opravňuje k výkonu soukromé praxe a lektora v daném oboru. zároveň vlastní i certifikát pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře. Vlastní také diplom celoživotního vzdělání.

V současnosti působí tato lékařka v kožní ambulanci Polikliniky Třešť.

Nutno zmínit, že MUDr. Ivana Vybíralová se věnuje i publikační činnosti – její článek byl otištěn například v odborném časopise Dermatologie pro praxi.

Kožní ambulance Polikliniky Třešť se věnuje diagnostice a léčbě širokého spektra kožních chorob. Mezi ta nejčastější, se kterými sem pacienti přicházejí, patří ekzémová onemocnění dětí i dospělých, akné a obličejové dermatózy, ale také psoriáza (česky lupénka).

Oddělení se však věnuje také léčbě bércových vředů a bakteriálním, plísňovým a virovým kožním chorobám. Stejně tak je důležitou součástí činnosti této ambulance diagnostika a léčba kožních nádorů. V případě potřeby odebrání vzorku kůže probíhá spolupráce s chirurgem.

Za zmínku stojí i fakt, že zde probíhá ošetření tekutým dusíkem, odstraňování bradavic a kožních výrůstků. Ambulance se věnuje také diagnostice pohlavně přenosných nemocí.

Poliklinika se nachází v obci Třešť a bez problému se sem dostanete i za pomoci veřejné dopravy. V blízkosti budovy se nachází autobusová zastávka (Třešť, poliklinika), poměrně nedaleko leží i vlaková zastávka (Třešť, město). Zároveň je nutné zmínit, že vedle budovy najdeme parkoviště a další je vzdálené jen několik kroků (nachází se u nedalekého nákupního centra).

Stejně jako další pracoviště Polikliniky třešť, je i kožní ambulance vybavena moderními technologiemi. Všechna vyšetření probíhají v klidném prostředí s přátelskou atmosférou. Vždy jsou brány ohledy na individuální potřeby daného pacienta, samozřejmostí je také zajištění soukromí.

Kromě kožní ambulance je součástí Polikliniky Třešť také ambulance ORL, kardiologie, gastroenterologie či neurologie.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.