Informace o ceně: Mikrodermabraze

2.724 Kč
průměr
88
odborníků

Mikrodermabraze je kosmetická procedura určená ke zlepšení hladkosti nejpovrchnějších vrstev pokožky. Při mikrodermabrazi se používá jemný kartáč nebo kotouč, který se rychle otáčí, aby odstranil vrchní vrstvy pokožky. Tento proces je samozřejmě spojen se zraněním kůže, která se proto bude nějakou dobu hojit. Nová kůže bude kvalitnější než kůže, která byla odstraněna. Procedura je obvykle levnější než chemický peeling nebo laserový resurfacing. Průměrná cena mikrodermabraze je 2.724 Kč. Hloubka kůže, která je odstraněna, závisí na rychlosti, kterou se zařízení točí, hrubosti brusného povrchu, tlaku vyvíjenému na nástroj a době aplikace. Mikrodermabraze se nejčastěji provádí na obličeji k odstranění jizev po akné nebo jemných vrásek. Používá se také k odstranění tetování.

Mikrodermabraze Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 500 Kč 1.245 Kč 1.990 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 1.700 Kč 1.700 Kč 1.700 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 1.000 Kč 1.500 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Praha 500 Kč 6.750 Kč 13.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 750 Kč 6.125 Kč 11.500 Kč
Ceny ve městě Jihlava 880 Kč 880 Kč 880 Kč
Ceny ve městě Písek 2.000 Kč 4.000 Kč 6.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 500 Kč 1.500 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě Šumperk 700 Kč 700 Kč 700 Kč
Ceny ve městě Vysoké nad Jizerou 4.500 Kč 4.500 Kč 4.500 Kč
Ceny ve městě Zlín 790 Kč 895 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Znojmo 1.200 Kč 2.850 Kč 4.500 Kč
Ceny ve městě Český Krumlov 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Nový Jičín 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Sokolov 500 Kč 600 Kč 700 Kč
Ceny ve městě Poděbrady 999 Kč 999 Kč 999 Kč
Ceny ve městě Hluboká nad Vltavou 6.000 Kč 6.000 Kč 6.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 500 - 2.042 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 2.043 Kč - 3.405 Kč
9 Příběhů
Nejvyšší cena 3.406 Kč - 13.000 Kč
1 Příběh

Mikrodermabraze cena

Cena mikrodermabraze závisí na ploše ošetřované oblasti. V některých případech je nutné podstoupit více sezení a tím se cena samozřejmě zvýší. Doporučuje se 3 až 8 ošetření podle stavu pleti. Průměrná cena jednoho sezení se v České republice pohybuje kolem 1 000 Kč. Mikrodermabraze řadí k neinvazivním ošetřením, vyžaduje lokální anestetikum. Aplikace se však doporučuje několikrát opakovat. Počet aplikací záleží na stavu ošetřované pokožky. V ceně zákroku bývá započítaná i konzultace. Některé kliniky nabízí konzultaci zdarma. Cenu mikrodermabraze je možné určit až po konzultaci. Některé kliniky poskytují slevu na balíčky, které jsou sestaveny z několika sezení.

Co je zahrnuto v ceně mikrodermabraze?

V ceně je většinou zahrnuté důkladné odlíčení pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, cena za anestezii a vlastní výkon, výživná séra, zklidňující masku a závěrečnou masáž. Cena zákroku může zahrnovat i konzultaci. Konečnou cenu dermabraze je vždy nutné konzultovat s klinikou.

Co může zvýšit cenu mikrodermabraze?

Nejzákladnějším faktorem konečné ceny je rozsah ošetřované oblasti a stav pokožky, kterou je třeba ošetřit. Cena, kterou zaplatíte, závisí mimo jiné na místě vámi vybrané kliniky a úrovni zkušeností. Kliniku lze vybrat i na základě fotografií poskytovaných klinikami a recenzí předchozích klientů.

Ceny mikrodermabraze v České republice

Průměrná cena klinik provádějících dermabrazi je v České republice 2.724 Kč. Sezení se však doporučuje opakovat pro dosažení lepších výsledků. Cena se může zvýšit dle rozsahu problému.

Je mikrodermabraze hrazena pojišťovnou?

Mikrodermabraze se řadí mezi zákroky estetického charakteru a tyto zákroky nejsou hrazeny pojišťovnami. Je tu ale výjimka v případě poúrazové tetováže, kdy je výkon hrazen zdravotní pojišťovnou.

Je možná mikrodermabraze na splátky?

Dermabrazi lze na mnoha klinikách splácet, záleží pouze na domluvě s vámi vybranou klinikou. Pokud Vám finanční situace nedovoluje zákrok podstoupit, mnoho klinik platbu zákroků na splátky nabízí.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Před rokem a půl jsem měla ošklivé akné. Některé pupinky jsem si bohuzel mackala. Nyni kdyz temer zmizel cervene fleky po nich, jsem si vsimla, ze misty mam svetlejsi flicky a misty malinkate uplne bile ( jak tecka od propisky). Je mozne, ze tyto tecky postupem casu zaniknou ci se opali?

Zatím žádné odpovědi
adina34

Dobrý den, po reakci na zinek se mi nad horním rtem udělaly 3 velké strupy a zůstaly mi 3 vpadlé díry. Nikde mi nechtějí pomoc, všude odpovídají, že není pomoci. V Brně na Berkove mi navrhli řezat a zašít s tím, že zůstanou 3 jizvy po šití, ale nemají laser, takže by zůstaly 3 jakoby vrásky. Jsem už nešťastná, nevím co s tím. Děkuji za každou odpověď Ivana

Dobrý den Na základě vašich fotografií bych se pokusil provést techniku ​​subicionu s dermální výplní pro zvýšení pleti a zlepšení oblasti. Mohlo by to však zcela neopravit díry a může vyžadovat několik sezení. Pokud máte jakýkoli dotaz, napište mi.

1 odpověď číst dál

Dobrý den, mám na sobě 4 tetování a chtěla bych si je všechny nechat odstranit. Nechci však laserové odstranění. Všechna tetování jsou hodně barevná. Bylo by možné to řešit excizí nebo dermabrazí? S případným zjizvením bych počítala. Jedno je malé - na vnitřní straně předloktí 2x6 cm, pak nad kotníkem 12x5 cm, na zadní straně paže 10x4 cm a pak bohužel bohužel v horní straně stehna 16x16 cm. Bylo by možné to vyřešit takto? Případně jaká by byla rizika a doba rekonvalescence? Moc děkuji za odpovědi.

Dobrý den, Bohužel dermoabrace ani odstranění by nebylo doporučeno k odstranění tetování. Na základě toho, co popisujete, a velikosti vám důrazně doporučuji Qswitch Laser. Na jednu relaci je pouze 1900 Kč a jedná se o velmi rychlý postup. Pokud máte jakýkoli dotaz, napište mi.

1 odpověď číst dál
eva123

Dobrý den, chtěla bych podstoupit dermabrazi na odstranění jizev po akne na obličeji. Můžete mi prosím doporočit kde v Brně se tento zákrok provádí.

Dobrý den, níže Vám posílám odkaz na náš web, kde naleznete podrobnosti k tomuto ošetření https://www.petraclinic.cz/cs/zakroky/diamantova-mikrodermabraze-s-laserovou-sprchou. Na osobní konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření právě pro Vás. Napište mi prosí termín, který je pro Vás nejvhodnější. Při konzultaci je možné ošetření ihned pr ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Mikrodermabraze. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Chtěla jsem Vám poděkovat za představení prouduktu Hydrafacial. Sama jsem tomu moc nevěřila, ale stačila jedna kůra a efekt byl nad očekávání. Pleť je celá rozzářená a viditelně vyčištěná. A ještě k tomu za příjemné peníze a jen za půl hodinky:)? Ideální! Takže ještě jednou moc děkuji celému Vašemu týmu a budu se těšit na brzkou viděnou.Zuzana

Cena 1.650 Kč