Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mikrodermabraze: ceny

2.844 Kč
průměr
72
podle
lékařů

Mikrodermabraze je kosmetická procedura určená ke zlepšení hladkosti nejpovrchnějších vrstev pokožky. Při mikrodermabrazi se používá jemný kartáč nebo kotouč, který se rychle otáčí, aby odstranil vrchní vrstvy pokožky. Tento proces je samozřejmě spojen se zraněním kůže, která se proto bude nějakou dobu hojit. Nová kůže bude kvalitnější než kůže, která byla odstraněna. Procedura je obvykle levnější než chemický peeling nebo laserový resurfacing. Průměrná cena mikrodermabraze je 1.500 Kč. Hloubka kůže, která je odstraněna, závisí na rychlosti, kterou se zařízení točí, hrubosti brusného povrchu, tlaku vyvíjenému na nástroj a době aplikace. Mikrodermabraze se nejčastěji provádí na obličeji k odstranění jizev po akné nebo jemných vrásek. Používá se také k odstranění tetování.

Mikrodermabraze: ceny
Mikrodermabraze Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 500 Kč 5.200 Kč 9.900 Kč
Ceny ve městě Plzeň 500 Kč 1.500 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 750 Kč 6.125 Kč 11.500 Kč
Ceny ve městě Zlín 2.000 Kč 2.500 Kč 3.000 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 1.850 Kč 1.920 Kč 1.990 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 1.000 Kč 1.500 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Písek 2.000 Kč 4.000 Kč 6.000 Kč
Ceny ve městě Šumperk 2.000 Kč 2.250 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě Znojmo 1.200 Kč 2.850 Kč 4.500 Kč
Ceny ve městě Sokolov 500 Kč 600 Kč 700 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Mikrodermabraze cena

Cena mikrodermabraze závisí na ploše ošetřované oblasti. V některých případech je nutné podstoupit více sezení a tím se cena samozřejmě zvýší. Doporučuje se 3 až 8 ošetření podle stavu pleti. Průměrná cena jednoho sezení se v České republice pohybuje kolem 1 000 Kč. Mikrodermabraze řadí k neinvazivním ošetřením, vyžaduje lokální anestetikum. Aplikace se však doporučuje několikrát opakovat. Počet aplikací záleží na stavu ošetřované pokožky. V ceně zákroku bývá započítaná i konzultace. Některé kliniky nabízí konzultaci zdarma. Cenu mikrodermabraze je možné určit až po konzultaci. Některé kliniky poskytují slevu na balíčky, které jsou sestaveny z několika sezení.

Co je zahrnuto v ceně mikrodermabraze?

V ceně je většinou zahrnuté důkladné odlíčení pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, cena za anestezii a vlastní výkon, výživná séra, zklidňující masku a závěrečnou masáž. Cena zákroku může zahrnovat i konzultaci. Konečnou cenu dermabraze je vždy nutné konzultovat s klinikou.

Co může zvýšit cenu mikrodermabraze?

Nejzákladnějším faktorem konečné ceny je rozsah ošetřované oblasti a stav pokožky, kterou je třeba ošetřit. Cena, kterou zaplatíte, závisí mimo jiné na místě vámi vybrané kliniky a úrovni zkušeností. Kliniku lze vybrat i na základě fotografií poskytovaných klinikami a recenzí předchozích klientů.

Ceny mikrodermabraze v České republice

Průměrná cena klinik provádějících dermabrazi je v České republice 1.500 Kč. Sezení se však doporučuje opakovat pro dosažení lepších výsledků. Cena se může zvýšit dle rozsahu problému.

Je mikrodermabraze hrazena pojišťovnou?

Mikrodermabraze se řadí mezi zákroky estetického charakteru a tyto zákroky nejsou hrazeny pojišťovnami. Je tu ale výjimka v případě poúrazové tetováže, kdy je výkon hrazen zdravotní pojišťovnou.

Je možná mikrodermabraze na splátky?

Dermabrazi lze na mnoha klinikách splácet, záleží pouze na domluvě s vámi vybranou klinikou. Pokud Vám finanční situace nedovoluje zákrok podstoupit, mnoho klinik platbu zákroků na splátky nabízí.

Nabídky pro zákrok Mikrodermabraze

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Mikrodermabraze. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
Zobrazit nabídky