Liposukce mi vrátila postavu z mládí

Kritina

S postupným oddalováním jsem podstoupila 3 a polední liposukci od pana doktora. Konečně se mi vrací má postava kterou jsem ztratila s přibývajícím věkem a třemi dětmi. Pan doktor je skvělý, na celé klinice se ke mně chovali super, doporučuji

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Michaela

Prosím podělíš se o fotky? Myslím, že teď před létem na liposukci myslíme všechny...jak to vypadá? Které partie máš ošetřené a jakou metodou?

a poslední věc - jak moc to bolí?

Zobrazit odpověď
Kritina

Zdravím, ještě nejsem ve finálním výsledku, takže se o fotky dělat nechci. Až zmizí jemné otoky tak to bude super. Jinak nechávala jsem si dělat slim lipo břicha, boků a teď jsem byla na vnějších stehnech. A k poslednímu dotazu, zákroky nejsou bolestivé, ale pouze nepříjemné. To podle mě zvládne každý, na víc když se hojíte tak máte kompresní prádlo které vás krásně stáhne a všechno máte jakoby zpevněné.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Raďa 12.9.2019
Spokojený/á

Jsem moc spokojená. Sestřičky a pan doktor super. U konzultace bylo řečeno vše, co se dělo poté. Neměla jsem z ničeho obavy a zákrok samotný nebyl bolestivý, pro mě pouze maličko nepříjemný. Doporučuji pana doktora.

Doktor ve Vašem okolí