Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

13. 1. 2020 · Aktualizováno: 17. 1. 2020

Odbourání tuku rázovou vlnou bez efektu

Nestojí to za to
Průměrná cena: 20.000 Kč

O lékaři

Klinika estetické a laserové medicíny Petra Clinic
2 adresy v Karlovarský kraj, Praha (kraj)...
Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Odbourán tuku rázovou vlnou. Byla mi doporučena rázová vlna na odbourání tuku. Zákrok byl velmi bolestivý a do půl roku žádné výsledky. Lékař nebyl přítomen, vše v rukou sester a personálu. Vyhozené peníze.

3

Komentáře (3)

Dobrý den. Mohu se zeptat, kde jste na tom byla. Na kterou kliniku jste se obrátila...ani se neptám na případného lékaře. Píšete, že tam nebyl. Byla jste vůbec na klinice? Děkuji za info..
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Branislava

Po dobu, kdy jsem pravidelně docházela do Petra Clinic na jednotlivá ošetření, jsem si velice rychle zvykla nejen na profesionální a dokonalý přístup, ale taky na velice příjemné vystupování všech zaměstnanců, "rodinné" prostředí...Babička...

Číst dál
Odstranění tuku v Arte Clinic

Už od počátku komunikace byla skvělá i když jsem šla až na zákrok bez konzultace. Ale vše mi bylo na místě vysvětleno, úžasný přístup k lidem, každá otázka mi byla skvěle odpovězena, věděla jsem co mě čeká. Samotný zákrok se dal zvládnout a...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.