21. 3. 2019 · Aktualizováno: 11. 10. 2023

Recenze pár dní po operaci horních víček

Recenze pár dní po operaci horních víček

Byla jsem teprve ve čtvrtek 14.3 je to pár dní,ale vůbec to nebolelo a i když jsou oči ještě otekle,uz vidíte na první pohled ten zázrak,bude to krásný ažse vše z boji.Paní doktorka Úvěrová byla úžasná,i celý tým.Všem doporučuji kliniku Surgal.

Komentář (1)

Dobrý den,dnes je to 14dni po operaci horních vilček,oči jsou ještě trochu natekle,ale ten výsledek je přímo neskutečný,ještě jednou děkuji paní doktorce <br />
Lucii <br />
Kucerove,,za její úžasnou práci,krásný přístup a všem kliniku Surgal doporuciji.<br />
Děkuji a mějte se. <br />
Jarmila

Operace horních víček

Pro zákrok jsem se rozhodla jen tak, že už mám věk, něco se sebou dělat. Bála jsem se, co jsem si to vymyslela. Pan Dr. mě uklidnil během 5 minut. Jeho práce byla jako symfonie. Jeho rychlost (zákrok trval 25.min), šikovnost, preciznost a profesionalita...