BESTÉE clinic

BESTÉE clinic Premium

(75 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Sokolská třída 21, Ostrava, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 29 hodin
Pracovní doba: Po - Pa 9:00-17:00
IČP nebo IČO 14171970
Možnosti financování
BESTÉE clinic Premium
(75 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 7314 návštěv profilu

BESTÉE Clinic se nachází v samém centru Ostravy. Je klinikou nabízející zákroky plastické chirurgie jako jsou operace víček s neviditelnou jizvou, browliftové techniky, temporální lifting, veškeré formy faceliftu v lokální anestezii a neinvazívní estetické zákroky. Naším hlavním cílem je kompletní péče, estetický vzhled a zdraví klienta, přičemž vždy klade důraz na individuální přání pacientů a přirozenou krásu.

Na klinice je vám pod vedením primáře plastického chirurga MUDr. Michala  Dychuse a MUDr. Jany Šimurdové k dispozici zkušený tým kvalifikovaných lékařů a specialistů. Spojením moderních medicínských metod omlazení vzhledu přinášejí svým klientům dlouhodobé výsledky a spokojenost.

Bestée nabízí ošetření v oblasti obličeje, těla, vlasů, ale pomůže vám rovněž se zdravím a výživou. Svým klientům nabízí nejvyšší světovou kvalitu nejen plastických zákroků, ale taky estetických zákroků s využitím moderních medicínských metod omlazení, jakými jsou například odstranění vrásek bolutotoxínem, nebo nuckleofilem, injekční výplně kyseliny hyaluronové, hydroxiapatitu, tekutý lifting, permanentní make-up, anti-aging procedury a trvala laserová epilace.

V oboru plastické chirurgie se vám bude věnovat vyhledávaný a zkušený plastický chirurgové prim. MUDr. Michal Dychus, Mudr. Hana Skeřilová, mikrochirurgové Gabriel Badida a Andrej Berkeš. 

Pan doktor Gabriel Badida je plastický a rekonstrukční chirurg s mnohaletou praxí. Pokud hledáte plastického chirurga speciálně na blefaroplastiku s inovací midface liftingu, nebo temporálního liftingu v Ostravě, pan doktor Gabriel Badida je tím pravým pro vás.  Kromě blefaroplastiky se pan doktor Badida specializuje také na mnoho dalších oblastí, jako je plastika břišní stěny, augmentace prsů, chirurgická korekce jizev, liposukce, zvětšení rtů a mnoho dalšího. Do team plastiků patří i MUDr. Hana Skeřilová s více jak 18 lety zkušenosti s faceliftem,  mini faceliftem, chirurgickým řešením kontur obličeje a také efektivního řešení povadlé kůže krku. Je jedinou lékařkou v celé Ostravě zabývající se faceliftem v lokální anestezii bez uspání.

MUDr. Andrej Berkeš, atestovaný plastický chirurg, specializovaný na mikrochirurgii, plastiku víček a augmentaci a modelaci prsou nebo břicha se těší velké oblibě u klientek, hlavně pro obrovský cit pro detail a profesionalitu.

Estetické zákroky na klinice provádí lékařky MUDr. Jana Šimurdová, MUDr. Vanesa Szabadová, MUDr. Olena A. Bal, MUDr. Pavlína Šťastná.

Zakladatelkou je MUDr. Jana Šimurdová. Paní doktorka patří mezi nejznámější a nejvyhledávanější odbornice v oblasti estetiky v Česku. Zabývá se neinvazívními metodami omlazení, aplikací kyseliny hyaluronové a botulotoxinu. Dále je supervizorem veškerých prováděných zákroků, a také je školitelem v oboru estetické medicíny.MUDr. Vanesa Szabadová je chirurg s vášní a vzděláním pro estetické zákroky v kombinaci s chirurgickými. Na klinice aplikuje kyselinu hyaluronovou, botulotoxin, komplexní proměny a tekutý lifting. Je oblíbenou ve zvětšovaní rtů a browliftových technikách.MUDr. Olena A. Bal je atestovaný odborník na celé portfolio estetických zákroků od bio stimulací po tekutý lifting kyselinou hyaluronovu, poly-kaprolaktomen nebo hydroxiapatitem. Je multi-jazyčná a těší se i zahraniční klientele.

MUDr. Pavlína Šťastná dermatolog a anti-aging specialistka má více jak 20 let zkušeností s omlazením obličeje, krku a dekoltu, liftingem a aplikace botulotoxinu. Zaměřuje se nacelkové proměny klientek a na dlouhodobou udržovací péči neinvazivními metodami estetické medicíny.

Mezi další oblíbené zákroky na klinice patří mezoterapie vitalinjektorem, permanentní make-up  vitamínové terapie a pro podnikatelé infuzní terapie cerebrolyzínu nebo populárního vitamínu C.

Pro zákazníky kliniky Bestée je k dispozici VIP benefit club v rámci kterého můžete okamžitě čerpat výhody, slevy a nadstandardní péči.

Těšíme se na Vás, tým BESTĒE

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Asociace a ocenění:

 • Česká společnost plastické chirurgie

Zkušenost:

 • 2 roky

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • English
 • Slovenčina

Financování nebo platební prostředky:

 • Ano

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (75)

5.0
75 Recenzí · 100 % doporučuje
Zvětšení rtů

Byla jsem u paní doktorky už podruhé. Kdysi ještě neměla svoji kliniku. Rty mi vydržely dlouho a pak jsem si říkala, že to nepotřebuji, takže rozestup byl větší jak dva roky. Nakonec jsem si šla udělat radost na 40 narozeniny s obavou, abych nevypada...Číst dál

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Ku pani doktorke chodím už 2 roky a vždy som maximálne spokojná. Poradí, vysvetlí a výsledok stojí za to. Je to veľká profesionálka 🙂

Kyselina hyaluronová

Pani doktorka je bajecna! Poradi, uklidni pred zakrokem. Mam od ni krasne rty a malinko botoxu nad rty. Byla jsem u ni na vypln 2x a vzdy uzasna spokojenost!! Uz se tesim na priste!

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Jedním slovem TOP!!!!❤️ Vřele doporučuji nikam jinam bych nešla. Paní doktorka je úžasná.

Zobrazit další recenze
Požádejte: BESTÉE clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (63)

Videa (4)

Požádejte: BESTÉE clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Nabídky (3)

OPERACE VÍČEK V LÉTĚ
-20%
Platí do 30. 8. 2024
Ostrava
OPERACE VÍČEK V LÉTĚ
Platí do 30. 8. 2024
Ostrava
Plastika horních víček na světové úrovni s neviditelnou jizvou, krásným tvarem oka a se zkrácenou rekonvalescencí po operaci. Moderní plastická chirurgie nabízí víc, nežli jen odstranění kůže a tuku z oblasti oka. Nechte se hýčkat profesionály. AKCE PLATÍ OD 1.7.2024 - 31.8.2024. PŮVODNÍ CENA: 15 000 Kč.
Číst dál
ELLANSE - TEKUTÉ NITĚ
-20%
Platí do 30. 8. 2024
Ostrava
ELLANSE - TEKUTÉ NITĚ
Platí do 30. 8. 2024
Ostrava
Nejdražší a žádanější látka v estetické medicíně. Ellanse lze aplikovat jako výplň (lifting, konturing čelisti nebo lícní kosti) nebo jako bio revitalizaci. Efekt vydrží až 24 měsíců. Nejžádanější oblasti jsou aplikace do "nosoretek", vrásek smíchu, pod oči! Pleť vypadá zdravá a vyhrazená! AKCE PLATÍ OD 1.7.2024 - 31.8.2024. PŮVODNÍ CERNA: 13 500 Kč
Číst dál
BOTULOTOXIN - LÉTO S BESTÉE
-30%
Platí do 30. 8. 2024
Ostrava
BOTULOTOXIN - LÉTO S BESTÉE
Platí do 30. 8. 2024
Ostrava
Vyhlazení vrásek na čele, v mračivke, kolem očí nebo populární konturing obličeje pomocí aplikace BTX. Odstranění pocení v podpaží, na rukou a V-shape zúžení obličeje teď ještě výhodněji. Slevu lze uplatnit u všech lékařů kromě dr. Janky. AKCE PLATÍ OD 1.7.2024-31.8.2024
Číst dál

Lékaři z pracoviště

Spolupracuje s

Požádejte: BESTÉE clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!