BESTÉE clinic

BESTÉE clinic Premium

(94 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Sokolská třída 21, Ostrava, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 34 hodin
Pracovní doba: Po - Pa 9:00-17:00
IČP nebo IČO 14171970
BESTÉE clinic Premium
(94 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 3904 návštěv profilu

BESTÉE Clinic se nachází v samém centru Ostravy. Je klinikou nabízející zákroky plastické chirurgie, estetické medicíny. Naším hlavním cílem je kompletní péče, estetický vzhled a zdraví klienta, přičemž vždy klade důraz na individuální přání pacientů a přirozenou krásu.

Bestée nabízí ošetření v oblasti obličeje, těla, vlasů, ale pomůže vám rovněž se zdravím a výživou. Svým klientům nabízí nejvyšší světovou kvalitu estetických zákroků s využitím moderních medicínských metod omlazení, jakými jsou například odstranění vrásek bolutotoxínem, nebo Nuckleofilem, injekční výplně kyseliny hyaluronové, hydroxiapatitu, tekutý lifting, permanentní make-up, anti-aging procedury a laserová epilace.

Na klinice je vám pod vedením primáře plastického chirurga MUDr. Michala DychuseMUDr. Jany Šimurdové k dispozici zkušený tým mezinárodních lékařů a specialistů. Spojením moderních medicínských metod omlazení vzhledu přinášejí svým klientům dlouhodobé výsledky a spokojenost.

V oboru plastické chirurgie se vám bude věnovat vyhledávaný a zkušený plastický chirurg prim. MUDr. Michal Dychus, který konzultuje a pracuje na pobočkách v Ostravě a v Praze. Mezi domény pana doktora patří abdominoplastika, kombinované zákroky (abdominoplastika s liposukcí, nebo abdominoplastika s liposukcí a modelace prsou).

MUDr. Andrej Berkeš, atestovaný plastický chirurg, specializovaný na mikrochirurgii, augmentaci a modelaci prsou nebo plastiku víček a břicha, se těší velké oblibě u klientek, hlavně pro obrovský cit pro detail a profesionalitu. 

Pan doktor Gabriel Badida je plastický a rekonstrukční chirurg s mnohaletou praxí. Pokud hledáte plastického chirurga s mnohaletou praxí a speciálně na blefaroplastiku, pan doktor Gabriel Badida je tím pravým pro vás.  Kromě blefaroplastiky se pan doktor Badida specializuje také na mnoho dalších oblastí, jako je plastika břišní stěny, augmentace prsů, chirurgická korekce jizev, liposukce, zvětšení rtů a mnoho dalšího.¨

Zakladatelkou je MUDr. Jana Šimurdová. Paní doktorka se zabývá převážně estetickými metodami omlazení, aplikací kyseliny hyaluronové a botulotoxinu. Dále je supervizorem veškerých prováděných zákroků, a také je školitelem odborných kurzů lékařů v oboru estetické medicíny.

MUDr. Monika Manderlová je specialistkou v oboru estetické medicíny. Zaměřuje se na celkové zlepšení stavu pokožky, vizáže a také na řešení alopecie. Paní doktorka rovněž aktivně publikuje na svém instagramovém blogu, kde nabízí nejnovější informace v péči o pleť a estetiku. Či už jsou to dokonalé rty, zvednutý obličej, nebo vymizení vrásek, bude vám na cestě za vaší proměnou vždy oporou.MUDr. Pavlína Šťastná dermatolog a anti-aging specialistka má více jak 20 let zkušeností s omlazením obličeje, krku a dekoltu, liftingem a aplikace botulotoxínu. Zaměřuje se na celkové proměny klientek 40+ a na dlouhodobou udržovací péči neinvazivními metodami estetické medicíny.

Pro zákazníky kliniky Bestée je k dispozici VIP benefit club v rámci kterého můžete okamžitě čerpat výhody, slevy a nadstandardní péči.

Těšíme se na Vás, tým BESTĒE

Certifikáty:

 • Certifikát odborné způsobilosti v estetické chirurgii
 • Certifikace ISO 9001

Členství:

 • Společnost plastické chirurgie ČLS JEP

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Rok založení:

 • 2022

Pracovní tým:

 • 6-10 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Zákroky:

 • výplně kyseliny hyaluronové, tekutý lifting, zvětšení rtů, contouring obličeje, korekce kruhu pod očima, vyhlazení vrásek, periorální vrásky, V shape zúžení obličeje, botulotoxín, radiesse, biostimulace pokožky, nucleofill, transplantace vlasů, abdominoplastika, liposukce, modelace prsou, augmentace

Centrum/Lékař se specializuje na:

 • plastická chirurgie, estetická medicína, transplantace vlasů, permanentní make-up, vitamínové infúzní terapie

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Ordinační hodiny:

 • Po - Pa 9:00-17:00

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 1000Kč

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Platební možnosti:

 • Záloha

Recenze (94)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Mám za sebou operáciu horných viečok, zdvihnutie obočia. S prácou som nadmieru spokojná. Ľudský a veľmi profesionálny prístup pána doktora Badidy ma milo prekvapil a zminimalizoval strach pred ale aj po samotnom zákroku. Všetko prebehlo bez komplikác...Číst dál

Včera jsem byla u paní doktorky Moniky Manderlové na aplikaci botuloxinu. Již mám několik zkušeností odjinud a jsem šťastná, že jsem paní doktorku objevila. Je to skutečný odborník na antiaging a pracuje s celým obličej a individuálně pohlíží na každ...Číst dál

Paní doktorka mi byla doporučena jako profík na rty.Chtela jsem decentní a ty mám.Vse mi vysvětlila a i pri samotném zákroku se mnou komunikovala. O prázdninách jdu na další drobný zákrok a už se moc těším.Moc paní doktorku Moniku doporučuji.

Paní Doktorka Manderlová je geniálním příkladem toho, že i lékaři mohou být empatičtí a kompromisní. Má velmi lidský a trpělivý přístup, před zákrokem vše vysvětlí, názorně ukáže a vše s Vámi zkonzultuje. Hodnotí každého pacienta individuálně a snaží...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: BESTÉE clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Spojte se s námi

Obrázky (40)

Požádejte: BESTÉE clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Nabídky (1)

Ušetřete až 1000 Kč na omlazení RADIESSE
-20%
Platí do 30. 11. 2023
Ostrava
Ušetřete až 1000 Kč na omlazení RADIESSE
Platí do 30. 11. 2023
Ostrava
Až 1000 Kč slevu můžete využít na výplň RADIESSE, kterou aplikujeme 2 způsoby. 1. tekutý lifting 2. biostimulace s bioreštrukturalizaci pokožky Tekutý lifting je metoda omlazení, kterou se na přesně určené místa od-aplikujeme RADIESSE zcela neinvazivně a výsledkem je pozvednutý obličej, zmírnění "syslíkov", zmírnění "nosoretek" a kruhu pod očima. Vedlejším efektem je i automatická dlouhodobá biostimulace pokožky v místech , kde se radiesse nachází. Biostimulace s bioreštrukturalizaci pokožky. Je povrchová aplikace RADIESSE do pokožky, kde dochází k stimulaci tvorby kolagenu a zpevnění pokožky obličeje, vyhlazení vrásek, zavření otevřených póru a takhle krásna, omlazená a svěží pokožka vás bude těšit až 1 rok! Trvání akce je říjen a listopad 2023! Ale objednávky k lékařům je potřeba provést již začátkem září 2023...
Číst dál
Požádejte: BESTÉE clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!