Estetique Plzeň

Estetique Plzeň

Žádné recenze
Ohodnotit
Parková 1254/11a, Plzeň, Plzeňský kraj
Estetique Plzeň
Estetique Plzeň
Žádné recenze

Informace

ESTETIQUE Plzeň poskytuje širokou škálu služeb z oblasti estetické medicíny, estetické gynekologie, kosmetiky a léčby rázovou vlnou. Klinika si zakládá na poskytování služeb nejvyšší kvality a díky tomu zaručuje maximální spokojenost zákazníka. Personál dbá v co nejvyšší míře na potřeby a přání svých klientů.

Kliniku provozují Ing. Michaela Tomešová a MUDr. Pavel Tomeš a její budova se nachází v Plzni – Černice v budově Genetiky Plzeň s.r.o. MUDr. Pavel Tomeš je zkušený specialista v oboru gynekologie a sexuologie, který se zaměřuje na zákroky estetické gynekologie. Tento lékař je členem mnoha významných lékařských společností a věnuje se též školení v rámci celoživotního vzdělávání lékařů.

V oblasti estetické medicíny klinika svým klientům nabízí aplikaci botulotoxinu nejen pro odstranění mimických vrásek, ale také proti pocení. Efekt obou zákroků přetrvává po dobu 12 měsíců a lze ho podstoupit i opakovaně. Na klinice je možné ošetřit vrásky za pomoci výplní kyseliny hyaluronové na různých částech obličeje (nasolabiální rýhy, čelo apod.) Kyselinou hyaluronovou lze také vyplnit rty nebo některé kontury obličeje. Toto ošetření je možné kombinovat s aplikací botulotoxinu či s neablativním ošetřením pokožky laserem. V neposlední řadě klinika nabízí ošetření metodou mezoterapie, která stimuluje tvorbu kolagenu, čímž dochází k projasnění pleti a jejímu vypnutí. Mezoterapie je kromě léčby vrásek vhodná i pro léčbu akné a celulitidy.

Ošetření akustickou rázovou vlnou je metoda boje nejen s celulitidou, ale s dalšími problémy pleti. Patří sem jizvy, vrásky nebo strie. Rázová vlna přispívá též ke zmírnění lymfedému či k jeho úplnému odstranění, dále pak k celkovému omlazení pleti a vypnutí tkáně (vazivové i svalové).

Mezi zákroky estetické gynekologie na klinice ESTETIQUE Plzeň patří zvětšení klitorisu, zvětšení bodu G, rejuvenace velkých labií, rejuvenace poševní oblasti, sjednocení tónu pleti v intimní oblasti chemickým peelingem a řešení asymetrie stydkých pysků aplikací kyseliny hyaluronové.

ESTETIQUE Plzeň nabízí různé druhy kosmetických ošetření. Pro rozjasnění a svěžest pleti (FRESH), pro zpomalení procesu stárnutí (WISH) a pro boj s projevy akné (COMODEX). Každá z těchto procedur je doplněna o ošetření ultrazvukovou špachtlí zdarma.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Skutečné příběhy (1)

Liposukce slimlipo bez anestezie

První konzultace, termín zákroku a dále již zákrok .Všechny sestřičky na sálku i pan doktor byli velmi příjemní, obětavý , diskrétní a citlivý. Zákrok proběhl bez sebemenších problémů a bez jakékoliv bolesti. Již při odchodu jsem se cítila velmi...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.