MUDr. Kim Štěpánková, FEBO, DiS.

MUDr. Kim Štěpánková, FEBO, DiS. Premium

(3 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Senovážné náměstí 1736, České Budějovice, Jihočeský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 6 hodin
Pracovní doba: Individuální
IČP nebo IČO 07214341
Evidenční číslo v ČLK 5153475182
MUDr. Kim Štěpánková, FEBO, DiS. Premium
(3 Recenze)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 6279 návštěv profilu

Dovolujeme si vám představit společnost OK Medical, která v Českých Budějovicích poskytuje služby v rámci estetické medicíny a privátní oftalmologie. Jsme klinika miniinvazivní estetiky. Ošetřujeme dominantně oblast obličeje a krku.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Klademe důraz na miniinvazivní přístup u všech výkonů a nabízíme tím alternativní ošetření před plastickou chirurgií. Kromě standardních estetických výkonů jako je aplikace botulotoxinu či kyseliny hyaluronové pro odstranění vrásek vám nabízíme jako jediní v Českých Budějovicích ošetření unikátním přístrojem Jett Plasma Lift Medical. Jedná se o ošetření pokožky plasmovým tokem, který šetrně destruuje a vypaří tenkou vrstvu „staré” pokožky a indukuje tím rejuvenilizaci kůže. Tím dochází k vypnutí pokožky a kýženému efektu při řešení vrásek. Proto je tento typ ošetření ideální k tzv. miniinvazivní plastice očních víček. Plasmou se dá ideálně řešit i odstranění různých nechtěných výrůstků, stařeckých pigmentových skvrnek či žilek na obličeji.

Mezi další výkony v naší nabídce patří miniinvazivní niťový lifting, který je alternativou pro klientky, které nechtějí podstupovat lifting chirurgický.

Profesní filozofie

Naší filozofií je vysoká odbornost, profesionalita a preciznost poskytovaných služeb. Snažíme se přinášet inovativní přístupy v estetice a zakládáme si na pro klientském přístupu. Zákroky provádíme jen u klientek/klientů, u kterých předpokládáme dosažení kýženého efektu. Pokud miniinvazivní přístup zjevně k vyřešení potíží klientky nestačí, doporučíme chirurgické řešení.

Naše prostory

Naše ordinace se nachází v centru Českých Budějovic – v budově České Pošty 1 v zadní části - 1. patro. Prostory prošly kompletní rekonstrukcí tak, aby ordinace odpovídala úrovni 21. století a abyste se v ní cítili dobře.

Vedoucí lékařka

Výše popsané služby vám u nás poskytuje přední specialistka jihočeského kraje v oblasti oftalmologie – MUDr. Kim Štěpánková, FEBO, DiS. V rámci Českých Budějovic má bezkonkurenčně největší zkušenosti stran miniinvazivní plastiky očních víček pomocí přístroje Jett Plasma Lift Medical. Dr. Štěpánková je zároveň vedoucí budějovického Centra oční péče, které mimo estetiky nabízí služby očního lékařství, optometrie a designové oční optiky.

Konzultace

Na veškeré námi poskytované zákroky a služby je nutné se předem objednat telefonicky, či přes internetový formulář na našem webu.

Prvotní konzultaci považujeme za nutnou, aby paní doktorka Štěpánková zhodnotila objektivní nález a doporučila vhodné řešení. Tato je při objednání na výkon samozřejmě zdarma. Při sezení vám Dr. Štěpánková odprezentuje možnosti zvolené metody a ukáže, jaký efekt měly zákroky u předchozích klientů.

Ostatní

Naplánované zákroky provádíme zejména v pátek, aby během víkendu zmizely standardní vedlejší efekty ošetření jako otok, či zarudnutí. Po domluvě lze však výkon naplánovat i během týdne. Přijímáme platby hotově i platební kartou.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Asociace a ocenění:

 • Česká lékařská komora

Zkušenost:

 • 6 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • English
 • Français

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Operace očních víček

Jedná se o MINIINVAZIVNÍ plastiku očních víček pomocí přístroje Jett Plasma Lift Medical. Metoda koriguje vrásky kolem očí a má výrazný omlazující efekt. Bez skalpelu, bez krvácení, bez jizev.
Od: 15.500 Kč

Recenze (3)

5.0
3 Recenze · 100 % doporučuje
Odstranění pigmentových skvrn

Velice spokojená. Paní doktorka velice sympatická a zákrok po 14 dnech je úžasný.

MUDr. Kim Štěpánková, FEBO, DiS. · 26. 10. 2023

Děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, zdraví tým OK Medical.

Odstranění vrásek

Odstranění vrásek, paní doktorka byla moc milá

Odstranění xantelazmat

Sympatická paní doktorka, podstoupil jsme odstranění xantalesmat, po dvou zákrocích všechno pryč bez jizev, bez nutnosti šití za cenu srovnatelnou s chirurgickým zákrokem. Zákrok s lokálním znecitlivěním přístrojem Jett Plasma Lift Medical. Mohu jen...Číst dál

Požádejte: MUDr. Kim Štěpánková, FEBO, DiS. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (32)

Požádejte: MUDr. Kim Štěpánková, FEBO, DiS. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!