MUDr. Drahomíra Jarošíková

MUDr. Drahomíra Jarošíková

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Náměstí Svobody 15, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Drahomíra Jarošíková
MUDr. Drahomíra Jarošíková
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Drahomíra Jarošíková je uznávanou a zkušenou lékařkou s velkou praxí v oborech dermatoonkologie a dermatovenerologie. Je to certifikovaná odbornice na plazmaterapii a aplikace injekčních výplňových materiálů. Dále se specializuje na korektivní dermatologii.

Paní doktorka absolvovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po ukončení studií pracovala v ambulantním provozu na Dermatovenerologické klinice, nyní oddělení Fakultní nemocnice Brno. Působila především v dermatoonkologické poradně.

MUDr. Drahomíra Jarošíková absolvovala řadu stáží a kurzů. Například odbornou stáž v dermatochirurgii a základech plastické chirurgie, praktikum v kožní chirurgii či kurz dermatoskopie v praxi.

V oboru estetické medicíny se specializuje na komplexní ošetření obličeje, dekoltu, krku nebo rukou. Využívá moderní metody pro aplikaci kvalitních výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové, niťových liftingů, botulotoxinu, mezoterapie, ošetření chemickým peelingem a celou řadu dalších miniinvazivních a neinvazivních metod v oblasti estetické medicíny.

Co se týče zahraničních zkušeností, paní doktorka se pravidelně účastní, aktivně i pasivně, konferencí EADV v rámci evropských zemí a národní konference s tématy z oblastí korektivní dermatologie a dermatovenerologie. Absolvovala také mezinárodní kurz Short Course on Dermoscopy ve Štýrském Hradci (Rakousko).

MUDr. Drahomíru Jarošíkovou v současnosti najdete na Klinice YES VISAGE.

Klinika YES VISAGE je největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie nejen v České republice, ale i na Slovensku. Má celkem pět poboček. Nabízí širokou škálu zákroků v oblasti dermatologie, estetické, preventivní a laserové medicíny a plasticko-chirurgických zákroků.

YES VISAGE nabízí svým klientům nadstandardní péči, individuální přístup a komplexní řešení. Moderní ubytovací prostory poskytují klidné a komfortní zázemí. Postará se o vás na 40 mezinárodně uznávaných specialistů, samozřejmostí je také tým kvalifikovaných zdravotních sester.

Klinika YES VISAGE ošetří ročně na 30 tisíc klientů. Patří k nejlépe hodnoceným klinikám u nás i na Slovensku.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Milá a sympatická paní doktorka, podstoupila jsem u ní výplň horního rtu a výsledek je krásný.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (4)

Kliniky

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.