MUDr. Tatiana Štyrchunova

MUDr. Tatiana Štyrchunova

Žádné recenze
Ohodnotit
V parku 2308/8, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Tatiana Štyrchunova
MUDr. Tatiana Štyrchunova
Žádné recenze

Informace

Dr. Tatiana Štyrchunova působí na klinice ABClinic Art & Beauty jako estetický dermatolog. Vystudovala všeobecné lékařství na lékařské fakultě ve Volgogradu, své studium úspěšně zakončila v roce 1996. Jako svou specializaci si zvolila dermatovenerologii, které se věnovala mezi léty 1996 a 1998 a atestaci v oboru dermatologie posléze získala v roce 1998. Pracovní zkušenosti čerpala nejprve v dermatovenerologické ambulanci a stacionáru, později působila jako venerolog v krajské porodnici. Ve stejné době začala pracovat na klinice estetické medicíny jako korektivní dermatolog. Další zkušenosti v oboru dermatologie a kožní chirurgie získala na klinice Asklepion, kde působila od roku 2008, v roce 2014 pak začala pracovat s VIP klienty na jedné z pražských prestižních klinik a od roku 2020 působí na klinice ABClinic Art & Beauty. 

Dr. Štyrchunova absolvovala řadu kurzů a odborných školení, mezi něž patří například aplikace dermálních výplní či aplikace botulotoxinu typu A. Pravidelně se účastní konferencí a kongresů týkajících se estetické dermatologie.

Ke specializaci Dr. Tatiany Štyrchunove patří laserová ošetření, invazivní a neinvazivní anti-age metody, odstranění znamének, injekční metody (biorevitalizace, mezoterapie, redermalizace), niťový lifting a chemické peelingy. Klienti si u paní doktorky cení jejího profesionálního a precizního přístupu, vždy tak, aby měl klient přesně na míru nadstandardní komplexní péči. Dr. Tatiana Štyrchunova konzultuje v českém, ruském a anglickém jazyce.

Klinika ABClinic Art & Beauty poskytuje ve svých moderně zařízených prostorách nejen proklientský servis, ale hlavně komplexní péči. Ta je přímo filozofií ABClinic Art & Beauty – krása v kontextu celkového zdraví i způsobu života. ABClinic Art & Beauty nabízí služby v rámci oborů plastické chirurgie, estetické a korektivní dermatologie, výživového poradenství, fyzioterapie, na klinice můžete podstoupit též zákroky a ošetření spojená s odstraněním chrápání nebo křečových žil, transplantací vlasů, ale také zpevněním těla, nebo léčbou celulitidy. Na klinice působí skuteční profesionálové ve svém oboru, kteří doopravdy naslouchají potřebám svých klientů. Hlavním mottem ABClinic Art & Beauty je: „Jdeme s přirozeností“.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Dermatologie

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.